Zisti kto si a rob to úmyselne.

EUsrael

3. července 2011 v 19:42 | afinabul |  Deje sa toho toľko


Zbankrotované Grécko bolo predané Izraelu - generátorovi megazločinov a prevádzkovateľovi najväčšieho koncentračného tábora v histórii ľudstva.
http://www.informationclearinghouse.info/article28467.htm
Není pochyb, že flotila je sabotovaná, sabotáž předem domluvená. Izrael přislíbil Řecku, že se "přimluví a pomůže v záchraně" (od dluhu). Lieberman v Haaretz otevřeně říká, že "řecká vláda vyšla vstříc požadavkům Izraele, pochopila je a jedná efektivně" - ale hned dodává, že "aktivisté se pokoušejí shodit vinu za svůj neúspěch na (ubohý a nevinný) Izrael". Řekové trapně kamuflují a tvrdí, že lodím nepovolí vyplout, protože je to "příliš nebezpečné". Onen zatčený kapitán se objeví před soudem zítra, je obviněn za "vzpírání se zákazu a ohrožení životů pasažérů".
Komedie... to už je fakt na Chocholouška....
.
Israel, Greece mark growing ties with joint air force drill
.
TURECKO/IZRAEL: Tajné rokovania by mali zlepšiť vzťahy
Turkey renews ties with Israel ahead of showdown with Syria
.
Dánsko odmítá umožnit izraelským bezpečnostním pracovníkům nosit zbraně a provádět rutinní bezpečností prověrky cestujících na letišti Kastrup.

SBS z Izraela I.C.T.S
A teraz sa pozrime na bezpečnosť objektov. Kto zabezpečoval bezpečnosť v Domodedove? "Náhodne"- "zhodou okolností" to bola izraelská bezpečnostná firma ICTS.

Ona sa venovala "bezpečnosti" na letisku Domodedovo. V tejto súvislosti je zaujímavé uviesť túto skutočnosť: všetky letiská, odkiaľ 11. 9. 2001 odleteli lietadlá s teroristami (na ciele v USA), zabezpečovala jedna spoločnosť, ktorej majiteľmi boli Izraelčania.

Uveďme tiež, že tá istá izraelská spoločnosť, ktorá ochraňovala letisko Domodedovo, mala súvislosť s prevozom bomby v topánke. Súkromná bezpečnostná spoločnosť ICTS, ktorá patrí Izraelčanovi Ezrovi Harelovi, zaregistrovaná v Holandsku, mala robiť na letisku Charlesa de Gaulla kontrolu cestujúcich, ktorí cestovali americkými lietadlami. Väčšina zamestnancov spoločnosti pozostáva z vyslúžilých dôstojníkov Šin Betu (Šerut Bitachon, v hebr. Služba Bezpečnosti). Spoločnosť má na starosti bezpečnosť v bostonskom letisku Logan, kde lietadlo American Airlines pristálo s pasažierom Richardom Reidom. ICTS bola upozornená, že tento človek je nebezpečný, no aj tak mu povolili odletieť z Tel Avivu do Paríža.
Řečtí levicoví poslanci obvinili svou vládu, že se sklání před Izraelem, a řecká vláda nabídla, že je připravena dovézt humanitární pomoc do Gazy namísto aktivistů sama. Izrael s tím prý souhlasí.
Nás bude demokratizovať maďarsko - izraelská banda: http://www.hungariandefence.com/cikk/24256/csaba-h ende-addresses-security-policy-conference- Ale taký je plán, v každom štáte budú zasahovať cudzie jednotky, aby vojaci netrpeli morálnou dilemou.
.
Americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti zařadilo Izrael na seznam zemí "šířících a provádějících terorismus a chránících teroristy". To je fakt ta nejpodivnější zpráva poslední doby...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 14:17 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.