Zisti kto si a rob to úmyselne.

Norská státem organizovaná pedofilie a incest

30. června 2013 v 0:33 | afinabul |  Ponerológia
Norská realita
Jak žije země s "nejvyšší životní úrovní na světě"
Historicky, norská společnost byla do konce 19. století v podstatě prvobytně pospolná, téměř plná negramotnost, chudoba, tisíce let přežívání v přírodních podmínkách severu zanechalo svůj otisk v sociálním chování a normách, podobné sociální normy se dodnes uchovaly u dalších severních národů jako např. Čukčů.
Severní reálie byly následující: rodiny žily osamoceně, prostředí neumožňovalo podporovat větší koncentraci obyvatel na jednom místě. Incest byl sociální normou, nutným opatřením k přežití. Dcery rodily od otců, matky od synů, bratři od sester. Degenerativní vliv incestu severní národy vyvažovaly následujícím zvykem: pokud do domu přišel jakýkoliv cizinec (libovolné rasy a národnosti), pán domu nebyl spokojený, dokud pod něj "nepodložil" všechny členky domácnosti - manželky, dcery, vnučky... za účelem reprodukce.
V současnosti v Norsku faktor přírody jako tlaku na sociální chování zmizel, mj. díky nálezu ropy v Severním moři ("severní Kuvajt"), nicméně tisíceleté sociální normy zůstaly.

Z interview Iriny Bergset:
(níže následuje výtah z interview I.Bergset po paměti, mými slovy, zdaleka nepokrývá vše řečené.)
Dnešní norská realita
Incest a pedofilie je mlčenlivou sociální normou. Irina Bergset je Ruska, která se v roce 2007 odstěhovala s norským manželem do Norska, její syn měl tehdy 7 let. Tam se jí narodil druhý syn, v roce 2011 zjistila, že jejího čtyřletého syna její muž sexuálně zneužívá a ještě ho půjčuje "na hraní" dalším příbuzným. Napsala na policii s žádostí o vyšetření a s žádostí, aby byl jejímu muži zakázán přístup k synovi. Na druhý den se dostavila norská juvenálka, spolu s policií perzekuovali ji namísto jejího manžela, pokusili se jí uklidit do blázince jako duševně chorou, děti jí sebrali. V podstatě - děti jí vzali za to, že nahlásila chování svého muže, čímž se v jejich očích stala nenormální. Irina Bergset pak začala o své děti bojovat a rozkrývat reálné, ne deklarované, sociální procesy a mechanismy dnešního Norska. Tamější ministerstvo se například jmenuje volně přeloženo "Ministerstvo práv dětí a sexuálních menšin". Výsledek jejího boje a pátrání: v Norsku probíhá hon na děti, především hon na děti přistěhovalců.

