Zisti kto si a rob to úmyselne.

Komentáře

1 Stierlin Stierlin | 1. prosince 2011 v 16:56 | Reagovat

O VSŽ sa už šírili mnohé fámi. V súvislosti s touto by som chcel podotknúť len jedno. V prípade väčšiny podnikov a samozrejme nielen na slovensku sa používala pred privatizáciou pre zahraničného záujemcu osvedčená taktika: čo možno najviac spochybniť podnik určený na privatizáciu, samozrejme so zámerom čo najnižšej predajnej ceny. Neviem, či táto zverejnená fáma nie je náhodou tiež tým prípadom. Verejnosť je potom samozrejme šťastím celá bez seba, že sa vôbec našiel "dobrodinec", ktorý takýto "skrachovaný" podnik za babku vôbec kúpil. Nuž amíci by už len išli do podniku ak by si neboli vopred istý, že sa riadne nabalia!

2 Stierlin Stierlin | 2. prosince 2011 v 8:28 | Reagovat

Chcel by som tiež podotknúť, že po odchode US Steel, keď už budú dosť nabalený a "ryža" už nebude pre nich dostatočná resp. po skončení daňových prázdnin, príde zrejme o prácu väčšina zamestnancov. Keďže US Steel neinvestuje do renovácií, po ich odchode bude nutné z bezpečnostných dôvodov buď investovať nemalé sumy do renovácií (kto to zaplatí?), alebo sa budú musieť z bezpečnostných dôvodov zavrieť prevádzky. Na ilustráciu pripomeniem udalosti spred niekoľkých rokov, keď po úniku jedovatých splodín zomrelo niekoľko ľudí. Bola tiež pripravená evakuácia okolitých obcí, lebo nepoznali rozsah úniku. Príčinou bolo zastaralé potrubie.

3 Stierlin Stierlin | 2. prosince 2011 v 16:04 | Reagovat

Nebude to náhodou tak, že politici a novinári mlčia, držia to pod pokrievkou hlavne preto, aby sa v tom náhodou nezačal niekto rýpať, aby náhodou nevyšlo na povrch, že amíci nie sú až takí dobrodinci, ktorí vo svojej veľkodušnosti prevzali akože vybrakovaný podnik, sa zľutovali nad úbohými slováčikmi, ale v skutočnosti sa za babku dostali k lukratívnemu podniku? Čudujem sa blogerovi Pravdy krijovi, odkiaľ je to zrejme prevzaté, že sa k tomu prepožičal.

4 Magdaléna Nadzamová Magdaléna Nadzamová | E-mail | 8. prosince 2011 v 22:29 | Reagovat

Dobrý večer,
tieto materiály som zaslala ja a je to náhodou tak, že politici a novinári mlčia, držia to pod pokrievkou hlavne preto, aby sa v tom náhodou niekto nezačal rýpať, že skutočne sa tunelovanie VSŽ Košice nikdy nevyšetrovalo. Mám pravdu a preto ma novinári 11,5 roka nepustili k slovu a nikto to nechcel uverejniť!!! Vy si skutočne myslíte, že napíšem nezmysly a ešte sa pod to aj podpíšem??? Ja viem, pravda často vyzerá divnejšie ako vymyslené veci. Toto je bohužiaľ pravda a mne zničili život. 12 rokov mám problém sa zamestnať a prišla som o byt v Košiciach, bývanie v podnájme, vyhrala súd v Prahe a moj zamestnavateľ mi 3 mesiace po vyhratom sude odmieta dať zápočtový list...Tých blbých "náhod" sa okolo mňa deje veľa.Preto sa doprosujem o to, aby to niekto odvážny a schopný konečne uverejnil v celom rozsahu. Skutočne potrebujem pomoc čo sa týka zverejnenia tohoto prípadu, nech sa moj život zlepší. Vy sa mi divíte, že sa bráním??? Ak áno, tak ste blbec. Skúste ma radšej pochopiť a psychicky podporiť, prípadne pomocť rozšíriť tento prípad. Vám to je jedno, že politici, polícia, prokuratura sú platení z našich daní a nič neurobili preto, aby tento prípad vyšiel najavo??? To máte z nich taký strach alebo Vám to je jedno, že v tomto prípade (VSŽ) nič neurobili a ututlali to? magda.nadzamova@gmail.com

5 Magdaléna Nadzamová Magdaléna Nadzamová | E-mail | 8. prosince 2011 v 22:33 | Reagovat

toto je celé znenie listu, ktorý dostala redakcia.

Dobrý den,
dovoluji si obrátit se na Vás s prosbou o pomoc.  
Jsem Slovenka, je mi 43 let, momentálně žiji v Praze a jsem žijícím svědkem tunelování VSŽ Košice. Já vím, že mi řeknete, ať si to řeší Slováci. Ale tam jsem pomoc nenašla. Prosím Vás, pomozte mi to medializovat. Sama jsem na začátku netušila, na kolik špíny, lhostejnosti a nezájmu narazím. Odpovědi od kompetentních lidí i úřadů mám schované jako důkazy.  
Momentální situace:
Vyhrála jsem 5. 9. 2011 soud v České republice, s českým zaměstnavatelem. Ten mi 2,5 měsíce po vyhraném soudě odmítá rozvázat pracovní poměr ani mi nechtěl dát práci ve své firmě. Nemám zápočtový list a tím pádem se nemůžu nikde zaměstnat. Ani brát podporu v nezaměstnanosti, která by mně finančně pomohla na určitou dobu, protože bez aktuálního zápočtového listu mi ji nedají. A zaměstnatel se mi snaží vnutit starý zápočtový list, i dohodu ke dni, kdy mě vyhodil, tzn. k 16. 11. 2010. Nechce mi totiž platit nic z toho, na co mám nárok.

Soudkyni to vůbec nezajímá (JUDr. Lucie Bičáková), že můj bývalý zaměstnatel ignoruje soudní rozhodnutí. Vyměnila jsem už druhého právníka, protože oba hráli spíše za protistranu. Ten druhý právník, bývalý policista, mě podrazil přímo na soudě. Bránila jsem se sama a pomohly mi i pozitivní písemné reference od zákazníků.
Takže díky tomu skončím na ulici. Nemám na nájem, nemám práci. V tomto bytě jsem bydlela bez smlouvy, na dobré slovo. Na písemné smlouvě ihned ke dni nastěhování jsem netrvala, protože jsem řešila vážnější problémy plus majitelé bytu byli na dovolené. A když mi ji dodatečně, téměř po 2 měsícich, chtěli napsat, tak spolubydlící řekl, že on odchází a celý 3 pokojový byt měl na  mě napsaný ve smlouvě - to byla podmínka pro mé setrvání v bytě. To jsem odmítla, protože je to pro mě finančně rizikové - momentálně nemám stálý příjem. Až v listopadu mi dodatečně poslal majitel smlouvu, ale tím pádem nemám nárok na výpovědní lhůtu podle zákona 3 měsíce. Protože mi ji dali na dobu určitou do konce listopadu.

Podstata je v tom, že toto tunelování nikdo neměl zájem vyšetřit. Slovenská policie, prokuratura, ministr vnitra, politici (Fico, Bugár, ministr Palko, Dzurinda...) Tehdejší šéf vyšetřovatelů pan Jaroslav Ivor ode mě dostal konkrétní informace. Nedělal s tím nic, místo toho policie začala život znepříjemňovat mně. Až když jsem se s jednou policistkou telefonicky pohádala, že mně nahánějí, jako kdybych ty železárny vytunelovala já, začali být ke mně slušnější. Originály listů: z prokuratury, ministerstva vnitra, ministr Palko, pan Bugár (byl v tom čase podpředseda Národní rady SR), kancelář tehdejšího předsedy vlády Mikuláše Dzurindy, kancelář prezidenta, ombudsman ... ty všechny listy mám jako důkaz, že nikdo se tím zabývat nechtěl. I potvrzení z mailů, že mnozí asistenti tehdejších poslanců můj mail vyhodili bez přečtení.
Konečné stanovisko Generální prokuratury SR je, že tento případ už otevírat nebudou, i kdybych se znova ozvala.

Prosím, Vás pomozte mi tento případ medializovat!!

Mně se to dosud nepodařilo a bojuji za to 12 let. Dosud žádný novinář, kterého jsem oslovila, ať už osobně, emailem nebo dopisem, mi nepomohl. Ani na Slovensku, ani v Čechách (JOJ TV, Markíza TV, Slovenská televízia, Deník SME, Deník PRAVDA; Nova, Prima, ČT, MF Dnes, Lidovky...). Mnohé listy jsem posílala doporučeně, takže mám i dost podacích lístků jako důkaz.
Potřebuji, aby se tento případ stal veřejně známým, protože mi někdo v pozadí ničí život: přišla jsem o byt v Košicích, 6 let jsem byla nezaměstnaná. Myla jsem na černo nádobí v restauraci, chodila na brigády do pekáren a podobně. Pak jsem byla nucená 7 x změnit práci. Teď jsem bez práce a bydlení v Praze mám jenom do konce listopadu. Finanční rezervy nemám, protože jsem již rok bez trvalé práce; brigády jsou jen nouzovým řešením. Přitom jsem pracant a moje práce mně baví. Nemám s tím problém dělat i fyzicky.
Pevně věřím tomu, že když se tyto informace stanou veřejně známými, moje situace se ve všem výrazně zlepší. Abych si mohla najít normální a slušnou práci, vydělala si na sebe. A aby informace o mně nebyly u pohovorů dříve, než se na pohovoru ukážu já...  Možná si řeknete, že to až také špatné není. Ale je, v Čechách mám ještě horší zkušenosti. Dělala jsem šéfovou úseku v jedné velké tiskárně tady v Praze. Měla jsem pod sebou asi 60 lidí a dalších asi 100 Ukrajinců. Mým úkolem bylo udělat pořádek mezi ukrajinskými brigádníky, kteří si před mým příchodem dělali, co chtěli - málo dělali a chodili si do práce, jak se jim zachtělo (občas si zapsali i 24h směnu - což nelze, je to těžká fyzická práce). Podle slov generálního ředitele jsem jim za 1 měsíc ušetřila 800 000 Kč na brigádnících. Napsala jsem doporučený list p. Robertu Ficovi a vyšetřovateli p. Janu Priatkovi, že tunelování VSŽ ututlali. Dostaly to i politické strany, ale ne doporučeně. Měla jsem dovolenou, list mohli dostat ve čtvrtek. Další pondělí jsem dostala okamžitou výpověď. Kolega byl z mé výpovědi  v šoku ještě po 2 týdnech. Protože v ten čtvrtek se bavil s výrobním ředitelem a ten mu řekl, že si mé práce velmi váží. Prostě to nechápal. Náhody se kolem mně už dávno nedějí.

