Zisti kto si a rob to úmyselne.

Julian Assange vyhrál cenu magazínu ovládaném Rotschildovou rodinou

4. prosince 2010 v 16:10 | afinabul |  Ponerológia
Je falešný hon na banky rozhýbán médii bankéřů a uskutečněn Rotschildovým mužem, aby okradli miliony lidí a uskutečnili nouzové zákony?

Zakladatel Wikileaks Julian Assange vyhrá cenu magazínu Economist, tedy finanční publikace ovládané Rothschildovou bankovní rodinou a také v jednom v jejich videoklipu vystupoval. To opět zvedá podezření o střetu zájmů. Assange předpověděl, že hon na banky by mohl být spuštěn uniklými bankovními daty, ale nezmínil, že tohle vyústí v okrádání milionu lidí, protože způsobem, jakým bankovní rezervní systém funguje to bankám přinese profit.

http://www.infowars.com/rothschild-and-cia-publications-attack-constitution-worshipers/


Assange také vyhrál cenu Amnesty International, která úzce spolupracuje s OSN, pod kterou spadá MMF, Světová banka, která politicky a finančně profituje z gigantických národních dluhů z národních bank s pomocí podvolených politiků.

Profesor ekonomické univerzity ve Vídni Franz Hormann v nedávném rozhovoru pro Der Standart vysvětloval, jak banky vytváří peníze ze vzduchu a že současná ekonomická teorie je jen propaganda. Ale Economist Group a MMF propagandu šíří celou dobu k zisku bank.

http://birdflu666.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-founder-julian-assange-has-close-links-to-the-economist-controlled-by-the-rothschild-banking-family/

Assange je jen užitečný idiot, ale na jak dlouho ještě?
Webster Tarpley: "Kdo je doopravdy Julian Assange?"
Kdo doopravdy platí tuhle propagandu? Soros, Rotschild nebo CIA?  Webster Tarpley rozebral členy rady WikiLeaks. Je to z trochu jiného pohledu, ale stojí za zhlédnutí.

Titulky CC:


...to všechno, co minulý týden proběhlo byla jen zdařilá reklamní kampaň na WikiLeaks, kterou provedla mainstreamová média s cílem dostat WikiLeaks na špičku konspiračních organizací, kterým jde o pravdu. někdo doufá, že bude přes ně řídit i ty, co nechtějí být řízeni...Obamův poradce Dr. Cass Sunstein takovou kampaň úniku informací doporučoval s tím, že to pomůže dostat internet pod kontrolu úřadů.
Ještě připomínám nedávnou zprávu o číňanech jak se nabourali do pentagonu (počítače) http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/122080-cina-na-pocitace-pentagonu-jsme-neutocili.html
nebo toto:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/155554-rusti-hackeri-se-nabourali-do-pocitacu-pentagonu.html
nebo toto:
http://online.wsj.com/article/SB124027491029837401.html
to je šarm internetu - vše lze rychle dohledat...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 diamentowadroga diamentowadroga | E-mail | 20. ledna 2011 v 2:44 | Reagovat

halooo !

bež se léčit ... nez ta tva paranoja te preroste kamo !

:)
s pozdravy
Jakub

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.