Zisti kto si a rob to úmyselne.

Globálny sociálny parazitizmus - RU

28. prosince 2013 v 0:17 | afinabul |  Film
https://www.youtube.com/watch?v=-otO_wJjxOY

Parazitizmus prenesene znamená "príživníctvo".

Parazitizmus alebo cudzopasníctvo je vzťah, v ktorom jeden organizmus, tzv. "parazit" (alebo "cudzopasník"), odoberá živiny (organické a anorganické látky) pre svoju existenciu druhému, tzv. "hostiteľovi", prípadne v ňom žije, a tým ho oslabuje.

Do tela hostiteľa často parazit vylučuje jedovaté látky nazývané toxíny. Príkladom parazitov sú vírusy, baktérie, huby, parazitické rastliny (haustóriá), živočíchy.

Podľa priestorových vzťahov delíme prarazitov na:


Podľa časových vzťahov k hostiteľovi sa parazity delia na dočasné, stále a periodické.

Zvláštnym prípadom parazitizmu je hniezdny parazitizmus vtákov, ako je napríklad u kukučky jarabej.
wiki

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vymylimimozek vymylimimozek | 28. prosince 2013 v 0:51 | Reagovat

Každý hnusný parazit
musí jednou narazit
vždyť ostatní paraziti
musí také nějak žíti.

2 Michal Michal | E-mail | Web | 28. prosince 2013 v 6:37 | Reagovat

Ten medzinarodny parazit sa vola jednoducho ZID. Tato diabolska rasa  parazitov od roku 1694 controluje Anglicko  pomocou centralnej banky " Bank of England", zalozenej roku 1694 zidovskym agentom a kralom anglicka Williamom of Orange. Zidia vyuzivali anglicko na ovladnutie USA a Anglicke imperium nebolo nic inne ako zidovska imperium,ked anglicke vojska vandrovali a rabovali svet pre nikolko zidov v Londyne. Od roku 1913 zidia pevne controluju USA,ked instalovali zidovsku Federal Reserve Banku. Tato zidovska banka v USA tlaci peniaze a vybera uroky od vlady USA a ludu USA za ich uzivanie. EURO centralna banka je privatna zidovska banka a vlastnia ju ti isti smradlavi diabolski zidia co vlastnia FED USA. Kriza v europe neexistuje,vsetko je umelo vyvolane zidmi ako pred Druhou svetovou vojnou a zidom ide len oto ako znicit Bielu rasu Adama v Europe. ludia by mali zacat podpalovat banky a napichovat na koly politiklov europskych krajin a napichnut na koly cely Bruselsky parlament zumpu lotrov. EUROPA POVSTAN !!!

3 Miloslav Dědek Miloslav Dědek | E-mail | 28. prosince 2013 v 9:23 | Reagovat

V lidské společnosti je obvykle slovem "parazit" označován ten, kdo se nespravedlivě obohacuje na úkor ostatních členů společenství.
1/5 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo hladem. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět.

1/1000 lidstva (drtivá většina z nich jsou bezohlední lidé) vládne světu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly. Osobní spotřeba produktů, které všichni lidé světa vytvoří, nemá u drtivé většiny lidí z této 1/1000 meze. O tom, jak tito lidé organizují z důvodu svých bezmezných potřeb drancování surovinových zdrojů, ničení přírody a tím přirozeného prostředí nezbytného pro zdraví všeho živého, se nemá cenu rozepisovat, jsou to pořád dokola omílané informace.

O této 1/1000 lidí je třeba se trochu rozepsat, aby bylo možné popsat, jaký by měl být cílový stav. Tato 1/1000 vládne světu v organizaci, která má podobu velmi ostré, cca 4 - 6ti stupňové pyramidy, stát od státu se to odlišuje, ale to je nepodstatné.

Nejvyšší vrstva jsou lidé velkých peněz. Podstata jejich práce je zdánlivě velmi náročná, složitá, většina lidí jí moc nerozumí. S nepříliš velkou mírou nadsázky se v podstatě dá říci, že patří mezi řádné občany, kteří dodržují všechny zákony, ale peníze si vydělávají uboze, v podstatě lichvou podle zákona. Peněz mají tolik, že se jim zatím nikde neodvážili přistřihnout křídla nějakým zákonem, nepamatuji se, že by se někde něco v tomto směru realizovalo. O jejich práci se nejčastěji taktně mlčí, ale jsou to lidé soutěživí a sportovního ducha mají, zákonným způsobem se i mezi sebou okrádají, co na tom, když přitom přijde sem tam nějaká ta krize, pro ně je to jako překážka podobná překážkám v dostihovém závodu koní a jezdectví je přece sport ušlechtilý. Doufám jen, že tomu ekonomovi, kterému se konečně podaří odhalit veškeré zákonitosti trhu a podstaty vzniku těchto krizí, Nobelovu cenu neudělí, ale asi doufám marně, lidé velkých peněz mají těch peněz opravdu hodně........ Pokračování je na: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/06/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

4 Nováková Nováková | E-mail | 28. prosince 2013 v 9:58 | Reagovat

ANO, SOUHLAS!!!!!!!!!!!!!

5 Gongregace Gongregace | 28. prosince 2013 v 22:59 | Reagovat

"(drtivá většina z nich jsou bezohlední lidé) vládne světu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly"

- Jistě ale zákony jsou jen slova...Co jim tedy dodává "váhu"? Represivní složky, hrozba fyzické síly, ozbrojenost aparátu.

6 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 11:11 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.