6 Magdaléna Nadzamová Magdaléna Nadzamová | E-mail | 8. prosince 2011 v 22:34 | Reagovat

2. časť listu

Následně jsem se v Praze zaměstnala v další práci. Už po 2 týdnech jsem dělala sama, dařilo se mi. Majitelova dcera se mně snažila psychicky deptat, ale já šikanu rozeznám na dálku, takže jsem se snažila nedat se vyprovokovat. Dělala jsem si svou práci a byla ticho. Po 4 měsících jsem  dostala zakázku za 250 000 Kč, o kterou jsem musela dost bojovat. V ten den za mnou došli dva společníci firmy s výpovědi dohodou. Že musím okamžitě odejít, protože         !! deptám majitelovou dceru. Firma byla v Rychnově, v Praze jsme byli jenom my dvě s majitelovou dcerou. Nikdy mi společníci nic nevyčetli, v práci se mi dařilo, z firmy mi platili angličtinu. Tvrdili mi, že mé místo se ruší a můžu odejít do Rychnova, ale dělala bych i svou práci, i práci za kolegyni, kterou vyhodili. Nabídli mi odměnu 10 000 Kč, když hned odejdu. Jinou možnost mi nedali. Pak mi později lidé na Slovensku (!!!  čtete dobře) řekli, že jsem měla nárok na odstupné, protože v pracovní smlouvě jsem měla napsanou Prahu, takže mi lhali a měla jsem se poradit s právníkem a nepodepisovat dohodu. Dokonce mě upozornil jeden zákazník, když si mně pozval na oběd, jestli vím, že jsem musela odejít jenom proto, že jsem zkušenější v polygrafii než majitelova dcera. Mám roky praxe v polygrafii: jako technolog, mistr, kalkulant, dispečer, vedoucí knihárny, dělala jsem na zakázkovém oddělení. Kromě toho mě práce v polygrafii baví.
Na Slovensku jsem si vyslechla i to, že majitelova dcera na mě žárlila proto, jak jednám s lidmi. Jak to, že to věděli lidé na Slovensku nebo ten zákazník, který k nám osobně nechodil, vše vybavoval emailem, telefonicky?
Měla jsem ještě jednou nabídku v Praze. Ten majitel mně oslovil asi dva týdny po tom, co jsem se zaměstnala v rychnovské firmě. V tom čase jsem se mu ozvala, hned mi nabídl práci. Taky mně upozornil na to, že jsem měla nárok na odstupné v bývalé firmě, i mi to zdůvodnil. Bylo mi divné, že toho o mně tolik ví. Já  jinak tuším celá léta, že normální práci si najdu, až když ty svinstva vyjdou najevo. Intuice mně nezklamala. Zkušební doba v další firmě v Praze proběhla přijatelně. Po zkušební době nastalo ponižování v milém stylu. Často jsem nechápala, oč tomu člověku jde, proč to vše dělá. Majitel spolu se svou zástupkyni se mnou jednali jakou s blbcem, mentálně retardovaným dítětem. Kvůli financím jsem to vydržela 2 roky. Poslední půlrok se mi začalo slušně dařit, tím pádem se ke mně začal chovat ještě hůř. Po pracovní stránce je mně těžké zničit, takže se to snažili po lidské. Dopadlo to tak, že jsem se jednoho dne naštvala, že já mu vydělám 1 milión Kč a na mou odměnu se peníze nenajdou. Ale na to, abychom všichni platili zmatky dobře placeného tiskaře, na to se peníze najdou. S tím tiskařem jsem měla špatné pracovní zkušenosti - jenom si stěžoval, co všechno nelze udělat, i když to v jiných firmách šlo udělat. Nakonec to šlo udělat i u nás. Majitel mu vše toleroval. Tiskaře měl za neomylného, za boha. Z toho důvodu jsem se jednoho dne ohradila a vypukla hádka mezi mnou a majitelem. Výsledkem této hádky bylo, že mi na další den dal okamžitou výpověď pro ztrátu důvěry. Divil se, odkud vím, že pan tiskař je dobře placený. Věděla jsem to přímo od něho, tj. od majitele, i to, že mu dával odměny za určitou práci. Výpověď jsem nepodepsala a chtěla jsem jít za právníkem. Až když se majitel dověděl, že jsem dala právníkovi plnou moc, tak se lekl a nabídl mi dohodu. S tou jsem nesouhlasila (protože jsem byla vyhozena de facto pro své úspěchy v práci) a chtěla jsem se soudit. Tato výpověď je pro mě poškození dobrého jména, dlouhá léta poctivě budovaného. První právník napsal do listu majiteli něco jiného, než jsme se dohodli. Tak jsem mu plnou moc zrušila.
Na poslední chvíli před vypršením lhůty pro podání žaloby ohledně neplatnosti výpovědi jsem si našla dalšího právníka. Oba právníci, když si vyslechli mé informace,  se vyjádřili, že nebyl důvod na výpověď. Byla to jenom záminka. Já si to taky myslím. Našla jsem si brigádu, protože účty platit musím. Když se mi na brigádě začalo dařit a pochválil mě někdo z pracovníků, hned mně přehodili v brigádnickém centru jinam. Už se mi to stalo vícekrát, takže na náhody nevěřím.
Já vím, že jsem to napsala dlouhé, ale chtěla jsem napsat to podstatné a že to už není sranda. Je to fakt špatné, jak jsou síly v pozadí schopné zničit život někomu, kdo viděl rozkrádání VSŽ Košice.
Někdo v pozadí se mně snaží umlčet i proto, že jsem měla rakovinu, poslední stádium. Ze všeho jsem se dostala obyčejnou vegetariánskou stravou, BEZ LÉKů. První 3 roky byly těžké. Ale žiju 13 let, je mi fajn, žádné léky jsem za ty léta nebrala, ani nepotřebuji. Radikálně jsem změnila nastálo stravu. Jsem laktovegetarián. Už má léčba rakoviny byla divná, to jsem dělala ještě ve Východoslovenských Železárnách. Více o léčbě mé rakoviny je v příloze, ale z té už jsem se vyléčila a prioritou je nyní zveřejnění info o nevyšetřování tunelování ve Východoslovenských Železárnách v Košicích.

Někdo v pozadí se mi snažil zničit i vztahy v rodině: otec a sestry. Docházelo už i k tomu, že mně doma mlátili fyzicky - chtěli, abych se vzdala dědického podílu v rodném domě ještě před úmrtím mé matky. Trvalé bydliště mi otec nedovolil přihlásit do rodného domu. Navrhovala jsem již dávno, že prodám byt v Košicích, trvalé bydliště si nahlásím u otce v Trebišovském okrese a půjdu dělat mimo východní Slovensko. Bydlet jsem v rodném domě nechtěla, protože na východním Slovensku jsem měla problém najít si práci. Vysmál se mi, otočil se a odešel. Takže se nemám kam vrátit.
Proto se obracím na Vás. Prosím Vás, nedopusťte, aby se tento případ ututlal. Ať se tyto dlouho utajované info dostanou do médií. Věřte mi prosím, nemám důvod Vám lhát.

S pozdravem
Magdaléna Nadzamová, Praha

tel. +420 722 683 399
magdaCMYK@seznam.cz
magda.nadzamova@gmail.com

7 Hana Hana | E-mail | 10. června 2014 v 19:59 | Reagovat

To že Košické železárny schválně vytunelovali s Rezesem je jasné... a nejenom Košické železárny... těch podniků je po Slovensku hodně...treba v Ružomberku Texikom ve kterém se vyráběly látky a zaměstnávali stovky lidi... nebo Ružombersky masokombinat... který zaměstnával kolem 300 lidi .... a těch podniků je opravdu hodně... a za vším má prsty vláda.... která v tu dobu vládla...
Za tu svinarnu kterou lidem udělali a před očima národa tunelovali podniky se svými kmotry kteří jim platili volby a za to dostávali podniky za pár korun... politici se dostávali k moci i penězům a kmotri ke státnímu majetku za pár korun který následně prodávali zahraničním investorům za miliony a miliardy...!!!

8 Michael Fox Michael Fox | 14. května 2016 v 22:16 | Reagovat

ahoj,

Som broker investor a súkromné pôžičky veriteľom. Financujeme ranej fáze start-up podnikov, existujúce Ventures a to celkom kompletizácia a investície do expanzie projects.We ponúka rýchlu pôžičku vo výške 3% k vážnemu zákazníkmi zamerané na núdzové pôžičky. Súkromné firmy a jednotlivci sú vítané. Pre nás postupovať pri žiadosti investícií, láskavo pošlite nám svoj obchodný plán alebo zhrnutie projektu o svoje investície.

kontakt so zákazníkom prostredníctvom e-mailu: (argylefoxfinanceltd1@outlook.com).

pozdravy,
Pán Michael Fox.

9 Dianna Dianna | E-mail | 16. května 2016 v 18:20 | Reagovat

Jak jsem dostal naléhavou ÚVĚR

Ahoj
Jmenuji se Dianna Muldoon a já se oženil, jsem z USA
Během posledních dvou týdnů a skutečnou úvěru pro společnost hledá
Mám plnou důvěru v ně, a nakonec jsem měl hodně podvodníky
dny, vzali své peníze, aniž by něco na oplátku
Doufám, že jsem zmatený a frustrovaný, byl zabit a
vypadá velmi
Je těžké pro mou rodinu, nechci dělat nic
Úvěrové společnosti na internetu, tak jsem šel půjčit
Méně peněz
přítel a řekl mu, že bude schopen pomoci
veškeré úvěry, které mohou pomoci, abych věděla úvěr
společnost
je to jen, že je třeba velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%
úvěr, mě režie, jak žádat o úvěr
poslat e-mailem na mě, řekl jsem:
jako jsou: (Charlesloans55@gmail.com), nikdy jsem věřil v
ale já jsem se snažil a já
Největším překvapením úvěru do 24 hodin nemohl myslet,
Bohatý a šťastný znovu Grace

10 Mr Jones Mr Jones | E-mail | 18. května 2016 v 15:39 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan JONES CHRIS, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: joneschrisloan@gmail.com)

11 Bishop Leo Morgan Bishop Leo Morgan | E-mail | Web | 19. května 2016 v 15:19 | Reagovat

Ahoj

  Jsme křesťanská organizace vytvořená s cílem pomoci lidem, kteří potřebují pomoc, například finanční pomoc. Takže pokud zažívá finanční potíže nebo pokud máte nějaké finanční nepořádek a potřebují peníze, aby založit svůj vlastní podnik, nebo budete potřebovat půjčku na zaplacení dluhu nebo zaplatit účet, ke spuštění dobrý obchod, nebo těžké získat kapitál úvěr od místních bank, prosím kontaktujte nás na e-mailu bishopleoloanfunds01@gmail.com~~HEAD=pobj Bible říká: "Luke 11:10 každý, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, dveře se otevřely, takže se nemusíte nechat tyto příležitosti ke komunikaci vás. Ježíš je stejný včera, dnes i na věky. prosím, je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

(1) Plný název: ......
(2) Prefix (pan, paní, paní, Dr., atd.). ...
(3) Účel úvěru: .....
(4) Země .....
(5) Telefon: ... (6) měsíční příjem ......
(7) Částka potřebná jako úvěru: .....
(8) čas: ....

