Zisti kto si a rob to úmyselne.

Nemecká tajná služba BND chce rozšíriť monitorovanie

17. června 2013 v 12:08 | afinabul |  Ponerológia
Nemecká tajná služba BND chce rozšíriť monitorovanie internetových stránok a plánuje na to vyčleniť 100 miliónov eur. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na článok v najnovšom vydaní nemeckého týždenníka Der Spiegel, podľa ktorého tajná služba použije tieto peniaze na nákup novej techniky a nábor zamestnancov.

Například v Německu stále panuje strach z ultrapravice, z neonacistů. Snažili se tam postavit mimo zákon ultrapravicovou stranu NPD. Během soudních stání se však přišlo na to, že většina vedoucích členů strany byli ve skutečnosti infiltrovaní příslušníci německé tajné služby, kteří vyvolávali incidenty coby agenti-provokatéři. Na tyto incidenty pak vládní představitelé ukazovali: to je to nebezpečí ultrapravice, kvůli němuž je nutné zvýšit pravomoci policie! K něčemu podobnému přitom dochází i v dalších zemích. Neříkám ve všech případech, ale velmi často jsou tyto události výsledkem záměrných snah vlád upevnit svoji moc, vytvořit nové vládní úřady.

Německá kancléřka Angela Merkelová se včera (20.3.) rozhodla, že se nepokusí o zákaz největší německé krajně pravicové strany - Národně demokratickou stranu (NPD). Toto rozhodnutí velmi pobouřilo místní Židy, kteří se domnívají, že tento krok vyšle špatný vzkaz neonacistickým skupinám.

Prorok dobývá EU: Islám je součástí Německa, říká se. Teď je to oficiální
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.