Zisti kto si a rob to úmyselne.

Nabádání k fašistickému puči?

13. října 2009 v 7:49 | afinabul |  Ponerológia
Ústavní cestou posoudit činnost stran i jednotlivců fašizací ohrožujících demokracii...
© Zdeněk Patrick - 2009 Praha
Prezident ČR, je nejvyšší ústavní představitel a vrchní velitel branné moci. Václav Klaus v této funkci nejenže plní své povinnosti odpovědně, plní je navíc k uspokojení převážné většiny občanů České republiky. A to i směrem k nedemokratickým pokusům o fašizaci společnosti skrze Lisabonský diktát. Jeho zákonné požadavky, vyplývající z Ústavy ČR, zákonů ČR a z listiny práv a svobod, na pojistky proti těmto fašizujícím tendencím, jsou zákonným vyústěním prevence proti snahám nastupující fašistické garnitury NWO snažících se, s licoměrností sobě vlastní, navodit lichá zdání prezidentova selhání.
….The Sunday Times napsaly, že jeho (prezidenta ČR) poznámky vzbudily v Evropě pobouření. "Němečtí a francouzští diplomaté v rozhovorech s jejich českými protějšky naznačili dvě cesty k odstranění překážky jménem Klaus: sesadit ho, nebo změnit ústavu, aby zmizelo jeho právo (smlouvu) neschválit," uvádí list.
A jdou na věc "od lesa". Kam se hrabe Brežněv: Tentýž list (idnes.cz) totiž pokračuje v neuvěřitelné informaci:
"Pokud prezident brání demokratickému procesu a oponuje rozhodnutí parlamentu, stejně jako vůli lidí, dostává se za hranu zákona a bude muset čelit důsledkům," citují The Sunday Times nejmenovaného německého diplomata.
Podobné chorobné výplody extremního radikalizmu jsem četl jen v "památečním" protektorátním tisku, hájícím zájmy třetí říše, do posledního českého dechu.
Tak nějak si drzí knabes z německé strany VelkoFranko chaganátu představují svéráznou verzi fašistických pořádků, což bylo jasné hned od samého prvopočátku.
Pokud ještě v ČR existují trosky demokratických mechanizmů, měli bychom požadovat přezkoumání činnosti těch stran, které tento fašistický výplod o sesazení prezidenta a další nelegální změny ústavy prosazují, a zároveň posoudit, do jaké míry jsou tyto strany i jedinci hrozbou demokracii s podezřením na fašizoidní spiknutí proti české státnosti, prezidentovi a proti občanům ČR. S možností tyto strany prosazující fašistické tendence NWO směřující k neústavnímu puči, okamžitě zakázat.
My, občané svrchovaných států....vědomi si svých občanských práv!
My, občané svrchovaných států Evropské unie, vědomi si svých občanských práv a v touze po zamezení kroků směřujících k byrokratické nesvobodě napříč Evropou, tímto vyslovujeme svůj nesouhlas s přijetím Lisabonské smlouvy.
My, občania zvrchovaných štátov Európskej únie, vedomí si svojich občianskych práv a v túžbe po zamedzení krokov smerujúcich k byrokratickej neslobode naprieč Európou týmto vyslovujeme náš nesúhlas s prijatím Lisabonskej zmluvy.
We, the citizens of the sovereign states of the European Union, aware of our civil rights and in an effort to prevent the steps leading to bureaucratic lack of freedom across Europe hereby express our disapproval of the Lisbon Treaty ratification.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.