Doufám, že to slyším od vás soon.email:bishopleoloanfunds01@gmail.com
wabsite: www.kiva.org

S pozdravem,

Bishop Leo Morgan

12 Mrs. Anita Mrs. Anita | E-mail | 21. května 2016 v 8:45 | Reagovat

Ahoj
Nepotřebujete naléhavou půjčku jakéhokoliv druhu? Úvěry vymazat dluh, nebo je třeba obnovit vaše finanční prostředky.
Chcete-li zlepšit své podnikání
Už jste byla zamítnuta
Banky a další finanční subjekty?
Váš dluh nebo hypotéku, nebo ne?
Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věc.
Konečně jsme se půjčit k lidem.
Které potřebují finanční pomoc, kteří mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze.
Uhradit náklady na investice do podnikání s rozumnou mírou 2%, rád bych to vzít.
Střední Vás informovali, že jsme spolehlivým a poskytnout uchazečům a nás.
Byl ochoten půjčit peníze. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu.
anitabrisonloanscompany@gmail.com

Prosím, zadejte své kontaktní údaje do formuláře níže.

1) Jméno a příjmení: .............................. .............. . ..........
2) Spojené .............................. ................. ............
3) Adresa: .............................. ................ ............
4) uvádí: .............................. ................ .............. ..
5) Sex: .............................. ................ .............. ....
6) Status: .............................. ................ ...
7) Zaměstnání: .............................. ................ .......
8) Telefon: .............................. ................ ..
9) Aktuální pozice na pracovišti: .....................
10) měsíční příjem: .............................. ............. ..
11) Výše ​​úvěru požaduje: .............................. .......
12) Doba trvání úvěru: .............................. .............. . ...
13) Účelem úvěru .............................. .............,
14) Náboženství: .............................. ................ ..........
15) Použili jste předtím. ............................. ....

Čekám na vaši rychlou odpověď brzy.

Děkuji
Mrs, Anita

13 linda moore linda moore | E-mail | 22. května 2016 v 0:20 | Reagovat

T
Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku
Dobrý den dávat pozor tady !!!
Jmenuji se Alejandra Carlos občanem Peru samce .I byly scammed 3 různých internetových mezinárodními věřiteli, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem $ 7500. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu bezmocně jsem narazil na svědectví muže jménem Harrison Wood, který byl také scammed a nakonec dostal spojen s důvěryhodně úvěr společnost s názvem Linda Moore hotovostní úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, tak i rozhodl se obrátit na stejný úvěr společnosti a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic, ale samozřejmě mi víc při bolestivé. Vysvětluji společnosti prostřednictvím pošty a vše, co mi řekl, že bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti a také jsem udělal správný výběr kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mě a já dostal půjčku částku ve výši $ 70.000 dolarů, v této skvělé společnosti (lindamooreloans@gmail.com), které spravuje paní Linda Moore, a tady jsem dnes šťastný, protože Linda Moore hotovostní úvěr Firma mi dal půjčku, tak jsem učinil slib jsem si, že budu držet svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Potřebujete půjčku naléhavě laskavě a rychle kontaktovat Linda Moore hotovostní úvěr společnost nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com Děkuji a hezký den.

14 Juan Diego Juan Diego | E-mail | 22. května 2016 v 15:00 | Reagovat

Ahoj,
Jsem Juan Diego, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (diegosaintloans@outlook.com)

15 paní Elena paní Elena | E-mail | 26. května 2016 v 22:31 | Reagovat

Vy jste v nouzi naléhavé půjčky platit účtů, rozšíření byznysu, právnických osob nebo osobní půjčku? Kontaktujte nás ještě dnes pro rychlé efektivní a spolehlivý úvěru dnes na email: elenanino03@gmail.com

Pozdravy
paní Elena

16 Ocean Ocean | E-mail | 27. května 2016 v 22:52 | Reagovat

Potřebujete půjčku? Pokud ano! Kontakt Ocean Finance a hypotéky Omezené ® pro množství malých a velkých úvěrů. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (oceanloanfirm@postribe.com) WE také rozdávat úvěry od (£ 5000) tisíc liber na (100 milionů £) sto milionů liber jednotlivcům a společnostem, úvěr je otevřená všem bez rozdílu národnost

17 Sean Kent Sean Kent | E-mail | 30. května 2016 v 10:02 | Reagovat

Hledáte velmi skutečné úvěr? Za přijatelnou úrokovou sazbou? Zpracováno během 2 až 5 pracovních dnů. Už jste byla odmítnuta neustále podle svých bank a jiných finančních institucí? Zde je legitimní nabídky, protože otázka úvěru a bezpečnost je něco, co zákazníci jsou stále více znepokojeni, Gratuluji vám, úroková sazba pro naší nabídky je 3% Pokud máte zájem o získání finanční pomoci, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: seankentco-operativní @ hotmail.com.

Žadatel Osobní údaje.

Tvé jméno:
Částka potřebná:
Vaše země:
Půjčka Doba trvání:
Vaše adresa:
Telefonní číslo:
Měsíční příjem:
Sex:
Vaše číslo Fax:
Tvůj věk:

Kontaktní osoba: Sean Kent.
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com

18 Steve Alex Steve Alex | E-mail | 5. června 2016 v 23:24 | Reagovat

Steve jste opravdu mužem svého slova. Stále nemohu věřil jsem obdržel $ 15,000.00 na mém účtu dnes, po všechny negativní věci četli o on-line půjčky Tolik jsem se bála platit až do kamarád představit, abych Amaizen úvěr společnosti, tato společnost je velmi jednoduché a odpovědnost oni tvrdě pracovat, aby pomáhat lidem v nouzi, Moji dobří přátelé bych také chtít, abyste si půjčku si přejete a dostat zpět na nohy, tak je kontaktovat prostřednictvím amaizenloan@yahoo.com

19 franks james franks james | E-mail | 18. června 2016 v 2:51 | Reagovat

Potřebujete financování?
Potřebujete úvěr pro obchodní nebo osobní potřeby?
Naše společnost se nachází ve Spojených státech amerických.
Nabízíme úvěr na jakoukoliv osobou nebo společností s úrokovou sazbou 3% ročně.
Pro další informace, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailová adresa: surestartloanfirm@gmail.com

Poznámka: Kontaktujte nás pouze přes tuto e-mailovou adresu: surestartloanfirm@gmail.com
Skype: surestartloanfirm
Copyright 2016 USA®

20 Rashide Abdulahi Rashide Abdulahi | E-mail | 24. června 2016 v 8:18 | Reagovat

Pozor !!! Nabídka půjčky

Jsem pan Rashide Abdulahi soukromá půjčka věřitelem. dostáváme všechny druhy úvěru, dáváme z úvěrů za nízké úrokové sazby ve výši 3% a dobrých pracovních podmínek, pokud potřebujete úvěr pro podnikání nebo splatit své účty pak se doporučuje, aby nás kontaktovat pro kterou poskytujeme kvalitu služby, které vám bude spokojen. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Výpůjční služby k dispozici, zahrnují:
================================
* Obchodní úvěry.
* osobní půjčky.
* Obchodní úvěry.
* Investice úvěry.
* Vývoj úvěrů.
* Získání půjčky.
* Úvěry ze stavebního spoření.
* Obchodní úvěry a mnoho dalších:

jsme vykreslit všechny druhy úvěru dobrými službami, kontaktujte nás emailem: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
Díky
pan Rashide

21 merit hope merit hope | E-mail | 3. července 2016 v 23:49 | Reagovat

(Merithope6@gmail.com)
Dobrý den, To je informovat širokou veřejnost, že paní zaslouží Hope soukromé půjčky věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (merithope6@gmail.com) z
USD $ 12.000 do 8.000.000 $, euro a jen liber. Dávám podnikatelských úvěrů,
Osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta a půjčky platit účty. jestli ty
Potřebuji půjčku musíte udělat, je pro vás mě kontaktovat přímo
V: (kingswillloan@gmail.com)
Bůh ti žehnej.
S pozdravem,
Paní: Merit
E-mail: (merithope6@gmail.com)

Poznámka: Všechny reakce by měla být zaslána na adresu: (merithope6@gmail.com)

22 Lloyd Lloyd | E-mail | Web | 8. července 2016 v 10:07 | Reagovat

Ahoj,
  Jsme křesťanská organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So, pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr urovnat svůj dluh nebo splatit své účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu warren.lorrainecompany@gmail.com pro bible říká: "Luke 11:10 Každý, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, dveře budou otevřeny. " Takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pouze pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Prosím, vyplňte následující formulář aplikace zcela takže můžeme otevřít profil zpracování úvěru pro vás v mé společnosti, pokud váš zájem o získání úvěru od nás

  První informace NUTNÁ

Celé jméno:........
Osobní telefonní číslo: .....
Země:.......
Adresa:....
Stát:.........
Stáří:.........
Pohlaví: ..........
Už jste požádal o půjčku před: ...?
Stav:.....
Výše úvěru potřeba: .........
Půjčka Doba trvání: ....
Povolání:.........
Měsíční příjem:.......

Díky za váš čas a pochopení !!!

Všechny odpovědi prostřednictvím e-mailu: {} warren.lorrainecompany@gmail.com

23 Maria Maria | E-mail | 9. července 2016 v 15:47 | Reagovat

Jaké překvapení jsem právě dostal půjčku od společnosti s názvem Jeden svět skupin Plc, přítel mi řekl, abych se vztahují na firmy, kde také získal svůj úvěr, protože z rad jsem dostal od kamaráda, který požádal o půjčku v jeden svět skupiny Plc, a já byl nabídl půjčku i požadované, takže radím vám všem je, že jeden svět Skupiny Plc je jedním z nejlepších společností na světě, která poskytuje půjčku, takže pokud jste v nouzi úvěru budete je kontaktovat v jejich e-mailu od společnosti oneworldgroup.org@gmail.com

24 Francisco Serracin Francisco Serracin | E-mail | 14. července 2016 v 16:49 | Reagovat

Ahoj všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia U.S.A, rychle chci použít tento
střední aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a real
úvěr věřitel, který se přeměnil můj život z trávy na milost, z
být chudý k bohaté ženě, která nyní může pochlubit zdravý a bohatý
Život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících
se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 2200
Byl jsem tak zoufalý při získání úvěru od důvěryhodně věřitele úvěru
on-line, kteří nebudou přidat do mých bolestí, pak jsem se rozhodl kontaktovat
můj přítel, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o
Problém ak našemu závěru, řekla mi o žena jménem Mrs.
Linda Moore, který je C.E.O z Linda Moore úvěr společnosti E-mail:
lindamooreloans@gmail.com Tak jsem požádal o půjčku částku ve výši $ 320,000.00
USD s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen snadno
bez stresu a všech příprav, kde učiněných o půjčku
přenášet a za méně než dva dny byla půjčka uložen do mé banky
Účet tak chci poradit některý potřebují půjčku rychle
kontaktovat ji prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com ona neví
mám to dělá Modlím se, aby Bůh ji bude žehnat pro dobré věci ona
udělal v mém life.Thank Boha mohu zase smát já doporučuji tento
Společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těmi, kteří byli oklamáni,
jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět více,
e-mailem společnosti na lindamooreloans@gmail.com e-mail je dnes i
budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh žehnej.