- 20 procent dětí v Norsku nežije se svými rodiči, ale u pěstounů nebo v dětských domovech
- jakmile je dítě matce nebo rodičům odebráno, začíná terror na matku/rodiče (pokud se nejedná o rozené Nory) s podtextem "máme co jsme chtěli, tebe už nepotřebujeme, chcípni nebo se vrať odkud jsi přišla, nám je to fuk".
- pokud je dítě jednou odebráno, rodiče prakticky nemají šanci ho získat zpět obecně, a nemají žádnou šanci získat ho zpět psychicky nebo fyzicky nepoškozené
- sebevraždy matek, kterým byly ukradeny děti, jsou na denním pořádku
- v Norsku je mnoho subjektů, které mezi sebou soutěží kdo odebere více dětí a dá je "do systému". Vycházejí publikace, články, grafy, kde jsou kladeny cíle kolik dětí by mělo být v následujícím období odebráno a jak systém plní plán za uplynulé období
- tamní juvenálka (Barnevarn - "agentura pro ochranu dětí" = dětská policie) si vede podrobné statistiky, rozdělujíc děti do kategorií
  1. rozené v Norsku rodilým Norům
  2. rozené v Norsku přistěhovalcům
  3. rozené za hranicemi
a další podrobné statistiky podle ras, zemí původu, přičemž eviduje nejen odebrané děti, ale všechny děti nacházející se na území Norska delší dobu, tzn. všechny děti (i pokud tam jste například na dovolené a déle než 3 týdny) se stávají automaticky "klienty" Barnevarnu, dostanou pořadové číslo a při libovolné absurdní nebo vylhané zámince mohou být kradeny rodičům, a jsou kradeny. Ve publikovaných statistikách Barnevarnu se tak můžete dočíst že například k 1.1.2010 se v Norsku nachází přes 5100 ruských dětí, z toho přes 1000 už bylo odebráno (a zbytek je ještě na svobodě, mezi řádky). Přičemž systému funguje tak, že pokud je dítě odebráno pod jakoukoliv záminkou (ta se neověřuje, stačí udání), rodiče se automaticky považují za usvědčené a musí dokazovat svou nevinu ( = že jsou dobří rodiče), nikoliv naopak. V praxi pak systému funguje i tak, že nejprve se někdo přihlásí do systému a řekne, že chce být pěstoun, a pak se pod jeho kritéria hledá dítě, které se pod nějakou záminkou odebere normální rodině. Případně, Nor uvidí nějaké talentované nebo sympatické dítě přistěhovalců, domluví se s Barnevarnem, napíše udání, dítě je ukradeno. Funguje se tam podle algoritmu "Nor má vždy pravdu, Nor může vše".

Mezi důvody, které můžou vést k tomu, že je dítě odebráno, oficiálně patří mj.:
- neseznámení dítěte do věku 4 let s různými sexuálními orientacemi, s možností výběru své orientace, jinak řečeno "neodstranění genderových stereotypů"
- nucení dělat úkoly, čistit si zuby a pod. (je považováno za týrání dítěte)
- nedostačující velikost bytu (záleží na subjektivním hodnocení pracovníka Barnevarnu)
- neadekvátní vztah rodiče s dítětem (hodnotí subjektivně opět Barnevarn)
- neodevzdání dítěte do jeslí ve věku 1 rok
- námitky proti stravovacímu režimu v jeslích/školce (podává se jen 1 teplé jídlo týdně)

v reálu jsou vytvořena dostatečně gumová kritéria, takže lze terorizovat prakticky kohokoliv a odebrat dítě komukoliv. Přičemž juvenálka má vždy pravdu, pokud se člověk vzepře silou může se s možností ještě někdy vidět své dítě uplně rozloučit, je klasifikován jako psychicky nemocný atp.
Emocionální projevy matky jako touha být se svým dítětem jsou klasifikovány jako diagnóza kterou je třeba léčit, stejně tak touha dítěte vrátit se k rodičům je psychické onemocnění, které je třeba léčit. Bergset uvádí ze své zkušenosti, jak probíhalo její první setkání se synem po mnoha měsících bojů s Barnevarnem - řekli jí že má právo vidět své dítě 2 hodiny v roce a "jediná slza, a už ho nikdy neuvidíte, jediný fyzický kontakt, a už ho nikdy neuvidíte".
Skutečné případy:
  1. dítě se ve škole prořeklo že ho doma nutí čistit si zuby, ten den už domů nedošlo, vyzvedl ho Barnevarn a rodiče ho viděli poprvé až za několik měsíců
  2. Syn I. Bergset z vlastní zkušenosti popisuje pěstounskou "rodinu" - zavřeli ho do nějaké sklepní místnosti, řekli mu "buď tady, dělat nemusíš nic, dělej si co chceš a jestli se ti to nelíbí, seženem si jiné".
  3. dítě po odebrání matce u pěstounů neustálo chtělo zpět k ní, což se tam považuje za diagnózu, začali ho dopovat prášky, případ se nějak dostal do médií, takže ho matka nakonec vybojovala zpět, ale jako invalidu na kolečkovém křesle, kvůli předávkování léky

Důležité je pochopit, že se nejedná o jednotlivé excesy, ale tento zločin nese cílený asystémový charakter - každý pěstoun dostává státní podporu 10.000 norských korun denně (to není překlep, jsou to v přepočtu miliony za rok), pokud je dítě nějak postižené, jsou další peníze navíc, takže probíhá v určité míře záměrné mrzačení adoptovaných dětí pěstouny.

