Zisti kto si a rob to úmyselne.

Ekonomický sionizmus

28. června 2011 v 14:31 | afinabul |  Bratia
Výber z :

- aby Izrael přežil, musí ovládnout region a stát se světovou velmocí
- musí uspět v rozdělení arabských národů na malé státy - balkanizovat je podél etnických a sektářských linií, aby se staly satelity Izraele, s kontrolovatenými zástupci. Tato myšlenka byla vytvořená po vzoru systému milletů (národů) v Otomanské říši, pod kterým místní autority vládly komunitám s rozlišnými etnickými identitami a vyznáním.

"Plán věrně prosazuje myšlenky německých geopolitiků z let 1890 - 1933, které byly zcela přebrány Hitlerem a nacistickým hnutím a určlily jejich cíle ve východní Evropě." Byly implementovány v letech 1939-1941, "a pouze (globální aliance) zabránila na čas jejich konsolidaci."
Se slovy o "počáteční fázi nové éry," Yinon prohlásil, že "Existence, prosperita a stabilita (Izraele) závisí na jeho schopnosti přijmout nový rámec pro přístup ke svým domácím a zahraničním záležitostem,"

"Dnes stojíme najednou před obrovskou příležitostí naskrz změnit situaci a to musíme provést v nadcházející dekádě , jinak jako stát nepřežijeme."

Proměny transformující světové židovstvo dělají z Izraele jedinou existenční volbu. "Naše existence je jistá." Nic "nás nemůže odsunot (ať už) silou nebo lstí (Sadátova metoda)."

Za prvé, izraelská armáda nemůže sama okupovat více území. Řešením mají být "síly haddadu" nebo "asociace vesnic," což jsou kontrolovatelné místní autority, odcizené od jejich populace, izraelské bašty strategicky rozmístěné mezi ministáty.

Za druhé, Yinonův plán byl zveřejněn, aby pro věc získal izraelskou společnost, zvlášť její elity, které jsou schopny ovlivnit ostatní.

Amerika také nepředstavuje důvod k obavám, její proizraelksá média budou předpokládat "dobré úmysly" nezávisle na politice a izraelská loby zařídí zbytek. V důsledku bude Izrael operovat volně, protože "svět chce zavírat oči."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.