Zisti kto si a rob to úmyselne.

LGBT aktivisté ve Francii vymáhají zákaz křesťanství

26. prosince 2013 v 18:26 | afinabul |  Ponerológia
Jeffrey Levi, bývalý ředitel National Gay and Lesbian Task Force: "Akt sodomie je jediné, co odlišuje aktivní homosexuály od heterosexuálů. Homosexuálové tedy chtějí, aby stát a společnost přijala sodomii jako morálně rovnocennou manželství."

V Paříži se konají masové protesty LGBT aktivistů, kterých se účastní více než 50 000 lidí. Demonstranti obviňují křesťany z extremismu a vyžadují zákaz křesťanství v zemi.
Důvodem bylo, že jeden z kněží katolické církve odmítl udělit svátost manželství homosexuálnímu páru. Homosexuálové však neodbytně požadovali okamžité vykonání nařízení o legalizaci homosexuálních manželství, které bylo v květnu podepsáno prezidentem Françoisem Hollandem. Takováto neodbytnost se knězi moc nelíbila, a tak byl nucen použít vůči homosexuálům fyzickou sílu, aby je vytlačil z chrámu. Přitom jednoznačně vyjádřil, co si myslí o Hollandovi a skupinách LGBT.
Za několik hodin se v sociální síti Facebook rychle rozšířila zpráva, v níž aktivisté LGBT vyzvali své přívržence, aby se zúčastnili akce požadující "zákaz homofobního náboženství, které už jen svou existencí porušuje nejen zákony státu a lidských práv, ale všechny evropské hodnoty". Výsledkem bylo, že na masovou protestní demonstraci vyšlo více než 50 000 lidí, kteří zablokovali dopravu na Champs-Elysées tím, že se roztáhli se od Place de la Concorde k Vítěznému oblouku. Hlavním požadavkem demonstrantů byl okamžitý zákaz křesťanství jako náboženství, které "vzbuzuje nenávist na základě sexuální orientace", tzn., že je "extrémistické".
Připomínáme, že Francie je jednou z nejliberálnějších zemí v oblasti práv skupiny LGBT. V této zemi, homosexuální vztahy přestaly být trestnými ještě v roce 1791.

Viceprezident Joe Biden pochválil židovské lídry za to, že pomáhají změnit přístup Američanů ke sňatkům homosexuálů a obdobným tématům. Biden uvedl, že kultura a umění mění postoje veřejnosti. Jako příklad toho, co pomáhá názory na manželství homosexuálů změnit, pak konkrétně označil sociální média a americký sitcom Will and Grace.

Biden dále uvedl: "Přemýšlejme - vsadím se, že 85 procent těchto změn, ať už v Hollywoodu nebo v prostředí sociálních médií, jsou právě důsledkem vůdčího postavení Židů v zábavním průmyslu." Dodal, že jejich vliv je obrovský a že tyto změny v postojích vůči sňatkům homosexuálů představují vývoj správným směrem.

Joe Biden výše uvedené pronesl v rámci projevu, který v úterý 21. května 2013 přednesl na recepci pořádané Demokratickým národním výborem při příležitosti Měsíce židovsko-amerického dědictví. Dodal rovněž, že židovské hodnoty jsou základní součástí amerických hodnot.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Genesis 19, 24n. Genesis 19, 24n. | 26. prosince 2013 v 20:17 | Reagovat

"Hospodin začal chrlit na Sodomu a Gomoru síru a oheň; od Hospodina z nebe to bylo .
Tak podvrátil ta města i celý okrsek a zničil všechny obyvatele měst, i co rostlo na rolích."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.