Dnes je z 10 dětí narozených v Norsku 8 narozeno přistěhovalcům, na tyto probíhá boj, děti narozené Norům prakticky všechny trpí nějakou formou geneticky podmíněných onemocnění (downůw syndrom apod.), v důsledku staletí incestů při omezené populaci na omezeném území. Celý tento hon na děti není nic jiného než státní program na obnovu genofondu, v dětském domově kde byl syn I.Bergset bylo 30 dětí, z toho 28 dětí byly děti přistěhovalců.

Kromě toho je to také krytí pro přísun dětí homosexuální lobby, funguje tam systém dočasné adopce, tj. dítě je jeden týden v jedné "rodině", druhý týden v druhé, třetí týden ve třetí atd. Důsledky si určitě domyslíte sami.

Podle zkušenosti I.Bergset, Barnevarn, "Agentura na ochranu dětí", která má kancelář v každé vesnici, je ve skutečnosti přesný opak, tj. hlavně agentura na včasné odhalování a trestání těch, kdo se postaví proti zneužívání dětí, incestu a pedofilii. Kupčení s dětmi je tam miliardový byznys financovaný ropou a v posledních 10-15 letech i nedeklarovaný, ale reálně prováděný program "obnovy" genofondu na účet přistěhovalců.

Breivik je produktem tohoto systému - byl roky systematicky znásilňován pěstouny. Mimo to, že postřílel 70-80 lidí na ostrově, také spáchal atentát na předsedu vládních socialistů, strany, která je za toto svinstvo zodpovědná. Bomba vybuchla, ale kabinet byl v tu chvíli prázdný. Islám zde nehrál roli.

Tragické případy se tam dějí, Bergset uvedla dva: otec z afriky, když mu Barnevarn přišel ukrást 6 dětí, rozsekal 4 lidi z Barnevarnu sekerou, nakonec sebe. V jiném případě, kluk který byl v systému "péče" a byl roky systematicky zneužíván, po dovršení 18 let, si jako první věc šel koupit pistoli a zatřelil své pěstouny.

Dále:


Dokument na ochranu práv a svobod lesbiček, gayů, bisexuálů, transexuálů a intersexuálů.
Vymezuje je jako nejčastěji diskriminovanou menšinu.
V dokumentu se mj. uvádí:

"LGBT mají stejná práva jako ostatní lidé - žádná nová lidská práva pro ně nejsou vytvářena a také nemohou být jako lidská práva popřena. EU potvrzuje zásady univerzality lidských práv a uznává, že kulturních, tradičních či náboženských hodnot se nelze dovolávat k ospravedlnění jakékoliv formy diskriminace, včetně diskriminace LGBT.

EU je hluboce znepokojena, že sexuální orientace a genderová identita je stále používána k ospravedlnění vážného porušování lidských práv na celém světě. LGBT představují zranitelnou menšinu, která je neustále předmětem obtěžování, diskriminace, zastrašování a zneužívání, často s použitím extrémního násilí, včetně mučení a vraždění."

pro "světové zákulisí" je juvenální justice, "práva dětí" (na homosexuální pěstouny?) jednou z klíčových agend, svědčí o tom fakt, že zvláštní zmocněnec OSN pro práva dětí (který bude prosazovat LGBT agendu a agendu juvenilní justice, adopci homosexuály atd.) je člověk, který byl v užším kruhu osob, zvažovaných na post ředitele CIA. To neznamená nic jiného, než že tato prasárna je pro ně jedním ze strategických směrů a posty ředitele CIA a zmocněnce OSN pro práva dětí považují za podobně klíčové.

