Zisti kto si a rob to úmyselne.

Holografický hurikán Sandy

30. října 2012 v 21:40 | afinabul |  Ponerológia
Takže to máme aférku s Clintonkou, vypnutie burzy, manipulácia volieb ...
Treba si zas prečítať knižku: Tiché zbrane pre kľudné vojnyV r. 2010 na schůzi Americké meteorologické společností byly prezentovány detaily programu aerosolového geoinženýrství, prováděného Ministerstvem národní obrany. Program obsahoval diskusi o efektivitě aerosolů při zvyšování a snižování intenzity hurikánu Katrina pří operaci Ministerstva obrany zvané HAMP (Hurricane Aerosol and Microphysics Program).

Nebudete věřit svým očím, až uvidíte, co odhaluje toto video! Satelit a radar zachytily infrasonické vlnění, masu chemtrails a chemické bombardování!!! Mnohonásobné systémy řízení počasí a vytváření superbouře, přímo před vašími zraky!


Nepochybně je zde infrasonické vlnění ze sestav HTA (Haarp Type Array , Zařízení Haarpového Typu). Nejde jen o známý HAARP na Aljašce. Existuje nesčetné množství sítí TTA (Tesla Type Arrays), které úzce spolupracují. Sestavy mohou být na zemi, na satelitních vysílačích, na zesilovačích signálu v mobilní telefonii, na letadlech, na lodích, mobilní i do ruky. (Záleží na použití, vojenském či civilním). Jsou i bóje odrážející signály ve všech oceánech. Ionosféra obsahuje posílené w-chemtrails jako zrcadlo odrážející frekvence.

Ptáte se, kdo je u kormidla? A proč to dělají? Co se dá získat manipulací bouře, která dosud zabila přes 40 lidí, na devastující cestě, která má být dosud nejničivější v tomto století na východním pobřeží???!!!

Státní média varují, že by mohly být přímo ovlivněny volby, odloženy nebo narušeny, kvůli devastaci a ztrátě služeb jako je elektřina, cestování atd.

Modifikace počasí je realita, žádná konspirační teorie.


Zeptejte se sami sebe: "Když můžeme modifikovat počasí, proč to neděláme pro dobro? Napříklat, zasévání mraků, aby pršelo a naše obilnice se nestala mísou prachu, aby požáry, které vznikají už tak dlouho, mohly být uhašeny? A proč neřídíme hurikány tak, aby neprováděly ničivé běsnění, a místo toho je do něj vedeme?"

O tom, že existují na to technologie, není již pochyb. A není žádný důvod, abychom je nepoužívali k dobru.


Techniky modifikace počasí existovaly již před r. 1950. Ve skutečnosti byla hrozba "meteorologických zbraní" tak naléhavá, že OSN považovalo za nutné předložit dohodu zajišťující, že národy nepoužijí "tyto nové válečné prostředky" proti sobě navzájem. Proč by OSN dělala takovou dohodu, kdyby modifikace počasí byla jen konspirační teorií?

Dohoda definuje "meteorologické zbraně" následovně: " .. termín "techniky modifikace životního prostředí" se vztahuje na jakoukoli techniku pro změnu - prostřednictvím svévolné manipulace přírodních procesů - dynamiky, kompozice či struktury Země, včetně její fauny a flóry, litosféry, hydrosféry a atmosféry, či vnějšího vesmíru."

Odkazy:

Program konference Americké meteorologické asociace o programu HAMP:
Hurricane Aerosol and Microphysics Program (HAMP)
A Division of the American Meteorological Society.
http://ams.confex.com/ams/29Hurricanes/techprogram/session_24276.htm

Výzkum Amerického ministerstva obrany na "krocení" hurikánů.
DHS Funds Research on "Taming" Hurricanes
http://www.infowars.com/homeland-security-funds-research-on-taming-hurricanes/


http://youtu.be/o4P7Kr17RX8
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.