25 Marian Marian | E-mail | 15. července 2016 v 16:08 | Reagovat

Díky Bohu Všemohoucímu za jeho laskavost a dobrotu na svůj život, co budou jsem udělal, ne-li pro sira Allan Scott, kdo jsem bude vždy vidět jako Bůh poslal muže, který Bůh si vybrali na pomoc lidem, kteří jsou ve finanční nouzi, jako jsem já je chudá vdova, která byla užšího výběru a nedostatek finančních prostředků žena, která má dvě děti a má tolik povinností ženu, která ztratila manžela a má platit účty skládající se z obou dům nájemné a účty za elektřinu a byl scammed částku 2.800 Euro, i nikdy věřil, že tam je ještě důvěryhodně úvěr společnosti on-line, kteří stále věří, že lidé jsou ve finančním problému a jsou připraveni pomoci poté, co byl sešívaný 2800 Eur nikdy jsem věřil, že tam je ještě důvěryhodně úvěr společnosti, dokud jsem narazil na příspěvek, který byl zaslán jedna paní Marina na tomto stejném fóru vysvětlila, jak se dostala svou půjčku od sira Allan Scott, který je výkonným ředitelem allanfinancialinvestment@yahoo.com~~HEAD=dobj do té doby jsem byl nemající více možností, než aby se pokusili své štěstí již podruhé, aby nedošlo ke ztrátě můj domov (ubytování), takže myslím, že o tom jsem došel k závěru, že bych měl zkusit znovu, tak jsem kontaktoval sira Allan Scott prostřednictvím e-mailu, kterou navštěvovali ke mně za méně než 24hod i požádal o půjčku částku 30.000 Euro půjčka byla schválena s nízkým zájmem rychlost a po zpracování já mám půjčku na mém bankovním účtu, takže chci, aby rychle použít toto médium poradí jakákoli smlouva o úvěru azyl tam kontaktovat Sir Allan Scott prostřednictvím e-mailu allanfinancialinvestment@yahoo.com on bude určitě vám půjčku, kterou potřebujete, aniž jakýkoli stres ještě jednou díky Bohu za jeho milost při mém životě.

26 Kumah James Kumah James | E-mail | 20. července 2016 v 23:20 | Reagovat

Bez ohledu na to, zda máte špatné/špatné úvěrové historie, MIDLAND HOME CREDIT je schopen poskytnout vám s možností, která nevyžaduje, abyste splatit velký zájem.Naše půjčky je snadné, rychlé a důvěryhodné. Na 3% úrokovou sazbou, naše půjčka je považován za nejlevnější a nejdostupnější..... nabízíme následující úvěry? *Konsolidace Půjček *Osobní Úvěr *Obchodní Úvěr *Domácí Úvěr *Úvěr Na černé listině a Non černou listinu Klientům Půjčky od 5,00 - 10,000 000 a Trvání od 1 roku do 25 let nám e-mail; midland.credit2@gmail.com

27 khalifa khalifa | E-mail | Web | 22. července 2016 v 23:56 | Reagovat

UPOZORNĚNÍ:
Komentáře neslouží ke vkládání dotazů našim právníkům, ale k okomentování tématu.
Pokud nechcete zveřejnit své jméno, uveďte smyšlené nebo přezdívku.
Dotaz můžete vložit každý lichý týden v pondělí po 10. hodině zde: Vložit běžný dotaz

28 khalifa Steve khalifa Steve | E-mail | Web | 22. července 2016 v 23:56 | Reagovat

Jste obchodní muž nebo žena? Potřebujete peníze na založit svůj vlastní podnik? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Potřebujete peníze pro svůj projekt? Nabízíme zajištěné půjčky s libovolnou částku a kdekoliv na světě (jednotlivce, firmy, realitní a právnické osoby) na našem výši 2% vynikající. Z odpovědí aplikací a poslat více informací na e-mailovou adresu: (khalifafinancialcompanies@gmail.com)

http://khalifafinancialcompany.weebly.com

29 pan Marius pan Marius | E-mail | 23. července 2016 v 10:47 | Reagovat

Vážení Úvěrové Seekers !!!

Vy s žádnými finančními potížemi? Chcete začít podnikat? Tato půjčka společnost byla založena organizace pro lidská práva po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi života. Chcete-li požádat o úvěr, dostat zpátky k nám s podrobnostmi níže email: g.marius95@hotmail.com

Jméno:
Výše úvěru požadováno:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:

Děkuji vám a Bůh žehnej
DŮVĚRA
pan Marius

30 matto matto | E-mail | 25. července 2016 v 11:23 | Reagovat

Jsem registrovaný soukromé úvěru věřitelem a investora a já vám nabídne 2% rychlé a legitimní úvěr na podnikání, koupit dům, koupit auto a platit své účty kontaktovat selsumat@gmail.com

31 AUDREY AUDREY | E-mail | 25. července 2016 v 11:24 | Reagovat

obdrží 2% nabídku rychle a legitimní úvěr na podnikání, koupit dům, koupit auto a zaplatit účty kontaktovat carteraudry01@gmail.com

32 davidstewart davidstewart | E-mail | 28. července 2016 v 7:52 | Reagovat

Dobrý den,

Žádat o rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový projektového financování na nízké úrokové sazby ve výši 2%. Ještě dnes nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: stewartd887@gmail.com s výše úvěru potřebné. Naše minimální nabídka úvěru je 5,000.00 $ na 50,000,000.00USD $. my jsou certifikovány, registrovány a důvěryhodně věřitele. Můžete nám dnes může kontaktovat, pokud máte zájem o získání tohoto úvěru, kontaktujte nás pro více informací o procesu úvěru. Proces jako úvěrových podmínek a jak se úvěr bude převedena na vás. potřebujeme vaši okamžitou reakci, pokud máte zájem.

Laskavě plnění a předložit žádost o úvěr níže:
 
Vaše jméno: ______________________
Váš Adresa: ____________________
Vaše země: ____________________
Váš Povolání: __________________
Půjčka Částka potřebná: ______________
Půjčka Doba trvání: ____________________
Měsíční příjem: __________________
Mobilní telefonní číslo: ________________
Už jste požádal o půjčku před: ________________
Pokud jste podali žádost o úvěr dříve, kde si upřímně léčí? kde se firma nachází? ...

email: stewartd887@gmail.com
S pozdravem
Pan Larry Walters

33 Pans Peter Happens Pans Peter Happens | E-mail | 2. srpna 2016 v 0:46 | Reagovat

Ponúkame pôžičky za nízke úrokové sadzby vo výške 2% a žiadna kontrola kreditu, ponúkame osobné úvery, konsolidáciu dlhu úvery, rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelanie úvery, úvery na bývanie alebo úvery z akéhokoľvek dôvodu, rozsah $ 1.000 do $ 50000000. Vráť sa k nám teraz (targo_bank@yahoo.com a targo1bank@gmail.com)

34 Green Cloud Green Cloud | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 7:51 | Reagovat

Vy jste v nouzi naléhavé úvěr? Pokud ano , kontakt ( gcloanfirms@gmail.com ) pro více informací

35 Kumah James Kumah James | E-mail | Web | 10. srpna 2016 v 0:32 | Reagovat

Získání úvěru legitimní byly vždy velkým problémem tolika klienti, kteří mají finanční potřeby. Problematika špatných úvěrů a zajištění jsou něčím že klienti jsou vždy obavy o Při žádosti o úvěr z legitimních věřitele. Ale MIDLAND ÚVĚRU FIRM.has také, že rozdíl v poskytování úvěrů průmyslu. MIDLAND CREDIT firma byla akreditována organizačním půjčování rady rozdávat úvěry místních i mezinárodních klientů na 3% úrokové sazby. Jsme dostali tu čest, aby vyhovoval vašim finančním potřebám. Problematika úvěrů by se vám to zastavit od získání úvěru, který potřebujete.

Naše služby zahrnují následující: -
* Investoři Úvěry
* Konsolidace dluhu
* Druhá Hypotéka
* Obchodní úvěry
* Osobní půjčky
* Mezinárodní úvěry

Žádné sociální zabezpečení a žádná kontrola úvěr, 100% záruka. Jediné, co musíte udělat, je, dejte nám vědět, co přesně chcete, a my jistě, aby svůj sen. MIDLAND CREDIT FIRMĚ říká ANO, když vaše banky říkají NE. A konečně, financujeme malého rozsahu úvěru pevné zprostředkovatelé v malém měřítku finanční instituce pro máme neomezenou kapitál. Pro další detaily jít o kuplířství půjčka od nás: Laskavě okamžitě reagovat na tento email: midland.credit2@gmail.com

Název společnosti: MIDLAND CREDIT HLAVNÍ
Firma E-mail midland.credit2@gmail.com
Navštivte nás na adrese: www.midlandcreditonline.com
Firma NMLS číslo: 315276.

Pracovní doba: (neděle zavřeno)
Pondělí, úterý, čtvrtek a 10:00 do 6:00 odpoledne, středa 11:00 hod do 6:00 hod, v pátek 09:00 do 6:00 p.m, v sobotu od 7:00 do 2:00 hod.

Motto: Investice pro budoucí generace.

36 michael duro michael duro | E-mail | 13. srpna 2016 v 15:12 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

37 michael duro michael duro | E-mail | 16. srpna 2016 v 12:15 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

38 Pastor OSAS Ben. Pastor OSAS Ben. | E-mail | 16. srpna 2016 v 19:20 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, dům, auto úvěr, studentské půjčky, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. nebo jste byl odepřen úvěr u banky nebo finanční uspořádání jednoho nebo více důvodů. Vy spíše jejich úvěrové řešení! Jsem Pastor, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům v nízké a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zajímám? Kontaktujte nás léčit úvěr následovat převod do 48 hodin. KONTAKT: pastorosasben@outlook.com
         Podrobnosti aplikační

Jméno:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
Umístění
Postavení:
PSČ:
Země:
Telefon:
E-mail:
Stát Účel úvěru:
Částka půjčky:
Půjčka Doba trvání:
Čistý měsíční příjem.

Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.
Doufám, že to slyším od vás.
Díky a Bůh vám žehnej,
Pastor OSAS Ben.