Tato reportáž ruské televize "Děti ve Švédsku" je poučná i pokud nerozumíte rusky - gay pride pochody s účastí 8-10 letých dětí vesele mávajících duhovou vlajkou, knihkupectví s oddíly dětských knih, kde nenajdete jedinou knížku pro děti bez gay-agendy, připravovaná učebnice "GAY KIDS" určená malým dětem, která má pomoci v "sexuálním sebeurčení", reklamy, v nichž se líbají dva kněží v kostele (a podle reportérů, takovéhle sociální reklamy zabírají dnes většinu reklamního času), výhružky těm, kdo se proti těmto trendům postaví, nemožnost pro anti-gay kněze působit v církvi, a nakonec - náměstek ministra zdravotnictví, švédský gay aktivista který se svým "mužem" a dvěma biologickými matkami-lesbami vychovává dva syny, dává k lepšímu historku:

"Jednou se mě syn zeptal: tati, a je pravda, že muž si může vzít i ženu?" , přičemž takovou otázku syna považuje za naprosto v pořádku a vůbec se nad tím nepozastavuje.

Pokud se vám zdá, že něco takového jako celek není prostě možné, vyhledejte si v googlu "Barnevarn":


Jedním z přímých potvrzení tvrzení Iriny Bergset je prohlášení norské ministryně o zavedení předmětu "Incest" ve všech školách v Norsku od druhé třídy základní školy:
- pokud je to propaganda incestu, pak není o čem mluvit
- pokud je to naopak boj proti incestu a pedofilii (z článku není jasné, co bude obsahem předmětu), pak samotný fakt nutnosti zavedení takového předmětu pro 8-leté děti je dostatečně vypovídající

Dánský pořad pro děti kde se moderátorka jásavě ptá publika "A kdo má dva táty, zvedněte ruku", a následuje píseň "mám dva táty, skutečné táty":


LBGT, Rómovia, sexuálna výchova, adopcie -- som z toho jeleň?

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 valdo valdo | 30. června 2013 v 10:35 | Reagovat

Šialenosť a zvrátenosť v priamom prenose. Takýto ľudia dnes vládnu na našej planéte. Citát: A na konci času budú šialení normálny a normálni budú šialený. A šialení budú vládnúť! Ten čas už je tu!

2 hel hel | 13. července 2013 v 0:31 | Reagovat

V článku o Norském programu výuky o incestu se doslova píše toto: Cílem je naučit děti rozpoznat signály, aby se mohly bránit proti sexuálnímu zneužívání známých i neznámých lidí. ...Tak snad to nebude tak horké.

3 Hamrlok Hamrlok | E-mail | 16. prosince 2013 v 11:54 | Reagovat

... a jinak autorovi zdravíčko slouží? Nepije víc než tři litry vodky denně? Bílé putiny ještě nevidí?

4 remote_medical remote_medical | E-mail | Web | 9. února 2017 v 17:03 | Reagovat
5 Moisesfuesk Moisesfuesk | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 3:52 | Reagovat

cialis sale on line

      <a href=http://onlinecialisrxd.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://onlinecialisrxd.com/">cialis cheap</a>

    cialis acheter in den bosch

6 discount discount | E-mail | Web | 22. dubna 2017 v 6:27 | Reagovat
7 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 0:36 | Reagovat
8 Moisesfuesk Moisesfuesk | E-mail | Web | 1. května 2017 v 7:19 | Reagovat

