close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Odkud se vůbec vzala cifra „700 miliard“?

30. září 2008 v 14:24 | afinabul |  Ponerológia
Svět je šílenější než se nám doposud zdálo. Nynější finanční krize v USA motá hlavu světu a pomalu už si své oběti vybírá i v Evropě, a Bushova vláda se ji rozhodla řešit sedmi sty miliardami, které předá do rukou bankám plným "shnilých produktů". Tato suma vévodila první debatě prezidentských kandidátů, vyhnala lidi v amerických velkoměstech do ulic, rozdmýchala úvahy o konci anglosaského finančního systému a zániku volného trhu jako takového a v době, kdy vznikají tyto řádečky mi New York Times do mailu oznamuje, že kvůli nejistotě ohledně schválení oněch sedmi stovek burzy padají jako divé, i když jejich "stav byl už beztak nízký"… A nad tím vším bují diskuse expertů, jestli je to suma dostačující, či nikoli. Všichni tu sumu přitom považují za axiom. A tady docházíme k naprostému bizáru. Hluboce ztracena v sáhodlouhém a lehce nudném článku na Forbes.com je nenápadný odstaveček: "Tato suma není stanovena na základě žádných určitých dat," vysvětluje mluvčí ministerstva financí. "Chtěli jsme jen zvolit hodně velké číslo." A ono to funguje! Sakra, jak snadné je vládnout!

Finanční krize je další podvod!

