close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Poliakom v Nórsku štát ukradol dieťa - bolo smutné

5. července 2013 v 22:56 | afinabul |  Ponerológia

Krátky dokument o tom ako si poľský rodičia za pomoci "Ramba" vzali svoju nórskym štátom ukradnutú dcéru späť: "Ucieczka z Raju" - dokument o akcji odbicia przez Rutkowskiego polskiej dziewczynki w Norwegii
Z komentárov pod videom (prekladať nebudeme):
Tak, rodzice to porywacze i złodzieje. Tak samo jak ludzie ratujący Żydów od hitlerowców łamali obowiązujące prawo. Nie ma nic gorszego niż legalny bandytyzm, państwowi funkcjonariusze w świetle prawa robiący sobie z ludźmi co chcą. Śmieją się obywatelom prosto w twarz, bo nie ma jak się przed nimi bronić - to w końcu do nich powinno się chodzić po pomoc. Państwowy bandytyzm jest gorszy niż najgorsza mafia, najgorsza przestępczość.
Ďalšie zdroje pre záujemcov o tému:
Fakt je ten, že známý "polský Rambo" Krzystof Rutkowski - elitní soukromý detektiv (také bývalý poslanec a někdejší člen speciálních jednotek)- v roce 2010 osvobodil jedno nuceně odebrané dítě z pěstounské rodiny v Norsku a odvezl ho k rodičům do Polska. Dítě ho samo vyhledalo (!) a šlo s ním dobrovolně. Bylo totiž Barnevernem nesmyslně odebráno svým rodičům a proti své vůli drženo u pěstounů. Co je ale nejvíce důležité - Došlo k soudnímu procesu, protože Norové chtěli dítě zpět. Polský soud ale rozhodl, že může zůstat, protože bylo v Norsku odebráno z pochybných důvodů a pobytem u pěstounů trpělo. Existuje tedy oficiální rozsudek polské justice, že se v Norsku skutečně s odebíráním dětí děje cosi špatného. Neumím posoudit článek jako celek, ale vzhledem ke mnou zmiňovanému případu bych to rozhodně nebral na lehkou váhu.
- Pozerám, že nórskym pedofilom sa páčia aj české (slovenské) deti: Bez synů neodejdu: Češka bojuje s norskými úřady o své děti
Dva roky bojuje Češka Eva Michaláková s norskými úřady o své syny.
Nedávno vyšla v Norsku kniha pod názvem Mamasvik - zrada matky, která líčí skutečný příběh dívky, která byla sexuálně zneužívána od svých čtyř až do devatenácti let. Svědčí o sexuálním násilí, kterého se na ní dopouštěli její pěstouni, a o výměně dětí mezi náhradními rodinami za účelem sexuálních orgií. Kolování dětí mezi zvrhlíky zajišťovala juvenilní organizace Barnevern (nórska a-sociálka).

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 5. července 2013 v 23:01 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 Ahoj Ahoj | 6. července 2013 v 1:30 | Reagovat

Gabča klikám ;)

3 Katka Katka | 6. července 2013 v 13:09 | Reagovat

toto je tak strasne

4 vierona vierona | 7. července 2013 v 19:48 | Reagovat

je to sokujuce co i len citat nie ze  je to realita

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.