viagra in egypt

      http://viagrasaleznp.com/ - viagra generic

    <a href="http://viagrasaleznp.com/">viagra for sale</a>

    acquisti viagra pfizer online

9 Gavrilafuesk Gavrilafuesk | E-mail | Web | 3. května 2017 v 21:35 | Reagovat

cialis fatigue

      http://canadacialisnvz.com/ - buy cialis online

    <a href="http://canadacialisnvz.com/">cheap cialis</a>

    cialis oral dosage

10 Nofaxfuesk Nofaxfuesk | E-mail | Web | 4. května 2017 v 21:38 | Reagovat

twenty four hour payday loans

      <a href=http://nofaxpaydaynpz.com/>faxless payday advance</a>

    <a href="http://nofaxpaydaynpz.com/">payday advance loan</a>

    personal loans tauranga

11 Valeryfuesk Valeryfuesk | E-mail | Web | 20. května 2017 v 5:24 | Reagovat

cialis needs prescription

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">cilais price</a>

    best place buy cialis uk

12 Irishfuesk Irishfuesk | E-mail | Web | 6. června 2017 v 12:46 | Reagovat

cialis black scam

      http://buycialisko.com/ - cialis 20mg

    <a href="http://buycialisko.com/">buy cialis online</a>

    cialis e betabloccant

13 Corefuesk Corefuesk | E-mail | Web | 8. června 2017 v 0:06 | Reagovat

5 mg cialis genericos en usa

      http://buyacialisonline.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cialis 10mg</a>

    prezzo basso di cialis

14 Aranfuesk Aranfuesk | E-mail | Web | 8. června 2017 v 2:35 | Reagovat

cash advance hurt credit score

      http://paydaysolobest.com/ - payday loans online

    <a href="http://paydaysolobest.com/">loans for bad credit</a>

    installment payday loans in pennsylvania

15 Corefuesk Corefuesk | E-mail | Web | 8. června 2017 v 17:10 | Reagovat

cialis take ahead

      http://buyacialisonline.com/ - cialis

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cheap cialis</a>

    counterfeit cialis toronto

16 Corefuesk Corefuesk | E-mail | Web | 8. června 2017 v 21:14 | Reagovat

generique cialis kamagra

      http://buyacialisonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cialis 10mg</a>

    wow)) next day delivery cialis

17 Andrewfuesk Andrewfuesk | E-mail | Web | 10. června 2017 v 0:14 | Reagovat

payday loans in selma alabama

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    any real loans for bad credit

18 Moisesfuesk Moisesfuesk | E-mail | Web | 10. června 2017 v 15:45 | Reagovat

best online prices for cialis

      http://buycialistonline.com/ - generic cialis online

    <a href="http://buycialistonline.com/">cialis 10mg</a>

    cialis c5 dosage

19 Andrewfuesk Andrewfuesk | E-mail | Web | 10. června 2017 v 19:27 | Reagovat

cash advance decatur tx

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    low fee short term loan

20 Andrewfuesk Andrewfuesk | E-mail | Web | 12. června 2017 v 18:14 | Reagovat

personal loans bad credit reno nv

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    loans for bad credit danville va

21 Moisesfuesk Moisesfuesk | E-mail | Web | 12. června 2017 v 18:25 | Reagovat

nhg guaranteed loans

      http://fastcashisok.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://fastcashisok.com/">faxless payday loan</a>

    secured personal loan st george

22 Liosfuesk Liosfuesk | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 3:38 | Reagovat

click now buy cialis uk

      http://genericialisasonline.com/ - cialis

    <a href="http://genericialisasonline.com/">buy cheap cialis</a>

    erfahrungen mit cialis 10mg

23 Refolfuesk Refolfuesk | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 7:33 | Reagovat

viagra hard-on

      http://buycheapviagralk.com/ -  buy generic viagra

    <a href="http://buycheapviagralk.com/"> buy generic viagra</a>

    viagra online dove.

24 Moledfuesk Moledfuesk | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 19:54 | Reagovat

buy cialis in east london

      <a href=http://cheapcialisuik.com/>tadalafil online</a>

    <a href="http://cheapcialisuik.com/">online cialis</a>

    generic 40 mg cialis online

25 Moisesfuesk Moisesfuesk | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:44 | Reagovat

buy viagra soft online

      <a href=http://buycxviagra.com/>order viagra</a>

    <a href="http://buycxviagra.com/">viagra online</a>

    viagra 100mg vanzare

26 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 14. dubna 2018 v 22:47 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

