close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Američané začínají kvůli spekulacím s eurem vyšetřovat Sörose

4. března 2010 v 22:01 | afinabul |  Ponerológia

Američané začínají vyšetřovat podivné obchodní transakce amerického mecenáše a filantropa maďarského původu Sörose. Před časem ještě před začátkem problémů Řecka totiž investoval v přepočtu až 7 miliard korun PROTI kurzu eura (spekuloval na pád jeho hodnoty) a existuje podezření, že evropskou krizi rozfoukal, nebo k ní aspoň výrazně přispěl.
Jedná se o podobný motiv použitý stejnými či podobnými kruhy při 11. září 2001. Cílem je vždy dosáhnout žádaného mezinárodního efektu a také vydělat obrovský balík peněz.

Multimiliardář Söros (již jsme o něm psali v článku Izraelská spojka - George Söros, Izrael a gruzínský konflikt) ovládá mnohé organizace, nadace a fondy i v České republice. Právě Söros výrazným způsobem podporoval nadaci Charty 77, v současné době provozuje na území našeho státu svou Open Society Fund. Jednou z jeho čelních představitelek je Monika MacDonagh-Pajerová. Pokud vám to jméno něco říká, je to jedna ze studentských vůdkyň sametového převratu v 89. roce a jinak také sestra další mediální tváře, "zelené eminence" české politiky, Kateřiny Jacques, přítelkyně Martina Bursíka, bývalých čelních protagonistů neúspěšné pokusu o průnik na českou politickou scénu, iniciovaného rovněž mimo území ČR, Strany zelených. Z toho důvodu už je vám jasné, proč český ex-prezident nemůže už nikdy jinak, než volit právě Zelené.
Mimochodem další ze studentských vůdců, Šimon Pánek, pracuje jako ředitel nejpopulárnější tuzemské charitativní organizace Člověk v tísni při České televizi, které kritici vyčítají, že má čelné vazby na americkou politiku i zahraniční služby a právě její dlouholetý pracovník Josef Pazderka, nyní ve funkci komentátora ČT, byl nedávno vykázán z Ruska, neboť mu nebylo prodlouženo pracovní výzkum. České úřady reagovaly lží o odvetě za vyhoštění několika ruských novinářů-špiónů. Je však pravděpodobné, že jako agent zřejmě působil v Moskvě naopak právě Čech Pazderka.


Jak to chodí v převratech eufimisticky nazývaných různobarevnými či sametovými revolucemi si pustil v listopadu minulého roku pusu na špacír slovenský velmi oblíbený reportér Lubomír Huďo v ranním vysílání Slovenské televize.

pokyn svých loutkovodičů samozřejmě z obrazovky odvolalo, na základě velké odezvy a protestů internetových příznivců však zase na čas vrátilo. Od března definitivně politické zpravodajství v ranním vysílání ST ruší.
Připomeňme, že podobným způsobem fungují loutky a loutkovodiči i v České republice a vlastně po celém tzv. "vyspělém světě".
Mnohem více loutkou, než loutkovodičem, je zcela logicky i český premiér se stále stoupající popularitou Jan Fischer, který minulý týden osobně zakázal přednášku americkému profesorovi Finkelsteinovi, který měl na půdě České akademie věd mluvit o izraelském teororu na území Palestiny, Libanonu a dalších zemí a o zneužívání téma holocaustu pro vládnutí současných mocných.Takové přednášky jsou samozřejmě pro Fischera a zejména pro jeho zřizovatele značně nepříjemné.
Jak je zvykem, na stranu mocných se postavily i všechny hlavní mediální proudy v ČR, připomeňme kontroverzní vystoupení Finkelsteina v České televizi, kterému se OSUD věnoval, a také například deník Právo, jenž otiskl vyjádření českého premiéra. Vyjádření profesora Finkelsteina už údajně český a údajně levicový deník otisknout odmítl, ale můžete si ho přesto přečíst ZDE.
Je stále směšnějším faktem, že všechna hlavní média používají pro horké brambory zahraničních, nebo i klimatických témat, své vyškolené agenty - experty NWO. Naposledy dopadlo kladivo odhalení na "známou mediální rosničku" Dagmar Honsovou. Ukázalo se, že nemá s meteorologickou odborností prakticky nic moc společného. Více o tom ZDE.
Když to vše tak sledujeme, možná je dobře, že se toho nedožil jeden z největších vlastenců, Karel Kryl, jehož 16. výročí úmrtí si 6. března připomeneme. Karle, už zase ryjeme držkou v zemi. Možná ještě více, než dříve. Tragédií však je, že si to většina lidí uvědomí až ve chvíli, kdy to nepůjde zvrátit...Najskôr som sa dostal sem:
Čestní zahraniční členové
Magda Vášáryová, bývalá čs. velvyslankyně v Rakousku, Slovensko
www.rmv.cz/?c_id=169
Odtiaľ sem:
Čestná predsedníčka:
Magda VÁŠÁRYOVÁ poslankyňa Národnej rady SR
www.sfpa.sk/sk/partneri/spolupracujuce-institucie/
LINKY
www.sfpa.sk
www.strana-sas.sk/linky
a až
http://cebsi2.michales.sk/sk/hlavna-stranka
Diskusie Klubu kresťanských ekonómov
Ing. Richard Sulík,
http://209.85.129.132/search?q=cache

CEBSI v spolupráci so Slovenskou spoločnosťou pre zahraničnú politiku (SFPA) a Nadáciou Konrad Adenauer Stiftung zorganizovali dňa 5. marca 2009 diskusiu s Josephom R. Woodom, ktorý pôsobil ako deputy assistant v kabinete viceprezidenta USA Dicka Cheney-ho pre národnú bezpečnosť a ktorý momentálne pôsobí ako senior researcher pre GMF US.
http://cebsi2.michales.sk/sk/podujatia/sfpa-diskusia-s-joseph-wood
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.