39 michael duro michael duro | E-mail | 18. srpna 2016 v 1:31 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

40 michael duro michael duro | E-mail | 20. srpna 2016 v 2:22 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé  příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

41 michael duro michael duro | E-mail | 21. srpna 2016 v 6:34 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% I chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

42 Pan Brown Titcomb Pan Brown Titcomb | E-mail | Web | 21. srpna 2016 v 17:48 | Reagovat

Dobrý den, jste byli odmítnout úvěr falešný úvěr společnosti na internetu ?, Potřebujete naléhavou úvěr splatit své účty, Hledáte podnikatelský úvěr nebo osobní půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%? kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: adresa: (amigoloancompany1@yahoo.co.za) s následujícími údaji:

Jméno:
Země:
Stát:
Množství:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:

Pozdravy

Pan Brown Titcomb

43 michael duro michael duro | E-mail | 23. srpna 2016 v 5:09 | Reagovat

Dobrý den já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikáníByl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% I chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

44 Hanusi Hanusi | E-mail | 23. srpna 2016 v 9:35 | Reagovat

VYHNULI podvodníci !!! Jste v jakékoli finanční nepořádek nebo potřebujete prostředky na založit svůj vlastní podnik?
Chcete splatit své účty, nebo začít dobrý obchod?
Potřebujete konsolidační půjčku?
Potřebujete Kombinace úvěru?
Potřebujete domácí zlepšení?
Jsme certifikováni, důvěryhodný, spolehlivý, efektivní, rychlé a
dynamický.
Nabízíme tvrdé peníze půjček a všechny ostatní typy úvěrů s úrokovou sazbou ve výši 2%
E-mail: hanusiinfo1@gmail.com
NO: 447035991103.

45 Michael DURO Michael DURO | E-mail | 27. srpna 2016 v 1:02 | Reagovat

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit prostředky od jednotlivců, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

46 Prudential Prudential | E-mail | 29. srpna 2016 v 9:43 | Reagovat

Jsem soukromý věřitel, jsem poskytovat půjčky společnostem a jednotlivcům v nízké úrokové sazby a příznivou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás pro sledování zpracování úvěru a převod do 48 hodin EMAIL USA nyní od: prudentialloancompany@yahoo.com

47 olivia daniel olivia daniel | E-mail | 30. srpna 2016 v 14:13 | Reagovat

Hledáte půjčku? jste na správném místě pro váš úvěr řešení tady! Global Finance Limited rozdávat úvěry společnostem a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu přes (oliviadaniel93@gmail.com)

Data aplikací

1) Celé jméno:
2) Stát:
3) Adresa:
4) Stát:
5) Sex:
6) Stav:
7) Povolání:
8) Telefonní číslo:
9) Aktuální poloha v místě výkonu práce:
10) Měsíční příjem:
11) Výše úvěru potřeba:
12) Doba trvání úvěru:
13) Účel úvěru:
14) Náboženství:
15) Už jste použili předtím:a
16) Datum narození:
Díky,

48 Wilecia Berbana Wilecia Berbana | E-mail | 31. srpna 2016 v 2:57 | Reagovat

Co neuvěřitelný příběh v mém životě, jsem paní Wilecia Berbana, v současné době žije v New Yorku, USA. Jsem vdova v okamžiku, kdy se třemi dětmi a byl jsem uvízl ve finanční situaci. Poslední dva měsíce jsem potřeboval k refinancování a platit své účty a některé další vážné dluhu. Hledal jsem o půjčku ve výši $ 650,000.00 USD pak jsem si požádat o půjčku v jednom z úvěru společnosti on-line, kde jsem byl podvod, o 3,800,00 $ USD v poskytování úvěrů ve Velké Británii, ale když jsem dal si stěžují, můj dobrý kamarád řekl, mi, že jediné místo pro získání úvěru on-line je zlato výpůjčce fIRMA společnost je 100% zárukou, že když jsem se vztahují na podnikatelský úvěr jsem se dostat půjčku bez zbytečného odkladu v transakci, tak jsem to udělal, s velkým strach v mém srdci neztratit peníze podruhé. Bratři a sestry chci, abyste věděli, že stále existují dobří lidé na světě můžeme důvěřovat a mít víru dále. S radu svého přítele, v němž jsem požádat společnost o půjčku minulý týden a ke svému největšímu překvapení jsem právě dostal svou půjčku včera. Moje naděje a důvěry bylo všechno pryč, ale teď i nový existují skutečné úvěr firma můžeme věřit. Používám této příležitosti, aby Vás informovat všechny, že pokud jste v nouzi úvěru, nejdou jinde, kde tak špatně o půjčku. Zjistil jsem, že skutečný úvěru věřitele, který vám může pomoci, protože HES mi řekl, že úspěch těchto společností je jeho hrdost i Chcete-li nemocný o půjčku ve zlatě PŮJČKA firma. Zde jsou firemní e-mail: goldloancompany1234@gmail.com a slibuji vám, že bude váš život nikdy zůstat ještě jednou totéž,
I bude čekat slyšet svůj vlastní svědectví.

Paní Wilecia Berbana

49 SMITH HELLEN SMITH HELLEN | E-mail | 1. září 2016 v 3:26 | Reagovat

Máte zájem získat dlouhý nebo krátký tým půjčku?
(Florenceloans@gmail.com)
Jsme organizace založená na pomoc lidem v nouzi
pomoc, například finanční pomoc. Takže, pokud se chystáte přes finanční
Problém, pokud máte finanční nepořádek a budete potřebovat finanční prostředky
zahájení vlastního podnikání, nebo budete potřebovat půjčku splatit dluh nebo zaplatit
poukázky jazyce dobrý obchod, nebo je pro vás obtížné
získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e - mailu
florenceloans@gmail.com
"Takže, nenechte tuto příležitost projít se,
Je doporučeno dokončit a vrátit položku níže ..

Tvé jméno: ______________________
Vaše adresa: ____________________
Národní orgán: ____________________
Váš úkol: __________________
Výše úvěru potřeba: ______________
Výpůjční lhůta: ____________________
Měsíční příjem: __________________
Telefonní číslo: ________________
Už jste požádal o půjčku před: ________________
Pokud jste podali předchozí úvěr, kde jste léčeni poctivosti? ...

Jednat rychle a dostat se z finanční tísně, chaos, a výzvy
kontaktovat ve Florencii úvěr společnosti dnes prostřednictvím e - mailu:
florenceloans@gmail.com

50 Robby Robby | E-mail | 3. září 2016 v 0:51 | Reagovat

fast Schválenie

Financie schválená a premiestniť IN 2-5 dní

Potrebujete finančnú pomoc? Nízko úrokovej sadzby vo výške 3%? Ak áno dostať späť vyplnením formulára žiadosti o úver:

Ak máte záujem, Odpovedať dnes pre viac informácií.

Žiadateľ Osobné údaje.

Celé meno:
Rod :
Rodinný stav:
adresa:
PSČ / Mesto:
Krajina:
Dátum narodenia :
e-mail:
Potrebné množstvo:
Pôžička Trvanie:
Plat / ročný príjem:
povolanie:
Účel úveru:
telefón:
Fax:

Pan Robby Hilson / MD /

Kontaktný e-mail: robbyhilsoncooperative@gmail.com

-------------------------------------------------- --------------
Motto: Finančná stabilita je naša starosť celému svetu.

51 Mr Carlos Ellison Mr Carlos Ellison | E-mail | 4. září 2016 v 9:04 | Reagovat

Potřebujete půjčku? Už jste hledali, kde získat úvěr? Už jste se snažil dostat jakýkoliv druh úvěru? pak platí nyní u? (carlosellisonfinance@outlook.com), chcete-li získat cenově dostupné půjčky. Půjčka je zde nabízen za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás teď, pokud máte zájem.

52 JIM BUFFER JIM BUFFER | E-mail | 4. září 2016 v 22:59 | Reagovat

Požádat o půjčku rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit účty a obnovení financování projektu v nízké úrokové sazby ve výši 3% na nás ještě dnes kontaktovat prostřednictvím: trustfunds804@outlook.com. Úvěr je třeba nabídku úvěru náš minimum je 1,000.00 Volba vypůjčení nějaké peníze, Jsem certifikovaný registrace a věřitelé důvěryhodně, můžete nás ještě dnes kontaktovat, pokud máte zájem. Stáhni úvěru, kontaktujte mě pro více informací o procesu úvěru jako podmínek půjčky a výše úvěru bude převedena na vás. Potřebuji vaši okamžitou reakci, pokud máte zájem

53 LUIS CARLOS LUIS CARLOS | E-mail | 5. září 2016 v 11:23 | Reagovat

POTŘEBUJETE půjčku POKUD ANO Použít.
Luis Carlos finanční společnost je omezena do základního kapitálu. Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání osobních půjček nebo dlouhé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěr proces je velmi rychlý a spolehlivý s záruky. Pro více informací o našich službách naleznete na webových stránkách naší emai (luiscarlosfinance@outlook.com) dejte nám prosím vědět výši úvěru, kterou potřebujete a chcete dobu trvání úvěru. Doufáme, že slyším od vás. Můžete poslat zprávu na e-mailovou adresu níže. luiscarlosfinance@outlook.com

Poznámka: všechny e-maily by měla být dopředu: luiscarlosfinance@outlook.com

Luís Carlos

54 Mr Arnoid Weman Mr Arnoid Weman | E-mail | 5. září 2016 v 13:16 | Reagovat

Potřebujete úvěr za velmi nízkou sazbou ve výši 2%? dáváme ven úvěru na bydlení, podnikatelský úvěr jakéhokoliv druhu úvěru zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: arnoidweman@gmail.com více informací

55 Frank Benjamin Frank Benjamin | E-mail | Web | 7. září 2016 v 7:06 | Reagovat

hej,

    jsme založili křesťanskou organizaci pro lidi, kteří potřebují pomoc, jako jsou například finanční help.So vás tím, že pomáhá finančním potížím nebo potřebuje finanční nepořádek a fondy založit svůj vlastní podnik, nebo si úvěr zaplatit dluhy nebo zaplatit její účty potřebují krásný jazyk podnikání, nebo pokud zjistíte, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás emailem (frankbenjamin003@hotmail.com) Bible říká: " 'Lukas 11:10 každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá a tomu, kdo tluče, dveře budou otevřeny ", tak ať tuto šanci uniknout, protože Ježíš je stejný včera, dnes i na věky jim more.Please strach z vážné smýšlejících a Bohem

detail aplikace

1) Jméno a příjmení:
3) Adresa:
5) Sex
6) Status:
7) Povolání:
8) Telefonní číslo:
10) Měsíční příjem:
12) Půjčky Potřebné:
13) Půjčka Doba trvání:
14) účel úvěru:

Po vyplnění formuláře výše, budu mí úvěrové podmínky, poslat co nejdříve, abychom mohli pokračovat.

