Zisti kto si a rob to úmyselne.

Václav Havel člen KSČ

18. listopadu 2009 v 17:50 | afinabul |  Ponerológia
Na Internetu se taky vedly sahodlouhe diskuse o tom, zda Vaclav Havel
byl a nebo nebyl clenem KSC. Americky preklad knihy Zdenka Mlynare
"Mraz prichazi z Kremlu" ve svem rejstriku osobnosti jednoznacne tvrdi,
ze slavny humanista BYL clenem komunisticke strany. V ceskych verzich
teto knihy se jisteze zadna takova informace ...nevyskytuje. Za zajimavy
pokladam fakt, ze informace o Havlove clenstvi v KSC byla poprve
uverejnena v roce 1978, tedy v dobe, kdy nikdo nemohl predpokladat, ze
z Havla nekdy bude president a navic emigrantem Mlynarem, ktery (ac sam
byvaly komunista) rozhodne nemohl mit zajem Havla nijak spinit, prave
naopak. Informace z knihy byly zurive popirany (pan Skvorecky), ci
dokonce jinymi bylo tvrzeno, ze zadna takova kniha neexistuje. Existuje
- a je k volnemu dostani ve vetsine americkych a kanadskych
universitnich knihoven - tam jsem si ji pujcil ja. Podivejte se, co
jsem, tam nasel - kliknete sem:

http://www.humintel.com/havel1.htm


Generál KGB v záloze Rem Krasilnikov v letech 1979-1991 vedl I. Odbor II. Hlavní správy KGB SSSR, který se věnoval boji proti americkým speciálním službám.Ve své knize Noví křižáci, CIA a přestavba popisuje a charakterizuje činnost vlivových agentů, kteří jsou využíváni nepřátelskými službami protivníka v podvratné činnosti proti SSSR.
Vlivová agentura je kategorií stejně starou jako sám svět. Jako jeden z klasických příkladů vlivového agenta nám může posloužit dobře známý Charles Maurice de Talleyrand-Périgord.
Na rozdíl od obvyklých agentů, kteří předávají informace nebo provádějí otevřené podvratné akce (teroristické činy, výbuchy apod.), agenti vlivu, v souladu se zájmy svých chlebodárců provádějí činnost související s řízením země, regionu, oborem, objektem, politickou stranou atd. Jejich podvratná činnost je často dlouhou dobu latentní, neviditelná, a když se stává zjevnou, může být již příliš pozdě na vznesení obvinění či zabránění vzniku škod s velkými následky. Tím spíše, neboť jejich praktickou politickou a řídící činnost lze lehce vydávat za neúmyslnou politickou chybu, ekonomický omyl atd. atd.. Ten samý Talleyrand uváděl zcela přesvědčivé důvody pro svoji spolupráci se zahraničními mocnostmi.
Agenti vlivu jsou často vrcholem operativní rozvědně-podvratné činnosti. Na rozdíl od obyčejných agentů, mají vlivoví agenti obvykle jen zcela výjimečně prokazatelné spojení s protivníkem. Pro řízení vlivových agentů nejsou nutné atributy jako konspirativní setkání s rezidentem, udržování spojení pomocí mrtvých schránek, šifrování informací a dalších činností, bez nichž si klasickou špionáž nemůže ani představit. A právě tyto příznaky demaskující činnost nepřátelského agenta zcela běžně slouží jako důkazy při soudních procesech v jednotlivých případech špionážní činnosti. S trochou nadsázky, nelze zcela vyloučit situaci, kdy takový agent vlivu si ani nemusí neuvědomovat, kým vlastně je, obzvláště když takto působí po delší časové období.
"Ve své podstatě ti, co jdou na tyto kontakty, ani nemusí vědět, že se stýkají s CIA či jinou zpravodajskou službou, nemusí být absolutně poslušnou loutkou svých pánů: jestliže provádějí činnost výhodnou pro jejich cíle, mohou současně sledovat i své vlastní zájmy".
To je úplně ideální varianta. Protože ani platba za služby nemusí být podmínkou jejich poskytnutí. A kromě toho - je prakticky nemožné vznést obvinění konkrétní osobě ve spáchání trestné činnosti, protože trestný čin není jako by páchán.
Je obvyklé, že zpravidla skrytě, zájmové osoby nebo struktury (jež ne vždy mají přímý vztah na speciální službu) podporují takového člověka (nebo organizaci), který si to sám ani neuvědomuje, a způsobuje nebo bude v budoucnosti způsobovat škody státu, regionu, politické straně, obchodní společnosti, výrobnímu podniku atd.
"Agent vlivu - zpravidla úřední osoba (nebo osobnost, jež má společenskou důvěru, prestiž a autoritu), která provádí systematickou činnost zaměřenou na realizací cílů politiky cizího státu (formálně však není spolupracovníkem jeho tajných služeb)"- tak charakterizují vlivové agenty v jedné z ruských učebnic.
"Za vlivového agenta (termín vznikl uvnitř CIA) je považován člověk vyznávající hodnoty a ideologii země protivníka, který je šíří u sebe doma. Pracuje ne pro peníze, ale pro myšlenku. K podnícení jeho další aktivní činnosti a těsnějšímu připoutání ke zpravodajské službě se používá široká škála různých způsobů odměňování a honorování, jako např. "udělování různých cen, státních vyznamenání, mezinárodních titulů, čestných doktorátů, zvaní k účasti na prestižních mezinárodních seminářích a sympoziích, vydávání knih v zahraničí a jejich široká reklama atd. Jedná se o pochopitelnou lest rozvědných služeb všech mocností, kterými se snaží zavázat a získat i nejmocnější tohoto světa. Státní činitel vysokého rangu, který má pochopitelně i odpovídající možnosti, může být vlivovým agentem cizí země jak vědomým, tak i nevědomým, který darovaná životní blaha a pocty chápe ne jako přikrmování ze strany cizích speciálních služeb, ale jako světové ocenění své osobnosti a geniality." Přílišné zanícení vlivového agenta pro uskutečňování vlivu protivníka na prostředí, ve kterém agent působí, nebo jeho nepříliš citlivé řízení zpravidla vede ke kompromitaci jeho osoby před okolím, protože se v časově delším horizontu jeho činnost stává vysledovatelnou a postupně začíná ztrácet autoritu, kterou doposud používal k prosazování zájmů protivníka.
V tomto roce Václav Havel společně s dalajlámou přijali jako dosud poslední ocenění své činnosti cenu Jána Langoše. Exprezident se na svých webových stránkách pyšní celkem 115 cenami; poslední, kterou převzal na Slovensku, které je vůči jeho osobě poněkud skoupé, ještě nestačili do celkového výčtu doplnit. Přitom do konce roku 1989 shromáždil pouhopouhých 8 cen a medailí. V dalších dvaceti letech rozšířil svou sbírku o 108 cen a medailí, z nichž 23 pochází z USA, získal 48 čestných doktorátů, z toho 10 z USA. Jeho prsa zdobí celkem 28 řádů a vyznamenání, mezi nimiž se vyjímá Řád Lázně, který mu byl udělen stejně jako Nicolae Ceauşescovi britskou panovnicí a s příslovečnou skromností se zmiňuje o celkem 39 vybraných členství v různých spolcích a nadacích.