27 Gregoryknito Gregoryknito | E-mail | 2. května 2018 v 21:14 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*--

28 Gerardol Gerardol | E-mail | 8. srpna 2018 v 13:55 | Reagovat

Sex small tits sucking nipples
video, anal porn, Teen Porn

Sex kleine Titten saugen Nippel
Video, analer Porno, Teen Porno

Sexe petits seins sucer les mamelons
video, porno anal, Teen Porn

Girls Boys 10_12_15_18_20 years
-
-
-
-
Download here: Site; http://smssexygirls.com
-
-
Text Document: Links: https://pastebin.com/raw/UNkqHYyY
Text Document: Links: https://bpaste.net/raw/c3cf9a1a611a
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Sex small tits sucking nipples
video, anal porn, Teen Porn

Sex kleine Titten saugen Nippel
Video, analer Porno, Teen Porno

Sexe petits seins sucer les mamelons
video, porno anal, Teen Porn

Girls Boys 10_12_15_18_20 years
-
-
-
-
Download here: Site; http://smssexygirls.com
-
-
Text Document: Links: https://pastebin.com/raw/UNkqHYyY
Text Document: Links: https://bpaste.net/raw/c3cf9a1a611a
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

29 mirekk mirekk | E-mail | 18. března 2020 v 10:37 | Reagovat

http://girlssnapshots.com - horke divky z vaseho okoli

30 DavidEncot DavidEncot | E-mail | Web | 27. května 2020 v 7:54 | Reagovat

Ptsd about what happened police officers impact you when you are at home or driving around, if they can smell you. Is it possible that they could have smelled you?

The police are a part of society. They do things around the house, where people go for lunch, take a shower or get in their car. You live in your house, but do you really have any privacy if you are driving?

When the cops are driving around in their cars with their sirens, does that make your car unsafe?

So you can say we were not allowed to call out that you were smoking weed, what do you mean? But the fact that you were being pulled over didn't make any difference in the whole process, it did not make you guilty, as far as I'm concerned. And I have always been there the same way: I'm innocent! If we want to call the cops and say you smell pot, we can call police and tell them and they will investigate and if there is a problem, they will give us the information and take the appropriate action.

If you want to talk to someone, you should be able to have a dialogue about your life; and if you really know someone and you believe that they are not guilty, you should try to get that person to see that they have not done something wrong.

In your opinion, what is the relationship between marijuana use and drug addiction?

If you take someone who wants to take illegal drugs, it might take months after they start marijuana use to see that it has worked. It might take years after that for them to be able to get regular jobs.

You could talk about it one step at a time. Take some drugs in the beginning when they don't know what they are smoking and maybe give them a little boost. Take some medication, but if you want to get a better education from your doctor, maybe you should try a little different doctor and maybe start doing more testing to find your symptoms.

I'd like to see the legalization of medical marijuana, to help with PTSD and certain other conditions that we see in the US today. There were people who were taking drugs during war, and some of those were in need of some medical help.

I would rather see a medical marijuana system that really works, that can help the individuals who can't take their pills.
<a href=https://www.webix3.com/>카지노사이트</a>
<a href=https://www.grupo-huk.com/>카지노사이트</a>

Makarova beats azarenka to reach us open semi finals 2-0, but lost to her two weeks later. She faced ezpz at grand finals which she won, but lost 0-2.

In the round of 16 she faced kioShiMa in the quarterfinals, she beat him 3-0 but then lost to him two weeks later, to meet her match against sOs and she lost 2-1. In the group stages she beat all three Protoss players and advanced to the second round where she beat the second semi finalist of EG. In the semi finals she went 1-2 against the two Koreans and lost 0-2 in a best of 5. The next round she faced her final opponent, she beat her 2-0 and came up with a 2-1 victory over her fellow Protoss player.

SOs qualified for the GSL in 2011 and made it through the Ro16 before falling to Tefel 2-3 to reach the Ro24 for Code S. He beat her 2-0 in the Round of 16 but went 0-2 against MaNa, advancing to Code A and then falling 0-2 against her teammate. She met her teammate twice: first in the Round of 8 she lost 0-2 to jjakji, but then in the Round of 64 she took out viOLet 3-1 in a best of 5. She went 2-0 against viOLet 2-1 but lost again to MaNa 3-2 in a best of 7 and then 0-2 against mOOnGLaDe 2-3, coming up with a 1-2 loss to viOLet and a 1-2 loss to Maru, advancing to Code S. During this period she beat everyone except for Mvp at the OSL.

