Zisti kto si a rob to úmyselne.

K Novému světovému řádu existuje alternativa

26. května 2010 v 12:05 | afinabul |  Ponerológia
V předchozích dvou dílech jsme si blíže rozebrali základní kameny Nového světového řádu (NWO), který mají evropští socialisté v programu již od roku 2003. Schwarzenberg lhal v pořadu Hyde Park hned ve třech věcech: 1) tvrdil, že NWO je konspirační teorie 2) Tvrdil, že skupina Bilderberg nemá o Českou republiku příliš velký zájem 3) Tvrdil, že na tajném setkání Bilderbergu nedochází k důležitým geopolitickým rozhodnutím. Pojďme si krátce rekapitulovat základní body NWO, které nalezneme na stránkách evropských socialistů zde a zde: 1) Chtějí světovou vládu jako další krok po úplné politické integraci EU.
2) Chtějí jednu evropskou armádu.
3) Chtějí EU populačně doplnit o 56 miliónů muslimů v následujích deseti letech.
4) Bojují s chudobou třetího světa a zatím stovky miliónů lidí zabíjí biopalivy
5) Plánují likvidaci daňových rájů a zavedení globálních daní
6) Chtějí jednu světovou banku
7) Podporují antidiskriminační a genderové zákony, které nám již zaplevelili legislativu
8) Chtějí redukovat CO2 o 80-95 procent do roku 2050 a nevadí jim, že podvod s globálním oteplováním se již dávno provalil.
9) A poslední nepsané pravidlo je, že systematicky pracují na bankrotu jednotlivých států EU, tak jak nám to předvedli v Řecku a pracují na tom v České republice. Je to nejkratší cesta k likvidaci suverenity národního státu.
Takto to vypadá ale docela jednoduše jako něco, co se dá řešit tím, že nepůjdete volit Paroubka, ale zvolíte nějakou pravicovou alternativu. Bohužel situace ale není tak jednoduchá. Na tomto Novém světovém řádu panuje dnes široká politická shoda napříč politickým spektrem. Jenom na příkladu Lisabonské smlouvy, antidiskriminačního zákona nebo biopaliv můžete pozorovat, jak se skoro všechny parlamentní strany sešikovaly do jedné řady bez ohledu na legislativu a sliby, které daly voličům, a společnými silami toto protlačily i proti vůli prezidenta Václav Klause, který Novému světovému řádu zrovna dvakrát nefandí.
Nejen to; programem nastolení Nového světového řádu se intenzivně zabývají polotajné mocné skupiny jako Římský klub, Trilaterální komise, Bilderberg skupina či Rada pro mezinárodní vztahy. Když píšu, že se zabývají, tak tím myslím, že jejich dokumenty jsou prošpikované výše zmiňovanými body. Co mají tyto spolky společného? Ve všech těchto organizacích hraje prim David Rockefeller. Finančník a ropný magnát, zakladatel OSN, jehož fondy sponzorovaly Hitlerovy ústavy rasové hygieny a který ve svých memoárech na straně 405 uvádí: "Někteří věří, že jsme součástí spiknutí proti zájmům USA, nazývají mě a členy mojí rodiny ,internacionalisty', kteří spolupracují s dalšími na vytvoření jedné integrované globální politické a ekonomické struktury - jednoho světa, chcete-li. Pokud by toto byla moje vina, tak jsem vinen a jsem na to hrdý."
Tyto spolky mají také celou řadu společných členů. Například Henry Kissinger je členem snad úplně všech. Tyto skupiny si dělí si svojí práci na jednotlivé oblasti, třeba Římský klub se specializuje na problém s populací a jeho členové jsou hlavními tahouny podvodu s globálním oteplováním. Trilaterální komise se spíše stará o podchycení lokálních politiků a jejich vhodnou koordinaci. Rada pro mezinárodní vztahy se tváří jako nevinné setkávání nejvlivnějších osob v jednotlivých státech. Například česká Rada pro mezinárodní vztahy je mimo jiné přehlídkou osobností z těch ostatních skupin.
Pokud se člověk podívá na jednotlivé nevolené zástupce České republiky v těchto spolcích, tak se mu hned udělá více jasno. Václav Havel je čestný člen Římského klubu. Jan Švejnar působí jak v americké Radě pro mezinárodní vztahy, tak v Trilaterální komisi jako stálý člen. Karel Schwarzenberg je deset let členem Trilaterální komise a již dvakrát navštívil setkání Bilderberg. Jiří Pehe taky navštívil setkání Bilderberg. Mezi další členy Trilaterální komise patří Pavel Telička, Jiří Kunert, Alexandr Vondra.
Když se těchto lidí zeptáte na výše zmíněné programové body evropských socialistů, zjistíte, že s naprostou většinou z nich bezvýhradně souhlasí. Jenom u té světové vlády poněkud "mlží". My jsme se ptát začali a taky jsme založili iniciativu na facebooku: Veřejně odhalujeme tvůrce Nového světového pořádku. Připojte se k nám a natočte nejlepší video-rozhovor! Tvůrce nejsledovanějších videí vybereme a odměníme po volbách zájezdem na setkání skupiny Bilderberg 3.- 6. června do Španělska! Více na www.reformy.cz/soutez
