Zisti kto si a rob to úmyselne.

Velmi pěkný článek

30. května 2009 v 14:37 | afinabul |  Ponerológia
Nevěřím že USA skutečně napadnou Severní Koreu, zisk z této války by se nemohl vyrovnat ztrátám. Dvacetimilionová zemička, která má pártou největší armádu na světě není vhodný cíl. Sionistům jde jen o šíření strachu. Každý totalitní režim musí své občany neustále udržovat ve strachu před reálným či fiktivním nebezpečím. Od padesátých do sedmdesátých let byl hrozbou SSSR. Sovětská vláda sice neplánovala válku s USA ale Američané byli neustále strašeni že v příští minutě je mohou zabít sovětské rakety s jadernými hlavicemi. Postupně tomu Američané přestávali věřit tak bylo nutné vymyslet nové nepřátele.
Již třicet let si sionistická okupační vláda USA vymýšlí fiktivní nepřátele aby mohla strašit lidi. Tyto nepřátele je mutno každých pět let měnit, protože když "nepřítel" pět let neudělá vůbec nic čím by USA ohrozil, lidé se ho přestanou bát a je třeba vykonstruovat jinou hrozbu. A nejlepší hrozba je když jí představuje jeden člověk.
V první polovině 80. let to byl Irán a ajatoláh Chomejní, když se ukázalo že Chomejní nechce zničit USA, museli si vymyslet nového nepřítele- Lybii a jejího presidenta Kaddáfího. Po dalších pěti letech se imaginárním nepřítelem stal Irák a Saddám Hussein, který bylo dokonce napaden americkou armádou a bylo povražděno statisíce Iráčanů. V polovině 90. let se obětí washingtonských hrdlořezů stali Srbové- nejprve bosenští vedení Karadžičem a Mladičem a později samotná Jugoslávie vedená Miloševičem. Poté už se Američané přestali bát těchto fiktivních hrozeb na druhém konci světa proto bylo nutné přenést teror přímo do USA a CIA zinscenovala útoky 11. září 2001 a obvinili z nich Usámu bin Ládína, ve skutečnosti agenta CIA. A zatímco si dnes bin Ládín užívá zaslouženého důchodu v USA, Izraeli nebo nějaké jiné spojenecké zemi, jemu připisované útoky se staly záminkou k přepadení dalších dvou zemí a masakru více než milionu lidí. Po Ládínovi se hlavním nepřítelem stali íráčtí a afgánští partyzáni, kteří sice opravdu zabíjí Američany, ale jen proto že brání svoji vlast před americkými okupanty. Pokud by USA nenapadly jejich zemi tito lidé by nezabili jediného AMeričana. Nyní však už obavy z "terorismu" mezi americkou veřejností polevují, a proto je třeba přijít se silnějším kalibrem- strachem z jaderné války, jaký vláda USA používala ke strašení svých občanů v 60. a 70. letech. A Severní Korea se k tomu skvěle hodí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.