Těším se na setkání s Vámi pokračovat.

upřímně,

Frank Benjamin

56 miss rose miss rose | E-mail | 7. září 2016 v 21:51 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem si ujít Rose, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zajímám? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikace

Jméno:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mail:
Uvede účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací.
Naděje,

57 ROBERT NIEMOELLER ROBERT NIEMOELLER | E-mail | 10. září 2016 v 2:44 | Reagovat

Vítejte na Robert Niemoeller Loan investičních služeb, nabízíme úvěr ve výši 2% pro zákazníky inneed jakéhokoliv druhu úvěru, ať už je to osobní půjčky, podnikatelský úvěr, studentské půjčky atd li zájem o půjčku, kontaktujte nás pro více informací ... kontaktujte nás na adrese: robertniemoeller33@gmail.com

58 CARLOS JUAN CARLOS JUAN | E-mail | 12. září 2016 v 11:58 | Reagovat

Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že Mr.FERNANDO CARLOS JUAN, dobrou pověst soukromé půjčky věřitel otevřela novou ekonomickou příležitost pro všechny ty, kteří potřebují jakékoliv finanční pomoci. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo potřebujete vlastního domu. úvěr zlepšit své podnikání? Už jste byl odmítnut bank a dalších finančních institucí? Podívejte se žádná další, protože jsme tu pro všechny vaše finanční problémy. Zajistili jsme úvěry s úrokovou sazbou ve výši 2% pro jednotlivce, společnosti a společnosti s jasným a srozumitelným způsobem podmínek. Žádná kontrola kreditu požadováno, 100% zaručena. Napište nám na: (FERNANDOCARLOSJUAN@GMAIL.COM)

59 Kumah James Kumah James | E-mail | 15. září 2016 v 16:55 | Reagovat

Jste obchodní muž nebo žena? Jste ve finanční nepořádek nebo potřebujete prostředky na spuštění vaše vlastní podnikání? Třeba platit půjčky Jejich Dluh nebo splatit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a zjistíte, že je těžké získat Kapitál úvěr od místních bank / jiných finančních institucí? Potřebujete jeden Úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako jsou:
a) Osobní Úvěr, Obchodní Expanze,
b) Obchodní Start-up, Vzdělávání,
c) Dluh Konsolidace,
d) Hard Peníze Půjčky

Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 3% a s zajištění, a ne Zajištění, nabízíme osobní půjčky, půjčky konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, Kapitál, obchodní úvěr, vzdělávání úvěr, hypotéku nebo Úvěry z jakéhokoli důvodu".

Nicméně, naše metoda nabízí možnost určit výši úvěru potřebné a také trvání si můžete dovolit to vám dává reálnou Šanci získat finanční prostředky, které potřebujete!

Tyto osobní půjčky může být schválena bez ohledu na vaší kreditní a existuje spousta spokojených zákazníků k zálohování toto tvrzení. Ale nebudete pouze získat osobní půjčku, kterou potřebujete; budete mít nejlevnější.To je náš slib: garantujeme nejnižší sazba pro všechny úvěry s bezplatným zajištění výhody.

Snažíme se zanechat pozitivní dojem o překročení očekávání svých zákazníků ve všem, co dělám. Naším cílem je léčit vás s úctou a respektem a zároveň poskytuje služby nejvyšší kvality, včas.

E-mail: midland.credit2@gmail.com
Název společnosti: MIDLAND HOME CREDIT
Navštivte nás na adrese: www.midlandcreditonline.com

60 john smith john smith | E-mail | 15. září 2016 v 21:02 | Reagovat

Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 4,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today, email hackers via speedhackersnetwork001@gmail.com

61 john smith john smith | E-mail | 15. září 2016 v 21:07 | Reagovat

Jste trpí finančně, nebo budete potřebovat naléhavou hotovosti platit své účty? A chcete vzít na sebe riziko transformaci svůj vlastní život. Pokusit se dostat své Bankomat prázdné karty dnes a být mezi štěstí, něčí, kteří mají prospěch z této karty. Tato ATM karta je nastavena schopné nabourávání do jakýchkoliv bankomatů po celém světě. Musím vědět o tomto prázdnou ATM kartou, když jsem hledal práci on-line asi před měsícem. To se opravdu změnilo můj život navždy a teď můžu říct, že jsem bohatý, protože jsem živým svědectvím. Čím méně peněz získám za jeden den s touto kartou je $ 4,000. Dokonce i teď a potom se držet čerpání peněz na můj účet. I když je karta je nelegální, ale neexistuje riziko přistižení. Že je naprogramován takovým způsobem, že nemůže být sledována, a má také techniku, která nedovoluje kamera CCTV, aby při používání detekovat. Podrobnosti o tom, jak se dostat tvoje dnes, e-mailové hackeři přes speedhackersnetwork001@gmail.com

62 Mrs. Godswill Mrs. Godswill | E-mail | Web | 15. září 2016 v 23:56 | Reagovat

Dobrý den, jste v nouzi finančních prostředků nebo ve velkých dluhů a chtějí jeho splácení. Paní Roland jsou jména Godswill jsem z Londýna a jsem šťastná žena dnes a řekl jsem mé vlastní, zda je každý věřitel To zachránit svou rodinu z naší špatné situace, budu odkazovat Každá osoba, která hledá půjčku s ním, ona mi dala štěstí pro mě a mou rodinu, když jsem byl v nouzi půjčku ve výši $ 50,000.00 začít svůj život na celém jak jsem svobodná matka se 3 dětmi jsem se setkal ESTA poctivý Moon Light GOD bát úvěr úvěrovou společnost, která mi pomohl s půjčkou. pokud máte zájem Nabízejí tyto typy úvěrů: dluhu; konsolidace; Obchodní úvěry: Vánoční půjčky; pokud jste v nouzi úvěru a budete splácet úvěr Obraťte se jim Godswill paní Roland Že se na ně odkazovat Koho dala půjčku před dvěma měsíci. Poštou: - jannyhamy@gmail.com C.E.O Spojit se s paní Janny.

63 mr walka mr walka | E-mail | 17. září 2016 v 17:57 | Reagovat

Jsem M. Walkera podle názvu. Bydlím v USA, chci použít toto médium, aby upozornil všechny půjčky azyl být velmi opatrní, protože tam jsou podvodníci everywhere.Few měsíci jsem byl finančně napjaté, a vzhledem k mé zoufalství jsem byl scammed několika on-line věřitelů. Jsem téměř ztratil naději, dokud kamarád mě odkazoval na velmi spolehlivé věřitele volal paní Born Hook, kteří mi půjčit nezajištěný úvěr ve výši $ 85.000 za 2 hodiny bez jakéhokoliv stresu. Pokud jste v nouzi jakéhokoliv druhu úvěru s ním právě teď kontaktovat na adrese: chillwellfinancialhome@gmail.com~~pobj Já používám toto médium, aby upozornil všechny půjčky azyl z důvodu pekla jsem prošel do rukou těchto podvodných věřitelů. A nechci ani můj nepřítel projít takové peklo, že jsem prošel do rukou těchto podvodných internetových poskytovatelů úvěrů, budu také chci, abys mi pomohl předat tyto informace ostatním, kteří jsou také v nouzi úvěru, jakmile se také dostávají vaše půjčka od pana chill dobře, modlím se, aby Bůh mu měl dát dlouhý život, obraťte se na něj nyní na chillwellfinancialhome@gmail.com a dávají půjčky na tak nízké, jak 2% úrokovou sazbou.

64 mr walka mr walka | E-mail | 17. září 2016 v 18:00 | Reagovat

I’m Mr walker by name. I live in USA, i want to use this medium to alert all loan seekers to be very careful because there are scammers everywhere.Few months ago I was financially strained, and due to my desperation I was scammed by several online lenders. I had almost lost hope until a friend of mine referred me to a very reliable lender called Mrs. Born Hook who lend me an unsecured loan of $85,000 under 2hours without any stress. If you are in need of any kind of loan just contact him now via:chillwellfinancialhome@gmail.com I‘m using this medium to alert all loan seekers because of the hell I passed through in the hands of those fraudulent lenders. And I don’t wish even my enemy to pass through such hell that I passed through in the hands of those fraudulent online lenders,i will also want you to help me pass this information to others who are also in need of a loan once you have also receive your loan from Mr chill well, i pray that God should give him long life, contact him now at chillwellfinancialhome@gmail.com and they give loans for as low as 2% interest rate.

65 Lydia Lydia | E-mail | 19. září 2016 v 18:31 | Reagovat

To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mailovou drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj hovor nebo WhatsApp ho 2348077620669

On také dělal mnoho kouzlo-like,
(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporovány ve své kanceláři
(4) Chtěli byste dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřeba finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
9) Chcete být přitahovány k lidem
10) Bezdětnost
11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
13) Jak vyhrát loterii
14) PROMOTION SPELL
15) OCHRANA SPELL
16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
17) jasně dobrá práce
18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

66 parry wiliam parry wiliam | E-mail | 20. září 2016 v 12:13 | Reagovat

Dobrý den, budete potřebovat úvěry a byly dennied přístup k několika časech, základna pod jednou podmínkou, nebo jiní,
budeme velmi rádi poslouchat váš problém a nabídnout úvěr, budeme rozdávat půjčku na jednotlivé, spolupracují orgány za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, napište nám na loyaltrustedfirm@outlook.com

67 christ gregory christ gregory | E-mail | 20. září 2016 v 12:15 | Reagovat

in need of a payable loan of any amount please lets us know so we can render good service to you at parrywilliamloanfirm@outlook.com

68 Mr Angga Mr Angga | E-mail | 23. září 2016 v 5:53 | Reagovat

Ahoj všichni,

Jsem soukromý věřitel, nabízím úvěr ve výši 2% je to legitimní společnost s čest a rozdíl jsme ochotni vám pomůže v jakékoliv finanční problémy že jste, nabízíme všechny druhy úvěru, takže pokud máte zájem o toto nabídka úvěru laskavě kontaktujte nás na náš e-mail: (anggadiman1@gmail.com)

Také poskytovat níže uvedené údaje, abychom mohli pokračovat s půjčkou okamžitě.

Jméno:
Částka potřebná:
Trvání:
země:
Účelu úvěru:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:

Kontaktujte nás s údaji výše uvedenými na náš email: anggadiman1@gmail.com

Pozdravy všem

69 Mr Dickson Mr Dickson | E-mail | 23. září 2016 v 14:43 | Reagovat

Dobrý den přátelé a rodina, můj svědek prosím ke mně oslavit a ocenit pana Dickson Neo, takže ona a její společnost nemá ve svém životě jsem se nemůže udržet toto svědectví sám prostě musím dáme vám vědět o tom jak jsem právě dostal půjčku mužem ve státě připojil několik týdnů nikdy jsem přesvědčen, že až se stal jako překvapení, ale věděl jsem, že Boží dílo a ne muže, chci také uvést podrobnosti a email: alonzeltaylor@gmail.com Vaše jméno je takové kontakty a velkorysý muž a uvidíte sami to není to, co mohu skrýt své auto sám. Děkuji vám a Bůh ti žehnej. můj e-mail: S pozdravem mega.thomas@yahoo.com.

70 DR. HARRY PAUL DR. HARRY PAUL | E-mail | Web | 24. září 2016 v 14:42 | Reagovat

NABÍDKA PŮJČKY!!!

Jsem DR. HARRY ÚVĚR LENDER tato firma poskytuje dlouhodobé i krátkodobé úvěrové financování. Nabízíme bezpečné a důvěrné úvěry za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% ročně, Osobní půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, rizikový kapitál, podnikatelský úvěr, podnikových úvěrů, půjček na vzdělání, úvěru na bydlení a úvěry z jakéhokoli důvodu!

Jsme důvěryhodný alternativu bankovního financování, a náš proces aplikace je jednoduchá a přímočará. Náš úvěr se pohybuje od $ 5,000.00 na $ 35, 000,000.00. (třicet pět milionů dolarů). Doplňující informace: Jsme rychle stává soukromým, diskrétní a orientovaná na služby půjčování volbou pro běžné půjčky. Jsme společnost obrátit, když tradiční úvěrové zdroje nezdaří.

Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat s informací je níže po emailu, dr.harryloanlender@gmail.com

Vřelé pozdravy,
Dr. Harry Paul
Hlava, půjčky Application oddělení,
DR HARRY ÚVĚR LENDER
E-mail: dr.harryloanlender@gmail.com

71 Paní Barbara D Wilkins Paní Barbara D Wilkins | E-mail | Web | 26. září 2016 v 16:38 | Reagovat

Ahoj,
     Jsem paní Barbara D Wilkins, generální ředitel společnosti DC úvěru Solution & amp; quot; nabídku finančník úvěr, nabízíme úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou a jsme AMA organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste ji najít těžké získat
kapitál úvěr od místních bank, tedy nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.
Disponibilní částka: Naše nabídka úvěru se pohybuje od minimálně $ 3,000.00USD na maximum $ 3,000,000.00 USD.
Tvé jméno:
Částka půjčky:
Půjčka Doba trvání:
Platný Mobilní telefonní číslo:
Děkujeme za pochopení do kontaktu jak očekáváme
Pozdravy
Řízení
Paní Barbara D Wilkins
E-mail: mrsbarbarawilkinsfunds.usa@gmail.com

72 Arlene Williams Arlene Williams | E-mail | Web | 28. září 2016 v 10:39 | Reagovat

Potřebujete naléhavou půjčku zřídit své podnikání? Nebo platit své účty za nemocnici? My rozdává úvěr @ 2% míra takže pokud budete potřebovat skutečný úvěr společnost půjčku ze laskavě kontaktujte (arlenewilliiamsloanfinance@gmail.com)

Arlene Williams

Díky

73 paní Elena paní Elena | E-mail | 29. září 2016 v 6:00 | Reagovat

Vážení Úvěrové Seekers!!!

Vy s žádnými finančními potížemi? Chcete začít podnikat? Tato půjčka společnost byla založena organizace pro lidská práva po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi života. Chcete-li požádat o úvěr, dostat zpátky k nám s podrobnostmi níže email: elenanino0007@gmail.com

Jméno:
Výše úvěru požadováno:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:

Děkuji vám a Bůh žehnej
DŮVĚRA
paní Elena

74 adino adino | E-mail | 6. října 2016 v 4:14 | Reagovat

Chci upřímně poděkovat panu westhood ze apexloans@yahoo.com, protože mi dal půjčku. byl jsem scammed 6000 euro různých falešných lenders.i pilou svědectví o jak kamarád dostal půjčku od apexloans na internetu. a jsem se a já dostal můj úvěr 24hodin. Pokud jste v nouzi úvěru dnes platit prostřednictvím emailu; apexloans@yahoo.com

75 Ohio Scot Ohio Scot | E-mail | Web | 12. října 2016 v 4:12 | Reagovat

Ahoj !!!

Potřebujeme legitimní a rychlou úvěrovou službu?

Použít dnes a získejte půjčku naléhavě!

* Pozice mezi 5000-50000000
* Vyberte si z 1 až 30 let pro zrušení.
* Flexibilní úvěrové podmínky.

To vše a více, kontaktujte nás.

Celé jméno: ..........
Telefonní číslo: .......
Měsíční příjem: .............
Země ...............................
Účel úvěru ...........
Potřebná částka .................
Loan Status / Doba trvání: ...........................

Prosím, kontaktujte nás na e-mailu: ohioloans85@gmail.com
s pozdravem
Řízení.
Spojit se podnikem úvěrové Speedy !!!

76 Mr Dickson Mr Dickson | E-mail | 12. října 2016 v 9:50 | Reagovat

Potřebujete úvěr? jaký druh úvěru jste hledali? kontaktujte pana Alonzel, které může nabídnout jakýkoliv druh úvěru, který chcete požadovat Thier služba je rychlá a spolehlivá aniž by věděl jistě, že jsem přišel accrose ně a dal výpověď a vím, a věřím, že pokud budete kontaktovat obdržíte výpověď sám. což je ve Spojených státu amerických a má pobočky v šesti zemích. s nimi v kontaktu se informovat alonzeltaylor@gmail.com víc.

77 Žádat o ÚVĚRU DNES Žádat o ÚVĚRU DNES | E-mail | 15. října 2016 v 23:52 | Reagovat

Ahoj,
Jsme křesťanská organizace, která byla založena na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So, pokud se chystáte přes finanční obtíže nebo pokud máte nějaké finanční nepořádek, a je třeba finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr urovnat svůj dluh nebo splatit své účty krásný jazyk podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu julieroccoloancompany@gmail.com~~HEAD=pobj~~pobj Bible říká: ' "Luke 11 : 10 Každý, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, dveře budou otevřeny ", takže se nemusíte nechat tuto příležitost ujít, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nimi je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Žádost o úvěr A RETURN Fill
Jméno:.................
Příjmení................
Sex:.......
Datum narození:.................
Místo narození:.............
Stát:.................
Profese:.................
Měsíční příjem:........
Domácí adresa: ............
Telefonní číslo:..................
Město:.......
PSČ.............
Stát:......
Země:...............
Částka půjčky: ............
Výpůjční lhůta: ..................
Účel úvěru: .........
Emailová adresa:............
Už jste použili předtím? .......
E-mail: julieroccoloancompany@gmail.com

78 pastor harry pastor harry | E-mail | Web | 18. října 2016 v 20:54 | Reagovat

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem pastor Harry, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zajímám? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: pastorharryloanfirm@outlook.com
aplikace

Jméno:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mail:
Uvede účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací.
Naděje,

79 Barry Hamilton Barry Hamilton | E-mail | 19. října 2016 v 9:08 | Reagovat

Potřebují naléhavou půjčku splatit svůj dluh? Potřebujete půjčku začít nový podnik? Potřebujete osobní půjčku? Nabízíme všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes na e-mailu: (barryhamiltonfunds@gmail.com)...

80 Mrs. Ceren Mrs. Ceren | E-mail | 19. října 2016 v 14:03 | Reagovat

WE OFFER ALL KIND OF LOANS – APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Do you need Financial Assistance?
Do you seek funds to pay off credits and debts?
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com
Please contact us for your secure and unsecured Loan at an Interest rate of 1.00%, Interested applicants should Contact us via email: pergocf@fastservice.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose – from vacations, to education, to unique purchases

**Are you financially squeezed?
**Do you seek funds to pay off credits and debts?
**Do you seek finance to set up your own business?
**Are you in need of private or business loans for various purposes?
**Do you seek loans to carry out large projects?

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing, Hotel Loans student loans with low interest rate at 1.00%

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement.
Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
pergocf@fastservice.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: pergocf@fastservice.com

81 larry ellsion larry ellsion | E-mail | 2. prosince 2016 v 6:42 | Reagovat

Myslíte si, potřebují finanční pomoc? Myslíte si, hledat finanční prostředky na splacení úvěrů a dluhů? Dáváme se úvěr s úrokovou sazbou ve výši 2%, prosím, kontaktujte nás pro více informací: larryellisonfinance@gmail.com

82 mr waren mr waren | E-mail | 2. prosince 2016 v 10:29 | Reagovat

Jsme Christian úvěr organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách
Pomáhá, jako je finanční pomoc Takže pokud jste procházejí finanční
obtíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky
založit svůj vlastní podnik, nebo potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo zaplatit
off vašich účtů jazyce pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké
získat kapitál úvěr od místních bank, protože Bible říká, že "" Luke 11:10
Každý, kdo prosí, dostává; ten, kdo hledá, nalézá; a tomu, kdo
klepe, dveře se otevřely ", takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.
Kontakt

via: Warenbufettloanfirm11@gmail.com

83 REMY.CREDIT REMY.CREDIT | E-mail | 3. prosince 2016 v 23:04 | Reagovat

Ahoj

Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli typu? Byly odmítán své banky kvůli špatnou úvěrovou? Máte nezaplacené účty nebo v dluzích? Máme dobrý splátkový kalendář s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Pro více informací, kontaktujte nás přímo prostřednictvím e-mailu: REMY.CREDIT111@gmail.com~~HEAD=pobj, typ našich úvěrových služeb, které vydává

Formulář žádosti o úvěr

Jména uchazečů: ____________________
Výše úvěru se požaduje: __________________
Doba trvání úvěru: _________________
Účel úvěru: _______________________
Adresa žadatele: _________________
Povolání: __________________________
Město: ___________________________
Stát: __________________________
Země: __________________________
Pohlaví: _____________________
Věk: ________________________
požádat o půjčku před ...........
Telefonní číslo:___________________________________
Kontakt: E-mail: REMY.CREDIT111@gmail.com

84 howard howard | E-mail | 6. prosince 2016 v 13:33 | Reagovat

CREDIT NABÍDKA:

Máme skupinu úvěr, který vám pozvat partnera s námi a využijte naší nové půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a finanční prostředky na různé projekty, aby se vyhnula obvyklé přísné postupy. Toto financování umožňuje klientovi za méně než dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45 let. Můžeme schválit půjčky / financování až 80,000,000.00 USD nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Financujeme up pro:

* Osobní půjčky nebo podpis půjčky
* Spuštění franchise-up
* akvizic
* Business Expansion
* Komerční nemovitost k prodeji
* Zpracování Smlouva

Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a nápad, dobrý zisk v každém podniku, neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

Napište nám do dneška:
howardkimberlysonscompany@gmail.com

85 Andula Andula | E-mail | Web | 8. prosince 2016 v 23:56 | Reagovat

Dobrý den, jste ve financní nesnáze ??? a budete potrebovat pujcku zacít podnikat, platit své dluhy, nebo pro vaše léky ?? Pokud ano, prosím spojte se s paní Laura Smith CEO paní Laura Smith úveru firmy její firma je bezpecné, zajištené a duveryhodný ve stejnou dobu, protože to je firma, kde jsem zrovna inkasoval pujcku 80.000 euro a bylo to úspešné a ve skutecnosti mé sny prišel do dneška, takže chci použít média na nekoho, kdo je v nouzi úveru informovat spojit s e-mailem níže (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) testovány a duveryhodný.

Andula

86 Paul Green Paul Green | E-mail | 12. prosince 2016 v 6:08 | Reagovat

Potřebujete naléhavou půjčku? vyřešit své finanční problémy? Dáváme out obchodní, osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta, vánočními úvěry bankovní úvěry a půjčky splatit účty. Máte-li zájem, laskavě kontaktujte nás: (  paulloanfundshelp1@gmail.com )

Vaše celé jméno:
Pohlaví:
Země:
Půjčka Částka potřebná:
Doba trvání úvěru:
Povolání:
Telefonní číslo:
Účelu úvěru:
Měsíční příjem:

Telefonní číslo: +918904374161
S pozdravem
Pan Paul Green

87 diamondloaninvestments1 diamondloaninvestments1 | E-mail | 12. prosince 2016 v 12:20 | Reagovat

Rychlá a cenově půjčka Nabídka u vašich dveří krok!

