Zisti kto si a rob to úmyselne.

Turecko varuje Izrael: Budeme flotilu s humanitární pomoci pro Gazu chránit!

29. května 2010 v 12:16 | afinabul |  Ponerológia
Ankara varovala prostřednictvím horké linky Tel Aviv, aby nezasahoval a nechal flotilu osmi lodí s humanitární pomoci pro Gazu doplout k cíli. "Turecko podporuje tuto aktivitu. Pokud se Izrael pokusí zasáhnout, doprávíme pomoci vrtulníků turecké ozbrojené složky na palubu lodí, aby je ochránily a umožnily lodím doplout do cíle."

No, začíná to být čím dál zajímavější. A masmédia stále drží bobříka mlčení. :)

Humanitární pomoc pro Gazu: datum střetu s IDF přesunuto na neděli

29.5.10

Neurčeno: Flotila osmi lodí s nákladem humanitární pomoci pro Gazu opustí kyperské vody v sobotu ráno a plánuje doplout do Gazy v neděli ráno. Mají tedy jeden den zdržení.

Kapitán jedné z lodí obdržel zprávu od kyperských úřadů, že jim není dovoleno převzít na palubu účastníky akce z Kypru, zvlášť proto, že většina z nich jsou poslanci, politikové a členové evropské kampaně na pomoc Gaze. "Byli jsme tou zprávou překvapení, zvláště když uvážíme, že jsme neměli v úmyslu na Kypru přistát," řekl kapitán a dodal, že v průběhu komunikace s kyperskými úřady létala kyperská letadla nad flotilou tam a zpět.

Demonstrace v New Yorku na podporu flotily s humanitární pomoci pro Gazu

28.5.10

USA: Masmédia drží bobříka mlčení o této akci i o reakcích mezinárodní komunity, to ale neznamená, že se nic neděje. Dnes se v New Yorku konala demonstrace na podporu flotily s humanitární pomoci pro Gazu. Podívejte se na obrázky (klikněte na odkaz níže).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.