Heart

Heart's match up against Maru

Heart lost to viOLet 3-2, qualifying for Code S for the second time in his career. He was able to win the series 2-0, beating Maru 3-1 but losing to sOs 3-1 in a best of 5.

Heart then beat her in round 2. He was able to get up by 2-1 against viOLet, but then she won the next two series and beat him in a best of 7. Heart was able to beat her in round 6, but lost to her in a best of 3 and then 0-2 against her teammate Polt in a best of 5, dropping him to Code A.

Heart beat his first challenger in round 8 but lost again in a best of 5. Heart was able to beat MaNa 2-1, but lost again in a best of 3 and then 0-2 against viOLet in a best of 3.

31 Vernonlat Vernonlat | E-mail | Web | 31. května 2020 v 0:37 | Reagovat

Cultural incompatibility of public policy in remote australia (northern) and central Europe (western) and the possible effects of economic expansion for its effect on rural economic outcomes (Nelkerblom et al., 2011). Here we present a theoretical framework for rural agricultural production based on evidence from different studies of agricultural outcomes (Gauges et al., 1998, 1998; Lissauer et al., 2010) and the analysis of the effects of economic expansion on rural GDP (Korre and Binder, 2011). The economic impact of agriculture depends on several factors, but agricultural productivity growth has been shown to contribute significantly towards rural economic outcomes (Ozeki et al., 2010; Kohn et al., 2012; Nelkerblom et al., 2010). We argue that growth of agricultural productivity depends on the size of the rural population and agricultural output. Agricultural production depends on the ability of the rural population to participate in rural production and for that to be achieved, it must be efficient and can provide rural farmers with an overall surplus of income and production. The effect of economic expansion on rural output depends on the presence of rural agricultural producers, the impact on population density, and on the impact on local consumption. We suggest that economic expansion in australia has led to a fall in the rural population in several recent years. A positive impact is estimated to have resulted from a rise in rural GDP from 9.1% to 11.2% (Gauges et al., 1998), but more research is required.

Methods

Data Sources

The data used in the present analysis are from two different studies: the Rural Agricultural and Economic Policies in Central and South Europe (RAPE) and the Rural Economic Growth in South Asia (REGE). In 2009, RAPE was implemented to study the effect of rural economic growth on the economic environment of small producers in central and southern Europe. The data used in the present study are the same as the data presented in the RAPE report (Hansen et al., 2009). In 2008, the RAPE data had been collected in the same way. In the REGE dataset, the rural economic growth analysis is a combined study by two independent studies (De la Tourette et al., 2009). These different studies examined differences in the impact of economic growth on rural economic outcomes between rural areas and large rural areas. While the economic output and prices of produce for rural producers have improved since the introduction of RAPE, rural price prices have not improved much. In addition, the rural producer in a remote region is not as well represented in production as urban farmers or rural towns.

Results

This is how the data in the present paper are presented (figure 1). The authors of both studies used the agricultural sector as a control for regions with a large number of producers, fo
<a href=https://www.thesilkwrap.com/>더킹카지노</a>
<a href=https://www.grupo-huk.com/>카지노사이트</a>

Stronger futures law first progress report ntfs://t.co/hNmYqjQW6R — The Free Press (@freepress) February 2, 2017

The Free Press is a progressive publication with some links to the Democratic party, but its political commentary has sometimes aligned with mainstream Democrats, notably against the TPP, trade deals, and free trade, although they may prefer to steer clear of issues such as climate change and national defense.

On Monday, after the initial failure of the legislation, Trump signed a memorandum directing White House budget chief Mick Mulvaney to start "scraping down" the Senate's legislation for repeal of the ACA and replacement of the ACA. Mulvaney's office confirmed that the president has been urging congressional Republicans to use the "nuclear option" to pass legislation that does not seek to replace the ACA.