prepis rozhovoru
O některých tabuizovaných faktech kolem nynější finanční krize v rozhovoru Press TV s Maxem Keiserem, finančním expertem, který svoji kariéru zahájil v roce 1984 na Wall Streetu.
Nyní se ke mně po telefonu živě připojí Max Keiser z Paříže. Maxi, Goldman Sachs a JP Morgan jsou předmětem regulace. Není to to, co kritici jejich vysoce spekulativních obchodů požadovali už léta? Nejsem si tak jist. Myslím, že je to pro ně vhodná doba, aby zabránili jakémukoliv podrobnějšímu prozkoumání jejich účetních knih. Myslím, že o to šlo již od samého počátku, protože jak víte, JP Morgan a Goldman Sachs (jehož poradcem v ČR je bývalý ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý, pozn. M.Kadrman) byly zapleteny do značného, nazvěme to eufemisticky, praní peněz, a nyní, když se z nich stávají komerční banky, tak je to izoluje před příliš pečlivými prověrkami, protože budou za firewallem (ministra financí a bývalého šéfa Goldman Sachs, pozn. M. Kadrman) Hanka Paulsona. Paulson v podstatě unesl americký finanční systém. Podle mého se nijak neliší od únosců z 11. září. Je to finanční terorista a dostal americký bankovní systém na pokraj propasti, kdy vše je ve prospěch akcionářů a jeho kamarádíčků v Goldman a JP Morgan, a američtí daňoví poplatníci, američtí občané budou tahat za kratší konec.
Neznamenají ta nová regulatorní opatření - protože nyní to budou holdingové společnosti - to, že můžeme očekávat, že představitelé SCC a amerického ministerstva financí budou ve velkém létat po celém světě do kanceláří Goldman Sachs a Morgan Stanley, a budou prověřovat všechny záznamy, vyslýchat zaměstnance a prověřovat jejich bezúhonnost? Ano. Ale zároveň, jak tato krize probíhá, dali Hanku Paulsonovi diktátorské pravomoci, aby určil, co je faktem a jaké informace by měly nebo neměly být zveřejněny, a když to zkombinujeme s Bushovými diktátorskými pravomocemi kdykoliv vyhlásit stav nouze, tak nemyslím, že tyto informace někdy spatří světlo světa. Je to stejné jako s budovou číslo 7 při 11. září, kde měli všechny ty záznamy Enronu a dvojčata spadla, kdy šlo o krycí operaci, aby ty věci nemohly být prověřeny. Víte, tihle chlápci se nezastaví před ničím, drží svoji špinavou pračku v tajnosti.
Dokonce i když všechny ty auditorské společnosti, banky, musejí být prověřeny podle federálních zákonů? Jaké auditorské společnosti? Ty, které byly za posledních deset let zdiskreditovány a přestaly podnikat, jako Arthur Andersen, která dělala například audit Enronu? Auditorské společnosti, ratingové společnosti, ministerstvo financí, Federální reservní banka (jediná centrální banka na světě, která je v soukromém vlastnictví, pozn. M. Kadrman), to je zločinecký syndikát, měli by být vyšetřováni podle RICO. (Racketeering Influenced and Corrupt Organizations Act, přijat roku 1970, původně zaměřen na boj s organizovaným zločinem, pozn. M. Kadrman). Tihle chlápci kradou ve velkém biliony dolarů. Zbytek světa si bohužel, nebo bohudík, uvědomí fakt, že by se měl odklonit od amerického dolaru, protože to je jediné pojítko mezi zbytkem světa a tímto zločineckým gangem na Wall Street vedeným Hankem Paulsonem. Takže jakmile to svět zjistí, dolar začne permanentně padat, zbytek světa unikne z této noční můry amerického bankovnictví. Víte, Hank Paulson se stal něco jako postava plukovníka Kurtze. Zešílel, nezastaví se před ničím, musí poslat chlápka jako Martin Sheen (viz film Apocalypse Now, pozn. M. Kadrman), aby ho našel a odstranil, protože vede celou americkou ekonomiku do zapomnění.
Při nejmenším budou muset aspoň zaplatit víc na daních, protože po celá ta léta partneři konsorcia Goldman platili na daních jen málo. (Smích.) To jako budou vydáni z nějakého daňového ráje, který nemá smlouvu o vydávání? Nebudou se poflakovat po Státech, kde mají Američané připraveny v rukou vidle, aby si vzali svoji zemi zpět. Na to čekat nebudou. To bude muset udělat někdo jiný.
Budou si nyní chudí Američané, víte, babičky s našetřenými 10 dolary, moci otevřít běžný účet v pobočce Goldman Sachs? (Smích.) Myslím, že to tak zcela nechápete. Aby se vyplatili tito gauneři, ministerstvo financí a FED zaplaví ekonomiku biliony dolarů. To hodnotu dolaru stlačí na nulu. Jistě, můžete si otevřít běžný účet v Goldman Sachs, se svými 100 dolary důchodu, bohužel za těch 100 dolarů si nekoupíte ani toaletní papír. Toaletní papír bude… víte, toto má větší cenu (Keiser na kameru rozvinul toaletní papír, pozn. M. Kadrman), než bude mít americký dolar za několik týdnů. 100 dolarů za útržek. Toto je 100 dolarů. (Keiser ukazuje část ruličky, pozn. M.K.) Mohu vyrobit dolary rovnou zde, kolik chci. Tady je 1000 dolarů, 5000 dolarů, milion (Keiser rozhazuje toaletní papír do vzduchu, pozn. M.K.). Je to vše pryč. Naprostá nula. Je to jak za Výmarské republiky. Můžete mít peněz kolik chcete. Můžete mít milion, 10 milionů, není v tom rozdíl, je to vše bezcenné.
Jak vůbec přišli na to číslo 700 mld. dolarů? Protože existovaly odhady ve výši 1,3 bilionu, pak to bylo 500. Odkud ta čísla vzali? To číslo 700 miliard je z palce vycucané a není to objem peněz, který mohou vyprat. Znamená to jen, že toto číslo nemohou v libovolný okamžik v rámci své pračky překročit. Dovolte mi vám vysvětlit, jak to funguje. Jinými slovy, mají tento sedmisetmiliardový nouzový fond, mohou koupit hypotéku za cenu 50 centů za dolar a pomoct svým bankovním kamarádíčkům, a pak to mohou prodat dalšímu pitomci za 20 centů za dolar a zaknihovat si, pro americkou veřejnost, ztrátu, vzít si to z toho sedmisetmiliar­dového nouzového fondu, a tento proces opakovat stále dokola. Je to pohyb v kruhu v rámci tohoto plánu na praní peněz, nadnárodní pyramidové hry. Je to řízená demolice. Jako 11. září, což byla řízená demolice, je to řízená demolice amerického bankovního systému. Hank Paulson se stal hlavním velícím žhářem a pyromaniakem. Jeho úkolem je patro po patru americký bankovní systém srazit, srazit americký dolar na naprostou nulu. A udělat to tak, aby nenaštval své čínské pány, pány ze Středního východu. Je to tyran. Podle ústavy lze Hanka Paulsona klasifikovat jako tyrana a obvinit ho. Je ústavní povinností každého Američana dostat Hanka Paulsona před soud jako tyrana.
Mluvíte o otázce načasování. Mimochodem budova č. 7 je trochu kontroverznější. To si musíme nechat na jindy. Ale co se týče načasování, dokud se Číňané svých dolarů nezbaví, znamená to, že mohou prostě oddálit skutečný ekonomický kolaps ve Spojených státech do voleb? Myslím, že z Číny zaznělo, že se začíná zbavovat amerických dolarů. To spustilo nouzové vyplacení Fannie Mae a Freddie Mac, protože jak si vzpomínáte, čínští vlastníci dluhopisů získali vše, američtí akcionáři nedostali nic. Je dost zajímavé, že u Lehman Brothers byl umožněn bankrot. A Lehman Brother měli samozřejmě dluhopisy v hodnotě pár set milionů dolarů u venezuelského prezidenta Huga Cháveze. Takže Amerika tím Chávezovi řekla, že co se týká Lehman Brother, tak vás nevyplatíme. Ale velmi rádi vyplatíme Číňany. Samozřejmě američtí akcionáři nedostanou nic. Dokud budou spotřebovávat, je to jejich hlavní smysl ve své zemi, spotřebovávat se, dokud už nebudou mít co spotřebovávat. A to je samozřejmě důvod, proč jsou republikáni proti potratům, protože nechtějí dělat nic, co by způsobilo menší počet spotřebitelů. Potřebují spotřebitele, aby pokračovali v konzumaci koblih, lihovin a hazardních her. To udržuje GOP v chodu. (Grand Old Party-Republikánská strana, pozn. M. Kadrman). Takže jsou proti potratům, protože samozřejmě potřebují více spotřebitelů, aby drogově závislí, opilci a hazardní hráči nadále plnili jejich kapsy.
**Max Keiser, novinář a reportér. Je s podivem, že jsi zmínil Venezuelu. Myslím, že je to na další reportáž. Venezuelská spojka u Lehman Brothers. No, válečné lodě již z Ruska vypluly. Děkuji mnohokrát, Maxi Keisere **
osud.cz a zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 14. dubna 2018 v 20:35 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

2 Williamhek Williamhek | E-mail | 9. května 2018 v 8:58 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
**

3 Jamiessug Jamiessug | E-mail | 14. ledna 2019 v 18:50 | Reagovat

~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/co40y
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.