Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vvrrrrtěti psem?

20. května 2012 v 20:50 | afinabul |  Bratia
V té šílené masmediální ratho-mlze přijela ve čtvrtek monstrózní vládní delegace z Izraele (Netenjaho a 7 ministrů) a na nejvyšší vládní úrovni podepsala s ČR dohody o podstatném rozšíření letového provozu Tel Aviv - Praha o neomezený počet soukromých leteckých společností a dále dohodu o bytové výstavbě. Hned druhý den překryto návštěvou presidenta z Islandu. Izrael v případě agrese proti íránu do ČR nalifruje statisíce izraelců. ČR se tím stane ohniskem osy zla ve světovém konfliktu, který agrese proti Íránu spustí.
Velezrada v TV přenosu:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/vid...

.. Gruzie jich bere 3 miliony ( z overeneho gruzinskeho zdroje !)
Pozemky dala Gruzie zdarma, stavi se byty, domy, skoly, obchody jako o zavod ..
Cimpak to asi bude ? Polaci pry berou 4 miliony (zdroj ?? )..
Nakonec tech ajziku bude malo, takovy je zajem - nastehovat si vendoidu do kvartyru !!

U nás by to mělo být cca Milion Židů. Byty se také staví jako o závod, a to na Strahově mimo jiné. Jestliže do ČR má být dopraveno cca milion židů, do Gruzie tři miliony a čtyři miliony do Polska, tak nám to dáva celkem osm milionů. Tento počet však převyšuje počet obyvatel Izraele, který činí 7730400. Právě to stěhování Židů do pryč je jasným důkazem útoku na Irán. Co se však týká Gruzie, tak to pro Židy špatná destinace v případě velké války.

4 miliony do polska??? To by znamenalo krásný pogromek, to už Poláci nevydrží.

To už začíná bejt nějaká kravina.

7.7 milionů je sice počet obyvatel Izraele, ale čtvrtina z toho jsou Arabové a nějaký směsky. Ti v případě války s Iránem nikam prchat nemusí.

Takže stačí něco pod šest milionů.

A to v případě, že byste chtěl stěhovat celý Izrael !!

K čemu by to bylo ? jak by se vraceli ? To tam jako nechaj prázdnou, zcela neobydlenou zemi ? V tu chvíli ji obsadí Arabové a je šlus.

Že by to tam hlídala armáda je nesmysl, samotná armáda v prázdné zemi nemá šanci něco uhlídat, protože proti ní můžete vést jednoduše totální válku. Jak tam nejsou civilisti, netřeba se žinírovat.

Odstěhovat celý Izrael je totéž jako celý Izrael zrušit - proč by potom útočili na Irán ? Nic horšího nehrozí. To by se mohli odstěhovat rovnou.

Nedává to smysl a je fakt, že tyhle zvěsti zatím jdou jen neoficiálně.

Smysl to dává jen v jediné případě. Nikoliv, že by tohle Izrael naplánoval a zaútočil na Irán, ale kdyby Arabské země v okolí samy zaútočili na Izrael a je možné, že po poněkud vymklém z rukou arabskému jaru se Izrael spíš bojí, že nakonec zaútočí na něj a bude muset prchat.

Válku proti Iránu zahájí jen když bude věřit, že to vyhraje(i když to může být omyl)

A mimochodem - pokud bychom skutečně měli přijmout milion Izraelských uprchlíků, osobně mi to nijak nevadí. Milion lidí jsou obyčejní lidé.

Kdyby jich bylo jen sto - to by evidentně byla nějaká politická protekční chamraď, ale milion jsou lidé, co by potřebovali pomoci.

Těm chazarským internacionálům je zcela fuk kde budou mít Vaterland, oni moc dobře vědí, že ta bajka o právu na dnešní hnízdo je vylhaná. Evropa je jistě láká, do toho dnešního hampejzu šli stejně jen proto, že nic jiného se tenkrát pobrat nedalo.
Milion těch parazitních krys znamená postupnou genocidu českého národa, ve finále by nebyla ani nouze o zážitky na způsob litého olova. Vám to třeba nevadí, pro jiné je to nestravitelné.

Smysl by to dávalo ještě v případě, že by byl Izrael určen k obětování a předpokládalo se, že po válce z něj zbyde jenom kráter v poušti. Pokud bychom měli přijmout milion jakýchkoliv lidí, tak mě by to rozhodně vadilo, protože můžete být dobrák jaký chcete, ale i mnohem menší příval cizinců by pro desetimilionový stát znamenal zemětřesení. Pravděpodobně zničující.

A co když sionisté nemají vůbec v úmyslu se na území izraele vracet? Ono dost napoví co pro přichozí izraelce staví, jestli jen nějaké montované stavby, nebo zděné domy, jestli to budou zděné domy, nebude to jistě jen na několik měsíců, ale na generace. Pokud izrael USA válku o Irán nevyhrají, dolar půjde ke dnu a nebude nikdo, kdo by izrael podporoval. To by byl tak jako tak konec izraele a tak přišli s tímto, pro ně geniálním řešením. Nastěhují se do zemí, kde mají již dnes plně pod kontrolou vlády. V těchto zemích bude velice snadné vytvorit přichozím tak skvělé podmínky že si na nějaký izrael ani nevzpomenou. Jen vzpoměňte jak po dvecet let byl Český národ vychováván k multikulti toleranci. Stálo to mnoho prostředků a nevěřím že se vše dělo jen proto, aby se tu měl kdejaký cikán jako v ráji. A kdyby lidé přeci jen remcali? Vzpomínáte jak před časem cvičila armáda ČR zásahy proti demonstrantům, kdy demostranti byli jako by Poláci? Zajímavé, že? Jen nevím armáda které země, že cvičila zásah proti Čechům. Jen doufám, že vzledem k zadlužení státu nebude náš dluh postupně umořován za území.

