Zisti kto si a rob to úmyselne.

Jsou detekční dohlížecí jednotky SIMAS novou operací Gladio pro Norsko?

26. července 2011 v 11:21 | afinabul |  Ponerológia
...krátené...

USA a tajné služby NATO prokázaly, že vlastní uvnitř Norska mimořádné kapacity, z nichž mnohé pracují zřejmě mimo kontrolu norské vlády. Začátkem října 2010 televizní kanál TV2 v Oslo odhalil existenci rozsáhlé sítě placených pomocníků a informátorů americké tajné služby rekrutovaných z řad vysloužilých policistů a dalších funkcionářů. Zřejmým cílem tohoto programu byl dohled nad Nory, kteří se účastní demonstrací a dalších aktivit kritizujících Spojené státy a jejich politiku. Jeden z rekrutovaných Norů byl bývalým šéfem antiteroristické sekce policie v Oslo. I když cílem bylo původně pouhé sledování, je snadné si představit další a mnohem hrozivější aktivity, které by mohly být prováděny takovouto sítí bývalých policistů, včetně identifikací a převrat shnilých jablek na aktivně sloužící policejní síly. Některé z kapacit sítě tohoto typu by nemusely být zcela vzdáleny od toho druhu událostí, které se právě staly v Norsku.

Oficiální jméno pro tento typ špionážních buněk, které USA vytvořily v Norsku, je Detekční sledovací jednotka (SDU). SDU operují v rámci SIMAS (Security Incident Management Analysis System - Systém řízení analýzy bezpečnostních incidentů). SIMAS je znám tím, že je používán pro špionáž a sledován americkými ambasádami nejenom v severském bloku Norska, Dánska a Švédska, ale po celém světě. Události teroru také vyvolávají otázku, zda SIMAS má i operační dimenzi. Mohl by tento aparát představovat moderní verzi stavu za studené války, podobně jako síť zřízená ve všech zemích NATO a dobře známá pod jménem své italské větve, Gladio?
Norská vláda to musí zjistit. Až dosud norští ministři tvrdili, že nikdy neschválili síť SIMAS. "Nikdy jsme o ní nevěděli," prohlásil norský ministr spravedlnosti Knut Storbeget a ministr zahraničí Jonas Gahr Store jednohlasně. Hillary Clintonová však tvrdila, že Norové byli informováni.
Skládka zvaná Wikileaks vedená sebrankou CIA poskytuje důvody pro svržení norské vlády
Díky smetišti dokumentů poskytovaných sebrankou CIA, které je všeobecně známo jako Wikileaks, byla poskytnuta zřetelná stopa pro využití norských terorových útoků jako důvod pro svržení současné vlády. Skutečné nebo zfalšované kabely Ministerstva vnitra vykreslily norskou vládu, kterou NATO nenávidí, jako sbírku packalů a břídilů neschopných přijmout účinná opatření k ochraně státní bezpečnosti.
Některé z těchto kabelů byly publikovány okamžitě po teroru novinami London Daily Telegraph, o nichž je známo, že jsou blízké kruhům tajných služeb NATO.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vbvfdfrt vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 6:19 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

2 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 14. dubna 2018 v 21:20 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.