Zisti kto si a rob to úmyselne.

Holopower

26. října 2009 v 7:46 | afinabul |  Ponerológia

Operace Gladio


Policie zřejmě pochopila, že obvinění "z podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka" jsou celkem slabé kafe vzhledem k použité formě násilí a bombastické mediální kampani. Proto nastal zásadní obrat, jde prý o terorismus, to zní jistě lépe a je to "cool".

Česká společnost je velmi citlivá na perzekuci za verbální zločiny zvláště, když je analogie s policejními praktikami komunistického režimu až komická. Takže po třech dnech povídání o kapelách, koncertech a verbálních zločinech je zde najednou podezření z terorismu, novodobého čarodějnictví, což je obvinění zcela jiné závažnosti. Nic podrobnějšího se ale do médií nedostalo, jen mlhavá slova o vlajkách SS, plynových pistolích a vojenském výcviku. Poslechněte si téměř umělecky zpracované video Mladé fronty, rušené jen nejistým projevem šéfa ÚOOZ.

Novinkou v současném zátahu Power 2 je ovšem zatýkání přítelkyň závadových osob, nejspíš se jedná o nástupkyně legendární Maty Hari, mající na srdci i na jazyku nejedno státní tajemství. Nebo se nám tu někdo snaží namluvit, že největší ohrožení našeho státu představují tři dvacetileté dívky? To ony mají podle názoru policie plánovat teroristické útoky na elektrárny, plynárny a vodárny, jak dnes zaznělo v denním tisku a televizních zprávách? Nezlobte se, ale k tomu komentář opravdu nemám, recenze sci-fi filmů nechávám portálu Československé filmové databáze.

Šéf Úřadu pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta se zuřivě brání nařčením advokáta Kolji Kubíčka o nápadné podobnosti jednání zasahujících policistů a praktik nechvalně známého Gestapa a považuje podobná přirovnání za nehoráznost, nemající v demokratickém systému místa. Zapomněl však dodat, že "pomáhat" se dá leckomu a "chránit" je možno ledacos, iniciativě se meze skutečně nekladou. Jen jde o to, jestli metoda trhání fialek dynamitem je skutečně tím pravým ořechovým, o co veřejnost před dvaceti lety usilovala a představovala si pod pojmem demokratická diskuse a pluralita názorů. Oficiálně tu samozřejmě žádné disidenty nemáme a za politické delikty nikoho nezavíráme, nicméně jak je nám prakticky vysvětlováno, demokratická hereze přece není názorem, nýbrž rovnou zločinem bez přívlastku.

Tak tedy výsledek. Ze 24 zadržených 18 obviněných, 8 návrhů na vazbu a jen dvě uskutečněné vazby. Ve dnešní hysterické atmosféře bych to nazval fiaskem, tedy máme-li věřit podezření z terorismu, které se údajně týká 10 obviněných. Policie nakonec zatčené obvinila pouze "z podpory a propagace směřující..." a okomentovala skutečně mistrovsky:

"Vyšetřování pokračuje, je možné, že ještě budou obviněni z dalších trestných činů," nevyloučil Šlachta.

Televize Nova raději přímo prohlásila, že nebyl dostatek důkazů. Proč tedy ta nepodložená obvinění do médií? Nervozita? Je tlak politické objednávky až tak silný?

Za dva dny, v otázkách Václava Moravce již pan policejní Václav Martinů (čas cca 1:00) musel čelit velmi nepříjemné otázce:

Když nebyl nikdo obviněn z přípravy teroristického činu, nejsou ta Šlachtova slova šířením poplašné zprávy?

A odpověď? Jedna věc je prý trestně právní definice terorismu a druhá faktické informace, že skupina extrémistů připravovala... Bez ohledu na to, zda se ukáže konkrétní skutková podstata, tak samotné chování, samotná motivace, samotná příprava... Věta skončila nějak bez podmětu a nedává smysl. Ale hlavně, že teroristický čin nehrozí. No rozumíte tomu, tak chce nás někdo mordovat, nebo ne? Tak to chodí, když policie místo skutkové podstaty hodnotí chování, motivaci a přípravu.

Ano, pravda, v rozvinutém socialismu by se nic takového stát nemohlo, protože prokurátoři a soudci by plně spolupracovali a nezůstalo by u dvou upocených internací, které alespoň prozatím zachraňují policii tvář. Při nadcházejícím výročí jistě si vzpomene na Národní třídu, Husáka, komunistickou cenzuru a šikanu a na heslo tehdejší nově vznikající elity "Nejsme jako oni", které znělo ze všech tribun. Stačilo 20 let - mnoho neschází a jsme zpět.

Lady Renoufová žiadala na zasadnutí EP predložiť aspoň jediný dôkaz o holokauste

Lady Michéle Renoufová sa s patričnými povereniami zúčastnila konferencie na tému
"Popieranie a demokracia v Európe", ktorá sa uskutočnila dňa 6. októbra v budove
EP. Konferencie, ktorá sa zaoberala prípravou zákona o kriminalizovaní revizionizmu
a popierania holokaustu, ktorý by mal v budúcnosti platiť na celej pevnine, sa
zúčastnilo okolo 200 osôb, z čoho niektorí sú momentálne poslancami EP.

Lady Renoufová, ktorá nie je revizionistkou, ani nie je proti revizionizmu, po odznení
niekoľkých neobjektívnych antirevizionistických príspevkov kriticky zhrnula ich
obsah a vyjadrila sa za slobodnú diskusiu o "holokauste". A zašla dokonca tak
ďaleko, že v snahe rozprúdiť diskusiu požiadala o predloženie dôkazu - aspoň
jediného dôkazu - o existencii nacistických plynových komôr.
Blog, Robert Faurisson
http://robertfaurisson.blogspot.com/2009/10/at-europeanh-parliament-during.html
Viď takisto:
článok v britskom denníku Independent o manželskom páre židovského pôvodu, ktorí bol
usvedčený z publikovania falošného príbehu o židovskom utrpení počas "holokaustu"
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/books...

protiprúdu
altermedia
outsidermedia
nautilus.bloguje.cz
nwoo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.