Já myslím, že by to mohlo být jinak. Mějme stále na paměti jedno heslo, kterým se "elita" neustále řídí: Klamem a lstí dobudeme svět. Co oni potřebují? Potřebují dokončit genocidu Palestinců, protože dosud to jde strašně pomalu a potřebují zničit Irán. Vzhledem k tomu, že oni skutečně pevně věří všem těm starověkým nesmyslům, že jsou vyvolení k věčnému panství nad světem, tak si ničit Jeruzalém určitě nebudou, protože tam stával Šalamounův chrám. Co však potřebují zničit je muslimský Skalní dóm, který stojí na místě Šalamounova chrámu. Jak by tedy mohli postupovat? Nejprve nenápadně přestěhují veškerou zasvěcenou izraelskou smetánku do několika vybraných zemí včetně Česka. To by mohlo být dohromady všehovšudy milion lidí. Všechny ostatní lidi by pod záminkou války nemilosrdně vymlátili a tak by definitivně "vyčistili" území Izraele od Palestinců. Jeruzalém by zůstal netknut, čirou náhodou by však Iránci rozmlátili nějakou raketou Skalní dóm. To by byla záminka k válce, v které by Iránci samozřejmě prohráli. Po válce by pak celá desetiletí platili odškodné za 6 milionů ve válce zabitých nebohých Izraelců.

Setkal jste se někdy s obyčejnými židy čerstvě přijitými z Izraele? Já mnohokrát ano a jsou to velmi společensky agresivní individua. Nemyslím násilí, ale jakýkoliv kontakt s nimi je jak setkat se s největším hulvátem a šizunkem. Oni takoví musí být v Izraeli, protože taková je tam společnost. Trvá jim to dost dlouhou dobu než se přizpůsobí civilizačně hostitelské společnosti jestli kdy vůbec. Přivézt jich milion do Čech tak to by je hned rychle všichni nenáviděli tak jako cikány. Jeden z důvodů vytvoření Israele bylo tam nahnat tkováto křesťansko-společensky nadaptabilní individua, aby svět nebyl na židy věčně nasraný a ta jejich elita měla volnější ruce ovládat svět. Divil bych se kdyby tento materiál zase chtěli rozprsknout zpátky po světě.
No však lidé na vysokých postech také ve velké neoblibě a je tam tolik jejich soukmenovců, že be se tam jeden moc české krve ani nedořezal.

Netušíte, proč se podepisovala smlouva o bytové výstavbě? Nějaké podrobnosti? České firmy neumí v čechách stavět byty? Nerozumím tomu.
Jinak z celého srdce doufám, že informace o přijetí 1 milionu obyvatel cizího státu je pohádka. To by podle mně byla katastrofa. Doslova a do písmene. Je li nás 10 miliónů, tak to znamená 10 procent obyvatel země. Jiná mentalita, jiné zvyky, jiný pohled na život a spoluobčany. Dovedete si představit těch zákoných vyjímek kolik se jim pány v parlamentu dostane? Kdo je bude živit. Dovedete si představit, že při dnešní nezaměstnanosti budou češi ztrácet práci ještě kvůli přistěhovalcům. Podle mně by tohle byla cesta do pekla. Navíc se zradikalizuje česká společnost.
Pokud by to celé souviselo s válkou v Iránu, proč si je nenastěhují do zemí, které s Iránem chtějí válčit a které stále bubnují na válečné tympány? Proč do východní evropy?
Jak říkám, doufám, že to je kachna.

Možná to kravina není, ale jen nenápadná příprava na další rádoby holocosi, co už jsme tady párkrát měli. Dokonce i numero by bylo stejné. Asi, aby si to vyvolení do budoucna nepletli a nemuseli si těch cifer pamatovat více.

Rath neni dulezitej v tomhle pripade. Jak sem dojdou Izraelci s Mosadem jsme v haji vsichni i s policii. Dosadej si Dedka na Hrad. Umite si to predstavit?

Velezrada jako poleno.

To uz staci nemyslite?

Nebo vazne chcete diktaturu?

Ceska Republika pod nadvladou Izraele?

Masakr.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SomTenKtorySom SomTenKtorySom | 21. května 2012 v 0:30 | Reagovat

Vážení, zabúdate na Slovensko a Maďarsko, vari si nemyslíte, že budeme sionizácie ušetrení?
Je to pár dní, čo som (myslím) na tejto stránke čítal o aktivitách Sionu v Maďarsku, kde údajne beží 1 200 000 exekúcií (vidite, ani stavať nemusia, prídu na hotové) a tiež o príprave potrebnej legislatívy na Slovensku.
Začneme sa učiť hebrejsky?

2 V. V. | 21. května 2012 v 0:47 | Reagovat

TO SE RADĚJI BUDU UČIT POŘÁDNĚ ČESKY .........

4 VoV VoV | 22. května 2012 v 21:27 | Reagovat

Cože.

5 Gregoryknito Gregoryknito | E-mail | 2. května 2018 v 20:05 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*--

6 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 9:52 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

7 Jamiessug Jamiessug | E-mail | 14. ledna 2019 v 21:26 | Reagovat

~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/co40y
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.