Zisti kto si a rob to úmyselne.

Chazarská mobilizácia

10. ledna 2009 v 15:30 | afinabul |  Deje sa toho toľko
Sionisté moc dobře vědí, že jejich stát stojí na pokraji zhroucení a jsou připraveni stáhnout sebou na dno miliony Židů a nežidů!! Svět je vystaven vážnému nebezpečí pokud sinisti nebudou zastaveni!!
Rabi Meir Hirsh

Světová židovská říše může existovat pouze za předpokladu, že neustále bude řezat a rvát na kusy státy gójů : ať už nožem, raketou či rezolucí OSN. I na Ukrajině se už mluví o tom, že Západní Ukrajina bude samostatným státem Halič. Čekejte brzo nové události a zprávy.
Generál Filatov

USA chtějí převést do Izraele stovky tun zbraní a střeliva
Spojené státy hledají obchodní loď, která by ve druhé polovině ledna dopravila z Řecka do Izraele stovky tun zbraní a vojenského materiálu. Podle agentury Reuter´s si chce přepravní odbor amerického námořnictva najmout plavidlo, které by z řeckého přístavu Astakos do izraelského Ašdodu nadvakrát převezlo 325 standardních šestimetrových kontejnerů, jejichž náklad je deklarován jako "střelivo". Z dokumentů, které má agentura k dispozici vyplývá, že náklad je označen jako "nebezpečný", což by znamenalo, že zboží představuje výbušniny a rozbušky.
"Převést zhruba tři sta tun střeliva na jednu plavbu je příliš," cituje Reuter´s nejme­novaného přepravního agenta. "Taková zakázka je vcelku mimořádná a na kótovaném trhu jsme mnoho takových za poslední roky neviděli."
Ministerstvo obrany se k celé záležitosti odmítlo vyjádřit, nicméně najímání obchodních lodí pro přepravu vojenského materiálu není u námořnictva výjimkou. Tendr na tuto dodávku byl vypsán 31. prosince, tedy čtyři dny po zahájení izraelských útoků na Gazu. Podle jeho znění má být první várka zbraní na místě do 25. ledna a druhá do konce měsíce.
Tomuto tendru předcházel podobný, ale větší, v době krátce před zahájením ofenzívy do Gazy. Ten vyhrála nejmenovaná německá firma, která ale agentuře Reuter´s odmítla sdělit jakékoli podrobnosti.
O obavě americké armády, aby "nejdemokratič­tějšímu státu na Blízkém východě" náhodou v Gaze nedošlo střelivo, informoval už v týdnu magazín Wired. Z datování zakázky přitom lze soudit, že masakrování obyvatel Gazy jen tak neskončí.

Bush na poslední chvíli posiluje vojenskou spolupráci s Gruzií
Prohloubení spolupráce ve vojenské a obchodní sféře, ale také v otázce energetické bezpečnosti, rozvoje demokratických institucí a kulturní výměny podepsaly USA a Gruzie. "Gruzie je velmi důležitým partnerem Gruzie, hodnotným partnerem," prohlásila po podpisu Charty o strategickém partnerství končící ministryně zahraničí Condoleezza Riceová. "Naše vztahy jsou samozřejmě založeny na sdílení hodnot demokracie, bezpečnosti a ekonomické prosperity."
Dokument má podle USA podpořit aspirace Gruzie na členství v západních institucích včetně NATO, což ale některé vlivné evropské členské státy odmítají coby zbytečnou provokaci namířenou proti Rusku.
Gruzínský ministr zahraničí Grigol Vašadze, kerý dokument ve Washingtonu podepsal, v rozhovoru pro AP řekl, že věří, že nynější americká vláda smlouvu konzultovala s tou budoucí, která nastoupí 20. ledna, ale že si tím není jist. "Přece by odcházející váda nedělal nic bez porady s vládou budoucí," prohlásil.
Náměstek ministra zahraničí USA Matthew Bryza na tutéž otázku odpověděl mlhavě s tím, že "vše konzultujeme s každým".
Dokument nejenže předpokládá vstup Gruzie do NATO, ale hlavně počítá s modernizací a posílením gruzínské armády tak, aby se odpovídala standardům NATO. "Cesta gruzínské integrace do NATO záleží především na přání samotných Gruzínů," prohlásila v této souvislosti Riceová, "a na jejich schopnosti dosáhnout standardů NATO."

Amerika doplňuje Izraeli přes Řecko zásoby munice
Zatímco Izrael využívá veškerou palebnou sílu své mocné armády proti bezbrannému, neozbrojenému obyvatelstvu Gazy, Amerika oznámila svůj záměr dodat Izraeli velké množství munice. Stejně tak učinila v roce 2006, když Izraeli při agresi v Libanonu došly (mezinárodně zakázány) kazetové bomby a USA poslaly rychle nové.
Americká armáda vypsala nabídkové řízení pro dvě lodi, z nichž každá musí být schopná dopravit zhruba 168 kontejnerů s municí, každý sedm metrů dlouhý, z Řecka do Izraele.
Požadavek na nabídkové řízení přišel 5. ledna, zatím není jasné, zda se našel dopravce. Podle zdrojů blízkých celé proceduře americká armáda nemá momentálně peníze na zaplacení dopravcům. Pokud by se peníze nenašly (o čemž silně pochybuji), celé řízení bude zrušeno.
Izrael tento rok (jako každý rok) obdrží 12 miliard dolarů z prázdné americké pokladny. Z toho 3 miliardy přímo (vyplacené v eurech, neboť Izrael už před časem odmítl dostávat podporu v US dolarech), zbytek ve formě "půjčky", která nikdy nemůže být splacena díky zvláštnímu americkému zákonu, který říká, že roční izraelská splátka půjčky nikdy nesmí převýšit roční půjčku.

Saakašvili vede intenzivní rozhovory s USA o zřízení stálé vojenské základny
Gruzínský prezident Saakašvili vede intenzivní rozhovory s Američany o zřízení americké vojenské základny v Gruzii.
Nestan Kirtadze z opoziční Strany práce řekl, že Saakašvili navrhuje pronájem několika tisíců hektarů pozemků Pentagonu na 90 let - zdarma.
Kirtadze rovněž upozornil, že Saakašvili už zaplatil 3 miliony dolarů americkým lobistům, aby za něj lobovali u nové americké administrativy.

zvedavec a czechfp

Kto sa navzájom vyzbrojuje?:
Väčšie množstvo zbraní predali Gruzínsku aj Spojené štáty, Bulharsko, Maďarsko, Grécko, Turecko, Izrael a Bosna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MoniaL MoniaL | E-mail | 27. ledna 2020 v 17:57 | Reagovat

Neco pro chlapce, potkejte divky z oblasti - http://girlssnapshots.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.