Jak je to vůbec možné, když to nejsou evropští socialisté, ale naopak zastávají funkce v úplně odlišných politických stranách? Když se podíváme po jednotlivých členech, tak například Alexandr Vondra hrál prim v prosazování Lisabonské smlouvy v ODS. Jiří Pehe se zase objevil v kauze, kdy lékaři zvažovali možnost zbavit příčetnosti Václava Klause, kvůli nepřijetí Lisabonské smlouvy. Jan Švejnar je největší politický turista napříč celým spektrem. O něm jsme v této věci zveřejnili úplně samostatný článek. Zajímavé bylo pozorovat, jak to ještě před pár týdny vypadalo, že bude kandidovat za ČSSD, a dnes se z něho stává hlavní tahoun v kampani strany Věci veřejné. Karel Schwarzenberg si založil společně s Miroslavem Kalouskem stranu TOP 09. Obě strany se těší nebývalému zájmu médií, ale vyznačují se také vysokými částkami, které nainvestovaly do volebních kampaní. Obě strany jsou silně eurofederalistické a vypadá to, že obě poměrně masivně uspějí ve volbách a podaří se jím nashromáždit obrovský politický kapitál.
Jak je možné, že na politickém spektru nenaleznete žádnou velkou politickou stranu, která by dnes zastupovala názory prezidenta Václava Klause, kterému Češi po všech skandálech s oteplováním, chřipkou i eurem nejvíce jako politikovi věří? Naopak politické spektrum zcela ovládly skupiny podporující Nový světový řád, s jehož agendou Václav Klaus vůbec nesouhlasí. To se musí změnit. Lidi si musí uvědomit, že jsou systematicky ohlupováni médii a musí se porozhlédnout po skutečně nových politických stranách.
Desetiletka, kterou si soudruzi z EU vytyčili v podobě Lisabonské strategie, se ukázala jako totální propadák. Naopak s každým novým krůčkem integrace systematicky klesá hospodářky růst a prosperita. Zákonodárná smršť regulací z Bruselu již překročila 80 procent veškeré schvalované legislativy v českém parlamentu. Naši poslanci už vůbec nemají ponětí, o čem novém z Bruselu to vlastně hlasují, a ani je to nezajímá. Euro se jako projekt totálně hroutí a bude používáno stále častěji jako argument pro jeden společný rozpočet EU. V době všeobecných deficitů veřejných financí v Bruselu vymýšlejí, že budou každému druhému dotovat dovolenou. Solární elektrárny ve Španělsku běží na naftové agregáty. Prostě se řítíme do pekla a do toho si úředníci v institucích EU stávkují za zvýšení platů.
My Češi se toho ale nemusíme účastnit. Řešení je tak jednoduché. Stačí vystoupit z EU a postavit se znovu na vlastní nohy a to neznamená ani konec svobodného odchodu s EU ani to nemusí znamenat konec volného pohybu osob mezi námi a EU. Můžeme totiž zůstat jak členy EHP (Evropský hospodářský prostor) tak členy Schengenské smlouvy. Doporučuji přečíst skvělou knihu Petra Macha: Jak vystoupit z EU.
Výrazně by nám v tom mohl pomoci volební úspěch Britské strany za nezávislost (UKIP), kterou vede výborný řečník Nigel Farage a která byla v minulých eurovolbách ve Velké Británii druhou nejsilnější stranou. Všechna vyjádření o tom, že jsme moc malí na to, abychom mohli být mimo EU, jsou jenom součástí psychologické propagandy. Není náhodou druhá nejmenší země na světě - Monako s minimálními daněmi a 30 tisíci obyvateli menší než Česká republika? Jak si ono může dovolit být mimo EU? Berte v potaz, že jenom propaganda za vstup do EU stála daňové poplatníky 200 milionů korun a za další stamilióny do nás ládují prostřednictvím České televize reklamu na evropské fondy. To, že dostáváme reálně pouze suché z nosu a že je to celé velký podvod, by mělo začít lidi zajímat.
Speciálně v USA situace vypadá velmi nadějně. Senátor Ron Paul, který již 2x kandidoval na amerického prezidenta a jemuž se ideologie NWO velmi zajídá, by dnes podle průzkumů téměř porazil současného prezidenta USA Baraka Obamu, který je s Bilderbergem také těsně spjat. Podívejte se na to, co si o NWO Ron Paul myslí zde.
Voliči by v těchto volbách měli jasně deklarovat, jestli si takový Nový světový řád přejí.
Já věřím, že pokud toto budou vědět, přát si ho nebudou.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 googolplex googolplex | 27. května 2010 v 13:18 | Reagovat

Ano, já se nenechám zmasírovat volební kampaní!!! Já nebudu volit dle psychologické šablony: "Kdo nedá hlas politické traně, která má šanci se dostat do PS, tomu ten hlas propadne..." V tom je skrytý tichý temný podtón vzkazu voličům: "Vyberte si to, co se Vám zdá menší zlo z toho, co vám k volbě předložíme..." Když pak poslouchám kolem sebe lidi, co říkají, běhá mi z toho mráz po zádech, jak mají propagandou vymyté mozky. A musím se přiznat, že i sám na sobě cítím silné vymývací účinky propagandy... Těžko se tomu odlolává. Ale asi odolám. Nechci volit "menší zlo", protože to je pořád volba zla. Dám hlas někomu, kdo je v médiích málo propagován. Asi právě dám svůj hlas SSO.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.