Jsem zde, abych vám představil na úvěr
Program, který umožňuje na pomoc lidem ve finančních
Obtíže a kteří potřebují finanční pomoc. potřebují úvěry
Snadný? Vy jste měli vážnou kreditní / dluh a potřebují finanční
Pomoc? Byl jste odmítnut bankami a podniky
Půjčka?. Zde přichází finanční podporu pro cenově
Úroková sazba ve výši 2% a nabídka úvěru se pohybuje podnikání a
Osobní půjčky a nezajištěné úvěry jsou k dispozici, kontaktujte nás
Právě prostřednictvím e-mailu: (diamondloaninvestments1@gmail.com)

88 Arnold Wills Arnold Wills | E-mail | 13. prosince 2016 v 6:27 | Reagovat

Potřebujete naléhavou půjčku nebo finanční pomoc? Kontaktovat financialdepartment.online@gmail.com~~dobj

89 David Mark David Mark | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 9:14 | Reagovat

Dobrý den, milí lidé,

Jsem CEO David Mark úvěr společnosti a chtějí, aby všichni věděli, že jsou vyškoleni, aby poskytují úvěry pouze těm, kteří jsou v nouzi úvěru, aby oslavili Štědrý den lépe jako způsob, jak nikdy předtím a také těm, kteří potřebují finanční pomoc tak vůbec, takže pokud jste tam v nouzi úvěru nebo úvěru vánoční zmizí své dluhy, nebo účty, pak nás můžete kontaktovat na e-mailu v VIA (davidmarkloanfirms@gmail.com) podrobnosti Tato transakce úvěrové fondy

S pozdravem
Pan David Mark

90 David Campbell David Campbell | E-mail | 13. prosince 2016 v 11:43 | Reagovat

Jste v nouzi úvěru? Můžeme vám pomoci!

Jsme legitimní, seriózní vláda registrovaná peníze věřitele. Naše společnost je známá se záznamem finanční pomoci. My úvěrové fondy ven, aby osoby, které potřebují

finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů a investovat na podnikání. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se činí

spolehlivou pomoc oprávněná, protože my jsme rádi, že Vám úvěr ve výši 3% slevou. Tak neváhejte požádat o úvěr, protože jsme se poskytnout vám to nejlepší z

naše služby. Kontaktujte nás na: campbellfinancialfirm@gmail.com

Služby prokázané zahrnují:
* Refinance
*Domácí kutily
* Investiční úvěr
* Auto úvěry
* Konsolidace dluhu
* Obchodní úvěry
* Osobní půjčky
* Mezinárodní úvěry.

Kontaktujte nás na: campbellfinancialfirm@gmail.com
David Campbell

91 albert gearld albert gearld | E-mail | 16. prosince 2016 v 10:53 | Reagovat

Hledáte finanční svobodě? jste v dluzích, budete potřebovat
Půjčka začít nový podnik? nebo si sbalit finančně, budete potřebovat
půjčka koupi auta nebo domu? Už vaše banka v historii financí odmítnout?
Chcete-li zlepšit své finanční? Potřebujete úvěr splatit
účet ? vítáme Vás na příležitost ke všem typům úvěrů dostat
velmi cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2,5% pro ostatní Pro informaci,
kontaktujte nás e-mailem na adresu: albertgeraldloanfirm@gmail.com

92 Mrs melania trump Mrs melania trump | E-mail | Web | 16. prosince 2016 v 11:21 | Reagovat

půjčky pro všechny druhy účely

Nabízíme minimální částku € 10.000,00 do výše 20 milionů €

A nízká úroková sazba ve výši 3%

Úvěry: až 25 let v závislosti na výši úvěru, který potřebujete.

Zákazníci by měli být vyšší než 18 let

Tento úvěr transakce je 100% záruka pro vážné zákazníky

Pro více informací o úvěru, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: melaniatrumploaninvestment@gmail.com

93 John Ahmed John Ahmed | E-mail | 17. prosince 2016 v 8:20 | Reagovat

Jsem soukromý věřitel a investor, Potřebujete legit, čestnou, seriózní a rychlou půjčku? Já vám může pomoci s 100% záruka úvěru, jsem nabízení obchodu a individuální půjčky, více jsme také financovat všechny druhy projektů. Pro více informací nás kontaktujte na adrese: russell.credit40@gmail.com

94 Porter Leonard Porter Leonard | E-mail | 20. prosince 2016 v 15:23 | Reagovat

What is your situation? Need 100% financing, Can't verify income, Can't verify employment, Recently self-employed,Bankruptcy, Collections, Credit Issues.I am interested in financing good business plans, we make construction funds, 100% JV Equity, Low Income Housing, Great Debt, Small balance, DIP (Debtor in Possession),Apt. Equity Participation, Non-recourse for Multi Family & Assisted Living, Commercial Bridge / Hard Money, Mezzanine programs, Income Producing Property, Commercial Land Development, Stick loans as well as start-up capital. Interested in getting your project financing, our interest rate is 4% annually we lend nation wide..Contact us today for loans and you will be given the best of all financial support..   E-mail:porterleonardfinancialservice@gmail.com

95 Porter Leonard Porter Leonard | E-mail | 20. prosince 2016 v 15:24 | Reagovat

Jaká je vaše situace? Potřebujete 100% financování, nelze ověřit příjem, nelze ověřit zaměstnání V poslední době samostatně výdělečně činné, bankrot, sbírky, Credit Issues.I zájem o financování dobré obchodní plány, budeme provádět konstrukční fondů, 100% JV Equity, s nízkými příjmy bydlení, velký dluh, Malý bilance, DIP (dlužník má v držení), Apt. Majetkovou účastí, bez postihu pro Multi Family & Assisted Living, obchodní Bridge / Hard Money, Mezzanine programy, výdělečného majetku, obchodní rozvoj Land, nalepit úvěrů, stejně jako počáteční kapitál. Zájem o vaši financování projektu, naše úroková sazba je 4% ročně půjčíme národ wide..Contact nás dnes na půjčky a budete mít nejlepší ze všech finanční podpory .. E-mail: porterleonardfinancialservice@gmail.com

96 Hutchen Moore Hutchen Moore | E-mail | 21. prosince 2016 v 21:31 | Reagovat

Jmenuji se Hutchens Moore jen obdržím svou půjčku ve výši $ 100.000 USD z Mac quarie úvěrové unie, poté, co jsem byl zklamáním dalšími věřiteli, Mac quarie Credit Union opravdu vykouzlí úsměv na tváři, teď můžu mít dobrou péči o mé podnikání a Ostatní osobní potřeby, můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: Carlmosleyloanfirm@yahoo.com kontaktovat je nyní pro váš úvěr jsou to důvěryhodně úvěr věřitelé

S pozdravem,
Hutchens Moore

97 clark william clark william | E-mail | 1. ledna 2017 v 21:47 | Reagovat

Ahoj...
    chcete investovat nebo úpadku na své podnikání, vaše banka vám odmítl, ... potřebují peníze, aby pomohli dokončit svůj projekt mise, dům a založit rodinu,? jste se setkali špatnou kreditní kartu a potřebujete novou? muset zaplatit svůj dluh pryč ...? spěchat teď se na nás obrátit @ LIVINGFOUNTAIN.CREDIT @ YAHOO.COM, dostat vaše půjčka schválena. nabízíme úvěr za nejnižší ceny od $ 1,000 na $ 10,000000 na celé globální ekonomiky ... mnozí který narazit našich služeb, emisního svědectví a životě byla transformována za dobré .... můžete nás kontaktovat @ LIVINGFOUNTAIN.CREDIT @ YAHOO.COM začít investovat pro zítřek, dnes.
   Pozdravy..
   Clark William

98 willimas kings willimas kings | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 8:04 | Reagovat

Uvažujete o získání úvěru? Vy vážně potřebují naléhavou půjčku založit svůj vlastní podnik? Jste v dluzích? Toto je vaše šance na dosažení své touhy, zajišťujeme osobní úvěry, podnikatelské úvěry a firemních úvěrů a všech typů úvěrů s úrokovou sazbou ve výši 2% Pro více informací prosím kontaktujte nás emailem (Willimaskings@gmail.com)

99 Mrs melania trump Mrs melania trump | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 19:41 | Reagovat

Mé jméno je pan kelvin Brown, občan USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem pevný vydělávat peníze. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal spojenou s důvěryhodně úvěr společnost s názvem Melania TRUMP ÚVĚR INVESTMENT vlastnil Melania TRUMP (melaniatrumploaninvestment@gmail.com) kde se konečně dostal půjčku, tak jsem se rozhodl obrátit se na stejnou úvěr společnosti a pak jim řekl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než aby mi způsobit větší bolest. Vysvětluji společnosti poštou a vše, co mi řekl, že bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti a také jsem udělal správný výběr kontaktování. jsem vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mě a já jsem dostal půjčku částku 300.000 dolarů dolarů, této velké společnosti (Melania TRUMP výpůjčce investice) spravovaným Melania TRUMP a tady jsem dnes šťastný, protože Melania Trump ÚVĚRU INVESTIČNÍ mi dal půjčku, tak jsem dal slib mé vlastní, že budu držet svědčit na internetu o tom, jak já mám loan.Are jste hledali financování. Máte-li zájem získat nízké úrokové půjčku ve výši 2% pro obchodní podniky, jako start-ups, expanze, výkupu, nemovitostí, obnovitelných energií, je, Zábava, generál letecké techniky, armáda Defense Zařízení je & zbraní , Finanční Banky, průmysl, město a bezpečnostní systémy řízení dopravy, odpadní systémy vody, elektrické, Energie z biomasy, Zemědělské projekty, ethanol, olej elektrárny a tepelných elektrárnách Konstrukce, atd; Prosím, dejte mu najevo svůj návrh prostřednictvím e-mailu; melaniatrumploaninvestment@gmail.com

E-mail: melaniatrumploaninvestment@gmail.com

Melania TRUMP
c / o
Melania TRUMP ÚVĚR INVESTMENT

100 LOPEZ LOPEZ | E-mail | 5. ledna 2017 v 10:20 | Reagovat

Obtenga un préstamo hoy al tipo de interés del 3%, póngase en contacto con nosotros en: stellamorrisloanfirm@gmail.com

Bienvenido a STELLA MORRIS LOAN FIRM, una empresa de préstamos legítimos, formada para ayudar a las personas que necesitan crisis financieras y ayudarles a alcanzar sus metas en la vida.

Los préstamos disponibles que ofrecemos son,

1. Préstamos Personales (Seguros y No Asegurados)
2. Préstamos para empresas (seguros y no garantizados)
3. Préstamo combinado
4. Préstamo de consolidación y muchos más:

Los clientes interesados ​​deben enviar la solicitud a nuestro correo electrónico para el formulario de solicitud y los términos. Trate de ver por su cuenta, nuestros maravillosos servicios que no exceda los días hábiles para el procesamiento de préstamos y sólo (1) hora 35 minutos de transferencia de préstamo.

EMAIL --- [stellamorrisloanfirm@gmail.com]

Un cordial saludo

Zobrazit novější komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.