The White House appears to be working with Republican senators in a bid to pass healthcare legislation through the House by July 31. But Senate Democrats have already called for a delay of the start of the healthcare process for a week over concerns about the Senate healthcare bill. House Speaker Paul Ryan has said that a delay would make it more difficult for congressional Republicans to get their agenda moving.

The United States has previously been in talks with China on how to contain the spread of its anti-democratic and anti-foreigner policies and China has consistently refused any kind of a deal that would require Washington to rein in it.

On Sunday night, Chinese foreign ministry spokesman Geng Shuang said that as Chinese would not recognize "illegal actions by the US government as legitimate," China will not allow the US to conduct any business in China, though it has done that on occasion.

32 Vernonlat Vernonlat | E-mail | Web | 31. května 2020 v 23:21 | Reagovat

Donald trump abc america interview (mp3)

http://www.youtube.com/watch?v=3Zt1x1fH-w4

In this episode of Interview with America, Ted Cruz discusses the 2016 presidential election with George Will, The Intercept's Julian Zelizer, and David French, and how he feels about Trump's presidential victory. You can listen to the whole interview below:

The Trump Effect - Ted Cruz Interview with George Will (mp3)

http://www.youtube.com/watch?v=8kOt7P3mH6c

In this interview with Bloomberg Politics' David Aaronovitch, author and Pulitzer Prize winner Frank Bruni discusses his new book, The New World Order: The Radical Coup to Restore The American Republic To Its Natural Founding Principles.

The Trump Effect (audio only)

http://www.youtube.com/watch?v=Zj7EK6yS-kE

In this interview with Steve Bannon, Senior White House Counsel, and author of The Politician: Donald Trump Takes Over, Steve Bannon discusses the 2016 presidential election and his view of the President-Elect.

Donald Trump - Steve Bannon On the Presidency With David French, Glenn Greenwald, and Bill Simmons (mp3)

http://www.youtube.com/watch?v=4FoPqCx-0x0I

In this episode of Bannon and Company with journalist Glenn Greenwald, journalist and author David French, and actor Bill Simmons, they share some of their experiences covering the election with the new President-Elect.

The Trump Effect

https://youtu.be/pGxHVhC4XJE?t=1m50s

In this interview with Politico's Nick Gass, reporter and senior political reporter for Politico Media Group, and reporter Mike Allen, they discuss Donald Trump's campaign and his campaign manager Kellyanne Conway.

The Trump Effect

https://youtu.be/pGxHVhC4XJE?t=2m33s

In this interview with Bloomberg Politics' David Aaronovitch, author and Pulitzer Prize winner Frank Bruni, and journalist Julian Zelizer discuss the 2016 presidential election and Trump's victory.

The Trump Effect

https://youtu.be/PYQxhVlDz1U?t=4m17s

In this interview with Slate's Ari Berman, liberal journalist, journalist, and author Ari Berman discusses her recent book, The Truth Shall Set You Free: Inside Hillary Clinton's 'Uncontrolled Madonnas' and the FBI's Secret Scandal That Can Be Blame
<a href=https://www.cashmudra.com/>예스카지노</a>
<a href=https://www.prakritikolkata.com/>온카지노</a>

Turkish politicians trade kicks punches during parliament brawl

The conflict between Erdogan and his Islamist opponents continues to escalate, with Erdogan's party and his main opponents in parliament attempting to prevent parliament's vote on the controversial charter that codifies Turkey's constitution.

33 Donaldglogs Donaldglogs | E-mail | Web | 12. června 2020 v 22:10 | Reagovat

Our Drug Prices are 70% less than your local pharmacy

Our  <a href=http://tiny.cc/drugstore>online pharmacy</a> is the leader in delivering medications throughout the world.
Our goal is to provide medications at discount rates to everyone who is affected by expensive local prices.
Our company is a professionally managed distributor of generic drugs.
We provide high-quality service supplying drugs all over the world.
link ---> http://tiny.cc/drugstore

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.