Zisti kto si a rob to úmyselne.

Ptačí, prasečí, a jiné pandemie

26. dubna 2009 v 23:51 | afinabul |  Ponerológia
Novinářka hodlá obžalovat ředitelku a další odpovědné osoby a organizace z masové vraždy, pokud jí nebudou poskytnuty do 27. 4. dokumenty o opatřeních přijatých WHO v otázce prasečí chřipky.. Upozorňuje ředitelku na odpovědnost, že pokud WHO vyhlásí pandemii, znamená to automaticky zákonnou povinnost pro všechny občany ve Spojených státech dát se očkovat. Ti, kteří se nedají očkovat, mohou být zastřeleni... (Kdoví, jak je to u nás?) Zdůrazňuje, že pandemie samozřejmě bude spojena s astronomickými zisky pro společnosti vyrábějící virus/léky/vše další potřebné při pandemii a samozřejmě pro ty, kteří kryjí jejich aktivity. Všechny nitky techto protilidských aktivit opět vedou k iluminátům....

Vážená dr. Margaret Chan,

zasílám vám tento email, abych vás informovala o svém záměru podat v pondělí 27. 4. soudní žalobu proti vám a proti ostatním zaměstnancům WHO a propojených organizací pro vaši roli při vystavení světové populace riziku pandemického viru, který by mohl zabít miliardy lidí, a to dle zákona o boji proti zločinu organizovanému mezinárodními gangsterskými skupinami a rovněž dle konvence Spojených národů o prevenci a trestání genocidy.

Jako veřejný činitel zaměstnaný v mezinárodní organizaci, generální ředitelka Světové zdravotnické organizace se sídlem v Ženevě, máte jako povinnost a součást své oficiální kapacity jednat vždy tak, abyste byla strážcem zdraví světové populace, zejména předcházet "zneužití" vyhlášení pandemie organizacemi, společnostmi, vládními orgány nebo jinými celky, zaměřenými na vypuštění pandemického viru a poté na získání politických a ekonomických výhod z masové vraždy prostřednictvím programu masové vakcinace kontaminovaným materiálem.

Zprávy médií naznačují, že vaše organizace zneužívá svých administrativních struktur, personálu a prostředků, aby zveličila nebezpečí viru prasečí chřipky a tak ospravedlnila masový vakcinační program nevyzkoušenou a netestovanou vakcínou.

WHO poprvé nařídila všem svým členům, aby nepřetržitě obsluhovali "Místnost pro kontrolu pandemie" jako reakci na včera v médiích ohlášené případy prasečí chřipky, a je připravena vyhlásit "pandemii".

Tato "místnost pro kontrolu pandemie" je určena k mapování a sledování šíření pandemického viru, a tudíž je vybavena superpočítači napojenými na veškeré bezpečnostní síly vlád členských států Spojených národů.

Tato "kontrolní místnost" je místem, odkud vzejdou veškerá prohlášení o "pandemii", a já bych byla vděčná, kdybyste mohla zveřejnit seznam lidí, kteří pracují v této kontrolní místnosti.

Když WHO vyšle takovéto "prohlášení" presidentu Obamovi, dle mých informací zajmou svá postavení FEMA a Oddělení státní bezpečnosti "Protipandemické oddíly".

Guvernér každého státu bude informován, že budou aplikována opatření zákona o Vzoru naléhavých státních zdravotnických kompetencí (Model State Emergency Health Powers Act - MSEHPA). To znamená, že všichni Američané musí souhlasit s masovou vakcinací, nebo budou obviněni ze těžkého hrdelního zločinu.

Nebylo by lepší, doktorko Chanová, abyste prostě požádala lidi, aby nosili chirurgickou roušku, pokud je zde opravdu reálné nebezpečí pandemie? Proč činit nátlak prostřednictvím vakcinace, aby se lidé trestali střílením?

Zákon praví, že na každého, kdo odmítne očkování a/nebo se staví proti nucenému přemístění do přepravených "karanténních zařízení", může být "zákonně" stříleno a může být zabit. (Ospravedlnění "smrtelného násilí". Viz http://www.forhealthfreedom.org/Pub...ModelState.html)

Tato fakta určitě znáte.

Tento scénář je tak drastický, že vy ve svém postavení veřejného činitele musíte mít skutečné důkazy o této strašlivé hrozbě pro lidstvo a musíte mít nepochybné důkazy, že vaše činy budou skutečně určeny proti této hrozbě a že je dobrý důvod, proč prostě nedoporučíte lidem nosit chirurgickou masku, když se nechtějí nechat očkovat.

