Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vojvodina

28. května 2009 v 16:05 | afinabul
Podľa mienky členov Bilderbergskej skupiny, hrozí, že plány Gazpromu dostanú Srbsko a iné krajiny regiónu spod kontroly Západu a zbavia "svetovú vládu" pák vplyvu v tomto strategicky dôležitom regióne Eurázie. Preto na stretnutí v Grécku bolo rozhodnuté zosilniť nátlak na Belehrad s tým, aby ho prinútili zriecť sa už podpísaných dohôd s Ruskom ohľadne plynovodu Južný potok. Okrem toho, Bilderberg rozhodol poskytnúť všemožnú podporu separatistom Vojvodiny (cez ktorú môže prechádzať hlavná vetva ruského plynovodu) а taktiež dosiahnuť uznanie nezávislosti Kosova Srbska a krajín EÚ, ktoré doteraz zostávali v opozícii voči tomu aktu, aby sa spravilo nemožným prevedenie rezervného potrubia cez Kosovský kraj ďalej na Jadran.

Pod takový duchovní Izrael SŽŘ nabídla orthodoxním rabínům Srbsko, přesněji Vojvodinu, s organizací "Centr judejské civilizace" v městě s mystickým pro ně jménem Subbotica.

Pro tento Centr sionisti ihned po bombardování a rozbití Jugoslávie skoupili všechny pozemky Vojvodiny. Však hlavně kvůli tomu byla rozložena Jugoslávská federace. Dnes Vojvodina je soukromý statek Rotschildových toulavých psů, zatímco gojové v zemi, kdysi jim patřící, jsou pouhý dobytek.

Vojvodina totiž je částí Srbska a může se stát skutečným Centrem judejské civilizace pouze za podmínky, že nebude Srbskem, nýbrž samostatným státem, podobně jak rabíni nazývají Kosovo. Ve Vojvodině, jako v Kosovu, musí sedět rabínské loutky typu Thači. A proto, uloupením Kosova loupeže na Balkáně nekončí, je jen začátkem konečného zničení Srbska.

V Srbsku, obzvlášť v Vojvodině, rabíni různými machinacemi a substitucemi skoupili vše do posledního lánu a cizinec zde štěstí nenajde. Rabíni rozhodli, že je čas legalizovat tyto podvody a z krádeže srbské půdy udělat legální koupi dle zákonů EU.

Centr Vojvodina budou na stovky km obklopovat sady a zahrady s ekologicky čistými jablky, okurkami, rezervovanými pro stravu sionských mudrců, tvořících v Centru židovké civilizace "nového člověka". Za doby sovětské nového člověka nazývali "sovětským". Jestliže SSSR byl vytvořen pro chudé židy ze Zapadákova, MŽŘ bude rájem pro židy bohaté, každý z nich bude takovým Abramovičem, s jachtou a sloužícími zvané Gorbačev, Brown, Juščenko...
A Srbové a Srbky budou dřít na polích, tupět a vymírat. Podle plánů MŽŘ, stejně jako Izrael, Srbsko má zmizet z mapy světa.
"Po Kosovu dojde k destabilizaci Sandžaku v jihozápadním úhlu mezi Černou Horou, Kosovem a Bosní, kde je 40% muslimů, jejichž počet roste mimo jiné díky běžencům. Odtrhnutím Sandžaka a Vojvodiny a oddělením Černé Hory rozpad Jugoslávie bude zakončen", byl informován už dávno siomudrc Bjalik v časopise Slovo (31.12.1999).

Konečným cílem MŽŘ je zničení gójů, Slovanů v první řadě. Gigantské úsilí vynakládá MŽŘ na sjednocení Židů a přitom jednoty nedosáhla ani v Tel Avivu. Gigantské úslilí vynakládá proti sjednocení Slovanů, neboli panslavismu. Tento termín zavedl Ján Herkel r. 1826.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.