Zisti kto si a rob to úmyselne.

Tajné operace americké NSA

14. října 2009 v 11:51 | afinabul |  Ponerológia
Trestní oznámení podané na Národní bezpečností agenturu Spojených států odhaluje děsivé množství technologií a programů vytvořených za účelem značkování a sledování lidí. Následující dokument shrnuje důkazy v soudní kauze, kterou odstartoval trestním oznámením u Soudu Spojených států John St Clair Akwei. Žalovanou stranou byla Národní bezpečnostní agentura. Akwei prokazuje dobrou znalost struktury NSA, technologií zajišťujících národní bezpečnost a tajných operací sloužících k monitorování jednotlivých občanů.

Hlavní mise NSA a operace zajišťující vnitrostátní informace

Výzvědné zprávy o komunikaci (COMINT)
Celkové pokrytí veškeré elektronické komunikace ve Spojených státech a na světě, za účelem zajištění národní bezpečnosti. NSA má ve Fort Meadu v Marylandu od začátku šedesátých let dvacátého století ty nejvýkonnější počítače. Technologie používané NSA jsou vyvíjeny a nasazovány do provozu tajně a bez vědomí soukromých korporací, akademických obcí a široké veřejnosti.

Výzvědné zprávy o signálech (SIGINT)
Dlouhodobý úkol týkající se výzvědných zpráv o signálech se v NSA vyvinul v program dekódování EMF (elektromagnetických vln a jejich frekvencí) z prostředí, za účelem možnosti bezdrátově vniknout do počítačů nebo sledovat osoby prostřednictvím elektrických proudů jejich těl. Výzvědné zprávy o signálech jsou založeny na skutečnosti, že v prostředích, jimiž protéká elektrický proud, vždy existuje magnetické pole vydávající elektromagnetické vlny. NSA spolu s Ministerstvem obrany vyvinula digitální vybavení schopné na dálku analyzovat veškeré elektricky aktivní objekty, ať už organické nebo vyrobené lidskýma rukama.


Vnitrostátní výzvědné zprávy (DOMINT)
NSA má k dispozici záznamy o všech občanech Spojených států. Shromažďuje informace, které by mohly být něčím zajímavé pro kteréhokoliv z více než 50 000 jejích agentů (HUMINT). Tito agenti mají všichni speciální povolení, které z nich činí výkonnou moc pověřenou možností špehovat naprosto kohokoliv. NSA má neustále spuštěnou národně-bezpečnostní protiteroristickou sledovací síť. Tato sledovací síť je zcela skrytá a funguje v kompletním utajení před veřejností.
Sledování jednotlivých lidí na území Spojených států je velice usnadněné a finančně nenákladné díky elektronické sledovací sítí NSA. Tato síť (DOMINT) pokrývá celé Spojené státy, zahrnuje v sobě desetitisíce pracovníků NSA a je schopná sledovat i několik milionů jedinců zároveň. Skutečnost, že operace nestojí horentní sumy peněz, je zajištěna počítačovými technologiemi NSA, které jsou vyvinuty právě za účelem úspory finančních prostředků při operacích. Pracovníci NSA pracují ve společnosti na kvaziveřejných místech a chodí do falešných prací, přičemž jejich skutečným zaměstnáním je informovat výzvědnou komunitu o aktivitách jimi sledovaných jedinců. Pracovníci NSA mají ve společnosti falešné identity jako například sociální pracovníci, právníci nebo podnikatelé.