Ze zpráv médií se zdá, že nový druh prasečí chřipky je syntetická strukturální kombinace, obsahuje geny ptáků, lidí a prasat z mnoha různých kontinentů. Proto je důvod se domnívat, že pochází z nějaké laboratoř, obzvláště z laboratoře na výrobu biologických zbraní.

Nebylo by pro WHO lepší, aby se zabývala vyšetřováním, která laboratoř vyrobila a vypustila tento syntetický virus, a ji poté potrestala, nebo aby doporučila lidem nosit chirurgické masky spíše než aby vyhlásila masový vakcinační program?

Podle níže uvedené zprávy Fox News je vaše hodnocení nebezpečí této prasečí chřipky mnohem a mnohem pesimističtější, nežli hodnocení CDC (Americké centrum pro kontrolu nemocí) doporučující pouze obvyklá opatření. Jak to vysvětlujete?

Jak vysvětlujete, proč jste již identifikovali tolik smrtelných případů, zatímco mexická vláda potrvdila pouze 16 úmrtí na tento nový druh chřipky? Jaký je vědecký podklad pro tuto identifikaci? Používáte správnou metodu? Můžete u soudu dokázat, že užíváte správnou metodu, a že prosté doporučení lidem, aby nosili masky, není adekvátní?

Povšimla jsem si rovněž, že nový typ prasečí chřipky se objevil současně v Mexiku a Americe,a to za "záhadných okolností", což rovněž naznačuje svévolné, plánované a koordinované vypuštění syntetických, v laboratoři vytvořených virů. Neměli byste raději vyšetřovat takový "tajemný" incident? Vyhlásili jste nějaké vyšetřování? Koho vyšetřujete? Můžete prosím uvést detaily?

WHO je povinna vyčerpat všechny ostatní možnosti dříve, než vyhlásí pandemii a zahájí masový vakcinační program, protože musíte vědět - být informován je součástí povinnosti zastavatele tohoto úřadu - že v roce 1976 byl americkou vládou opuštěn masový vakcinační program proti prasečí chřipce, protože přibývalo důkazů, že riziko očkovacího programu pro veřejnost je větší než riziko skutečné prasečí chřipky.

Je vaší obzvláštní povinností, vzhledem k precedentu v r. 1976, abyste si byla jista, že pod vaší záštitou nebude aplikován žádný masový vakcinační program, pokud nebude skutečně ohrožena veřejnost, tím, že by pandemie byla vyhlášena předčasně a bez fungování adekvátních záruk zajišťujících vysokou kvalitu a bezpečnost každého vakcinačního materiálu.

Musíte také dokázat, že doporučení nosit ochrannou masku není schůdným alternativním postupem při zacházení s jakoukoli takzvanou pandemií.

Tvrdím, že neplníte své povinnosti, a to a) poskytovat veřejnosti přesné informace o ohrožení, které pro ně znamená prasečí chřipka, b) ujistit se, že nevyhlásíte pandemii předčasně jako záminku k rychlému šíření kontaminovaného nebo vadného vakcinačního materiálu, který by mohl vést ke smrti či poškození lidí, jak se stalo v roce 1976.

Jako veřejný činitel, jehož obsahem činnosti je v současné době vyšetřování zapojení firem Baxter a Avir do vypuštění pandemického materiálu ptačí chřipky v Rakousky jste povinna být si plně vědoma detailů tohoto případu a role, kterou tato farmaceutická společnost, zejména Baxter, hrála v tom, že byla téměř spuštěna pandemie.

Měla byste také vědět o trestných obviněních, které jsem vznesla proti Baxterovi a dalším organizacím, včetně WHO, dne 8. 4. 2009 u vídeňského městského prokurátora; jsou dostupná na blogu.

Konzultační centrum WHO poskytlo Baxterovi obzvláště zhoubný divoký typ ptačí chřipky, který kontaminoval materiál proti běžné lidské chřipce, a byl distribuován do 16 laboratoří v Rakousku, České republice, Slovinsku a Německu pod falešnou nálepkou, a tak se ptačí chřipka mohla dle hodnocení expertů a médií v této zimě rozšířit na pandemii.

Virus mix-up by lab could have resulted in pandemic (6 Mar 2009)

http://timesofindia.indiatimes.com/articleshow/4230882.cms

V případě Baxter je proto jasný a dobře dokumentovaný spoj mezi WHO a vypuštěním pandemického materiálu ptačí chřipky v této zimě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.