close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

S antiteroristickým zákonem na štěkající psy a veselou mládež

9. září 2008 v 9:29 | afinabul |  Ponerológia
Tři čtvrtiny místních úřadů ve Velké Británii už loni využily pravomocí, které jim poskytuje antiteroristický zákon - tedy sledování podniků a občanů, odposlech telefonů a monitoring e-mailů - a dokonce i vyslalo své pracovníky, aby za lidmi slídili v převleku. Vyplývá to vyšetřování britského listu The Sunday Telegraph.
Zákon byl přijat kvůli boji s terorismem a zločinem, nicméně jeho četné dodatky a novely v roce 2003 umožnily 474 místním radám v Británii, aby s jeho pomocí zvládali drobné přestupky. Zastupitelstva tak nyní zákon používají na zaběhnuté psy, nezákonný prodej pizzy či zničení speciálních značek označujících parkovací místa pro invalidy.
Ze 115 zastupitelství, které listu odpovědělo na dotazník, jich 89 přiznalo, že zákon použilo. A 82 navíc uvedlo, že na jeho základě loni provedlo celkem 867 vyšetřování.
Nejaktivnější byl okres Durham se stovkou kauz, městská rada v Newcastlu mimořádných pravomocí stanovených v zákoně využila v 82 případech a v Midlesbrough v 70 případech.
Sledování vybraných objektů přitom může trvat dlouho. Například zastupitelstvo v Calderdale započalo sledování jistého "podezřelého" podniku v květnu a monitoring stále trvá.
Kamery v bezpočtu britských měst a obcí nyní monitorují, zda se lidé nechovají "antisociálně", nevstupují nezákonně do cizích zahrad či zda nepodvádějí úřady - zda například nepracují, zatímco od sociálního odboru pobírají dávky v nezaměstnanosti.
Okresy Dudley a County navíc zaměstnaly děti - se skrytými kamerami je vysílaly do obchodů, aby zjistily, zda jim tam neprodají alkohol či cigarety.
A výběr z nejbizarnějších případů fízlování?
Městská rada v Newcastlu například měřila hladinu hluku u veterinární kliniky, odkud se ozýval se až příliš často ozýval hlasitý štěkot. Štěkot byl pod antiteroristickým dohledem také v Blaenau Gwentu.
Hrabství Derby monitorovalo hluk na několika mejdanech teenagerů.
V Basingstoku úřady natáčeli jednoho ze svých zaměstnanců, který měl údajně zneužívat své postavení. Nechali toho až poté, co se ukázalo, že udání jsou falešná.
Zastupitelé v Torbay prohlíželi e-mailovou poštu svého kolegy, kterého (nepodloženě) podezřívali, že rozesílá podezřelé zprávy…
(ter)
zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gregoryknito Gregoryknito | E-mail | 2. května 2018 v 18:53 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*--

2 Jamiessug Jamiessug | E-mail | 14. ledna 2019 v 18:51 | Reagovat

~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/co40y
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.