Zisti kto si a rob to úmyselne.

ПираМММида - PiraMMMida

1. března 2012 v 20:23 | afinabul |  Film
Rusko na počátku devadesátých let minulého století, země v bolestech přechází z centrálně plánovaného hospodářství na tržní ekonomiku. Obyčejní lidé, dříve žijící v podmínkách stability, jsou zmatení a vystrašení. Takové podmínky přináší nové možnosti pro podvodníky. Jedním z nich je i Sergej Mamontov, který se snaží najít uplatnění pro svoji inteligenci. A najde. Začne nabízet zbohatlíkům "cenný papír", který je napodobeninou carských ediktů, má vodoznak a uprostřed jeho vlastní portrét. Svému produktu pochopitelně stanovuje cenu. A tak uplatňuje heslo, které se stává jeho životním krédem: "Dnes je mnohem dráž, než bylo včera." Mamontov rozjíždí aktivní reklamní kampaň, stačí mu pouhé dva týdny, aby se stal téměř národním hrdinou. Mocní bankéři jen přihlíží v němém úžasu. Úřady jsou na rozpacích a netuší, jak Mamontova zastavit. Mamontov již získal 10 milionů vkladatelů.

http://youtu.be/_MfF1eVFSNk

Putin prohlásil, že očekává "sakrální oběť". Někdo z opozice bude zavražděn, aby pak za povýku masmedií byl obviněn Kreml. http://www.lenta.ru/news/2012/02/29/victim/ http://www.lenta.ru/news/2012/02/29/victim/

Má za ušama, přijemně mě překvapil. Za každým zločinem hledej komu prospěl. Bez tohoto postulatu by dnešní policajti nemohli ani pracovat. Politkovská nebyla nic jiného než takováto oběť. Přestala být užitečná a začala reptat. Čečenská stopa? Přece Berezovský vladl Jelcinovi a byl jedna ruka s čečenskými "bojovníky". Štěkot opozice pro Putina v jeho situaci není ani tolik co muší bzukot. Proč by měl vraždit nějaké naprosto bevýznamné figurky, které neposlouchá ani 1% voličstva? Ovšem ten řev po vraždě je o něčem jiném, takže komu to prospělo?

Litviněnková vdova v anglijském tisku prohlásila, že Litviněnko pracoval pro MI 6, a že ona o tom promluví. Takže přeběhlík od KGB, takových v 90-ch letech bylo! Zůstala totíž bez apanáže a takto vydírá chlebodárce, co na ni zapoměli.

Otec Litviněnka žije v Italii v naprosté bídě a žádá vracení ruského občanství. Prosí za odpuštění, co všechno namluvil svého času, když o něj byl zájem. http://www.1tv.ru/news/world/198339 Pamatujete si na ten povýk po smrti Litviněnka? Anglani žádali změnu ruské ústavy, aby jim Rusko vydalo své občany ke stíhání(!?). Větší drzost už nejde ani představit. Jeden z hlavních obviněných prohlásil, že Litviněnko byl pro něj naprosto bezvyznamný známý, který ho urgoval, aby se sešli. Takže tam se v té restauraci stavil cestou na letiště i se svými dítětém. Měl mít u sebe něco jedovatého, radioaktivního v ceně stovek tisíc USD? Na Litviněnka by stačil obyčejný jed na krysy, ani za to nestal. Uvažujte komu ty skandály prospívají? Jestli chcete trochu rozumět, kde se vzali ruští oligarchové - 14 z 15 zadarmo zprivatizovali, o čem byl Jelcin, a o co doopravdy jde v nynějších volbách - koukněte třeba na film "пирамммида".
Jenom místo Molčanov dosaďte Mavrodi, misto Beljavský Berezovský, ostatní sedí
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 J J | 1. března 2012 v 22:59 | Reagovat

Kdo je větší cvok pacient nebo psychiatr ?????

2 K K | 2. března 2012 v 6:51 | Reagovat

Pravdoláskařský Venca...

3 V V | 2. března 2012 v 10:47 | Reagovat

Jo je to blázinec všude kam se člověk podívá !!!!

4 googolplex googolplex | 2. března 2012 v 18:14 | Reagovat

Psychiatr bude jistě nebezpečnější protože mu mnoho lidí věří...

5 V V | 2. března 2012 v 18:53 | Reagovat

[4]:
To jo,věří mu víc protože ho považují za autoritu a problém je v zakopaným psu,kdo má titul je autorita  a ostatní jsou blci,obraz charekterního člověka nejsou tituly ale jeho skutky.

6 Mamontov Mamontov | 3. března 2012 v 16:27 | Reagovat

Frekel připravil text dopisu měsíc před svým zatčením. Obviňuje v něm úředníky CBR ve vývozu miliard dolarů z RF a kritizuje je za neúnosnou politiku RCB při odebírání licencí ruským bankovním domům.

Dokument do redakce Kommersanta předal prezident Moskevské mezinárodní valutové asociace (ММВА) Alexej Mamontov na žádost otce zatčeného bankéře Jefima Frenkela.

K dopisu se vyjádřil vedoucí ´Institutu problémů globalizace´ známý odborník Michail Deljagin, doktor ekonomických věd. Veřejně uvedl, že schéma práce Centrální banky Ruska (CBR), popsané v dopise Alexeje Frenkela odpovídá skutečnosti.

http://www.irucz.ru/print.php?co=zpravy&language=cz&ID=10112

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.