Jednotliví občané jakožto občasné cíle sledování nezávisle pracujících pracovníků NSA
Pracovníci NSA mohou ve Státech prostřednictvím sítě vnitrostátních výzvědných zpráv a falešných firem kontrolovat desítky a stovky jedinců. Operace, které provádějí, mohou čas od času překročit meze zákona. Vždy tu je pravděpodobnost dlouhodobé kontroly a poškozování desítek tisíc nic netušících občanů agenty NSA.
NSA DOMINT je schopná tajně zavraždit občana Spojených států nebo provádět tajné operace zahrnující kontrolu lidské psychiky - a to až do té míry, že lze poté dotyčného jedince diagnostikovat jako mentálně narušeného.
Násilné vymazávání paměti a uměle vyvolané a do mysli vpravené narušené chování / Čtení a vysílání myšlenek / Kontrolované snění / Násilně vyvolané umělé vize i v bdělém stavu, některé z nich i synchronizované s pohyby těla / Mikrovlnný sluch (Microwave hearing***) / "Průhledná oční víčka" / Uměle vyvolané znění v uších / Nucené pohyby čelistí spojené s jektáním zubů / Nucený svalový třas velkých zádových svalů / Uměle vyvolané poruchy sluchu, ovlivňující jak směr, odkud zvuk přichází, tak jeho hlasitost, někdy dokonce i obsah sluchového vjemu / Náhlé a prudké svědění vnitřní strany očních víček / Násilné změny dýchacích cest, včetně zvnějšku kontrolované řeči / Náhle divoce bijící srdce zdánlivě bez příčiny / Na dálku vyvolané a prudké svědění bez vyrážky, často při práci vyžadující soustředění, zejména pak na těch místech lidského těla, kam si člověk jen těžko dosáhne / Nucené cuknutí ruky během práce vyžadující soustředění a klid, což vede ke zraněním nebo rozlití různých látek / Zvláštní zaměření na oblast genitálií, svědění, uměle vyvolané orgasmy, intenzivní bolest / Všeobecná prudká bolest dolních končetin spojená s pocitem, jako by vám někdo hluboko do těla zabodával jehly / Divoké, nekontrolovatelné pohyby dolních končetin, následované občas krátkými chvilkami strnulostí (rigor mortis) / Nesnadno dosažitelná svědivá místa nahoře i dole na nohách, nikdy žádná vyrážka, vše začíná jako slaboučké elektrické šoky / "Demoverze" kontroly nervů ohýbáním prstů u nohou, jednoho po druhém, až do zpětných úhlů blížících se devadesáti stupňům, vše trvá několik minut / Nucené jemné pohyby rukou a prstů, někdy synchronně s uměle vyvolanými zrakovými halucinacemi.
Povšechné příznaky - Náhle přehřátí organismu, bolest celého těla / umělé vyvolání "kofeinového efektu", jenž dotyčnému brání usnout / umělé vyvolaný spánek, kdy se člověk zhroutí i například ve stoje a usne / příkazy typu "jdi tam", jejichž splnění se nelze ubránit / mikrovlnné popáleniny, elektrické šoky.
Testované subjekty také neúmyslně zakoušely následující: vloupání k nim domů nebo na pracoviště, tj. do míst, kde mohly mít nábytek a oblečení, listiny týkající se jejich práce a počítačová data - tyto věci se ztrácely, popřípadě byly nějak pozměňovány nebo sabotovány (počítačová data). Pravděpodobným motivem byl výzkum následků použití zbraní ovlivňujících mysl a psychiku.
První odtajněný případ přenosu lidského hlasu přímo do lebky jiného živého člověka byl proveden dr. Josephem C. Sharpem z Walter Reedova armádního vojenského institutu pro výzkum v roce 1974. Podařilo se mu tehdy transformovat hlas hypnotizéra za použití metod využívaných později za Války v zálivu. (Metod "Lowery silent sound" a "Smirnov scramble"). Cíl je možné zhypnotizovat z úkrytu, aniž by si toho tento byl vědom, a v jeho mysli po tomto vniknutí nezůstanou absolutně žádné stopy.
Výše popsané symptomy jsou těmi nejvýraznějšími z dlouhé řady nervově-elektromagnetických útoků různými frekvencemi, jichž využívá policie a vojenské výzvědné služby k experimentům s ovládáním mysli na dálku, k manipulaci lidského chování a vraždění.


Vnitrostátní elektronická sledovací síť NSA

V šedesátých letech minulého století tedy byly nejmodernější počítače na světě právě v centrále NSA ve Fort Meade. Výzkumné průlomy dosažené díky těmto počítačům si NSA ponechávala striktně pro sebe. Dnes NSA disponuje nanotechnologiemi a nanopočítači, které jsou z hlediska vývoje 15 let před nejmodernějšími počítačovými technologiemi, o nichž je veřejnost informována. NSA má k dispozici celkové informace ze všech koutů Spojených států díky velice vyspělým počítačům používajícím pokročilou umělou inteligenci schopnou sledovat všechny druhy komunikací, nezávisle na médiu, a detekovat v ní klíčová slova, jejichž výskyt by neměl ujít pozornosti agentů a expertů na kryptografii.
Tyto počítače monitorují veškerou komunikaci - jejího zdroj i adresáta. Toto celkové pokrytí veškerých komunikačních cest je výsledkem dlouhodobého úkolu (mise) NSA zmíněného výše, s názvem Výzvědné zprávy o signálech (SIGINT). Elektronická sledovací síť NSA je založena na buňkovém uspořádání zařízení, která jsou schopná monitorovat celé spektrum elektromagnetických frekvencí.
Tato zařízení byla vyvinuta, zavedena a utajena naprosto stejně jako jiné programy a plány elektronického válčení.

Diel č1, ostatné tu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.