"Úplný zánik Jihoslovanů jest požadavkem evropské kultury, protože budou poněmčení a pomaďarštěni. Jsou to banda lupičů a příští světová válka přinese zánik Jihoslovanů. Čechové, k nimž chceme Moravany a Slováky počítat, ačkoliv se řečí i minulostí od sebe liší, neměli by nikdy svých dějin a tento neexistující národ činí si nárok na samostatnost? Nemají žádného práva na národní samostatnost a nemohou ji nikdy dosíci." - Karl Marx, 1849

Časť prejavu politika Allana Dullesa na Kongrese USA v r. 1945 /bývalý šéf politickej rozviedky v USA a Európe, neskorší riaditeľ CIA/.

"Končí sa vojna. Všetko sa nejako usadí a ukľudní, zovšednie a my použijeme všetky sily, dáme všetko čo máme - všetku materiálnu moc v prospech oklamania a obalamutenia ľudí. Ľudský mozog a vedomie ľudí sú prístupné zmenám. Zasejeme v nich chaos, nenápadne zmeníme ľudské hodnoty na falošné a necháme ľudí veriť v tieto falošné hodnoty. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov všade na zemi, aj v štátoch bývalého východného bloku. No... pozerám, spojencov bude dosť.

Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov až do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia napríklad odstránime ich sociálnu podstatu, odnaučíme umelcov zobrazovať a sledovať čokoľvek z tých procesov, ktoré pochádzajú z vnútra národa.

Literatúra, divadlo, filmy - všetko budeme všemožne podporovať a oslavovať. Najhanebnejšie ľudské pocity budeme podporovať a budeme vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstvo a ďalšie nemorálnosti. Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale budeme tak aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a slušnosť budú terčom posmechu.

Len niekoľko málo ľudí si potom domyslí, o čo ide. Ale takýchto ľudí postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob, ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narušovať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich rozvracať, učiť nerestiam a tak budú mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme..."

/z archívu redakcie, krátené/

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | 18. listopadu 2009 v 18:09 | Reagovat

Ono je celkem jedno, jestli byl Havel v KSČ, nebo nebyl. Kolem toho člověka je takové množství podivností, až to zaráží.
Např. kam zmizely spisy vedené StB na tohoto hrdinu a jeho komlice z tzv. disentu?
Čím a jak se tento podivný člověk živil?
Jak to, že jemu synovi kolaboranta s Němci, byl vrácen majetek, zabavený podle dekretů prezidenta republiky?
Jak to, že v restitucích dostal zpátky majetek Karel Schwazenberg?
Kdo to je Alexandr Vondra a u jakých všech tajných služeb a agentur je veden?
A nejen on, ale i mnoho dalších disidentů?
A takhle se dá pokračovat do nekonečna.

2 michal michal | E-mail | 21. ledna 2012 v 14:57 | Reagovat

Havel byl od začátku už v hluboké normalizaci vytipován a placen židovskou propagandou USA, bez této podpory by se jeho ,,disidenstvíˇˇ rozpadlo.

3 Dekl Dekl | 8. prosince 2013 v 7:41 | Reagovat

Havel byl v KSČ v letech 1954-1967. První rok byl pochopitelně kandidát, pak teprve členem.
Po předání moci v roce 1989 (nikoliv po Sametové revoluci, protože ve skutečnosti o žádnou revoluci nešlo) by měla být logicky KSČ zakázána. Nebyla. Ani Havel proti komunistům nikdy nevystupoval, jen se jich stranil.
Kdyby v letech 88-89, když končila totalita, Havel nebyl, bylo by třeba ho vyrobit.

4 dew dew | 2. dubna 2015 v 0:22 | Reagovat

pekny ;D

5 invente invente | Web | 21. června 2015 v 22:11 | Reagovat

rychlé pujčky bez zaměstnání :-?

6 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 14. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

7 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 9:03 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

8 Jamiessug Jamiessug | E-mail | 14. ledna 2019 v 19:46 | Reagovat

~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/co40y
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
-

9 Jamiejjsug Jamiejjsug | E-mail | 28. ledna 2019 v 0:47 | Reagovat

_
_
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.