Zisti kto si a rob to úmyselne.

Možná tak můžu mluvit, protože jsem žid

17. června 2013 v 15:39 | afinabul |  Bratia
Novinář Carl Bernstein říká Joeovi Scarboroughovi: "Židovští neokonzervativci" jsou částečně zodpovědní za válku v Iráku

Carl Bernstein, který je patrně nejslavnějším a nejuznávanějším americkým žurnalistou, tvrdí přesně to, co jsem říkal už od války v Iráku, totiž že šlo o válku vytvořenou židovskými sionisty pro Izrael, nikoli pro Spojené státy. Tato invaze a vyvraždění stovek tisíc nevinných lidí byly založeny na lžích a my, Američané, jsme zaplatili za sionistickou nadvládu nad politiky i médii svou krvíCarl Bernstein, který je patrně nejslavnějším a nejuznávanějším americkým žurnalistou, tvrdí přesně to, co jsem říkal už od války v Iráku, totiž že šlo o válku vytvořenou židovskými sionisty pro Izrael, nikoli pro Spojené státy. Tato invaze a vyvraždění stovek tisíc nevinných lidí byly založeny na lžích a my, Američané, jsme zaplatili za sionistickou nadvládu nad politiky i médii svou krví i penězi. A kvůli těmto zatraceným sionistickým válkám sklízíme nenávist a útoky proti Americe!

Carl Bernstein řekl Joeovi Scarboroughovi z MSNBC, že ta "nesmyslná" válka v Iráku byl zosnována Bushem, Cheeneym a "židovskými neokonzervativci, kteří chtěli přetvořit svět".

Citáty z videa:

"Já si ale myslím, že by vás někteří obvinili z toho, že trpíte Syndromem bushovské pomatenosti, když se podle vás jednalo o ohromné spiknutí neokonzervativců, a vy jste řekl židovských neokonzervativců, že šli do války pod vylhanou záminkou."

"Bylo by mnohem horší, kdy by to řekl Jižní baptista."

"Byla to nesmyslná válka, která nás srazila ekonomicky i morálně."

"Šli jsme do války proti muži, který neměl nic společného s 11. zářím. Byla to jen záminka! Je to neospravedlnitelné a mohou za to Bush, Cheeney a židovští neokonzervativci, kteří chtěli přetvořit svět. Možná tak můžu mluvit, protože jsem žid."

Překlad: Tomáš Piňos
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.