Zisti kto si a rob to úmyselne.

Radikálny islám a aktivisti za práva homosexuálov

11. prosince 2013 v 2:06 | afinabul |  Ponerológia
O polit-technologiách farebných revolúcií"Katar tento rok otevřel velvyslanectví na Ukrajině. Katar má 600.000 obyvatel. Jakmile Katar otevírá v rychlostním režimu někde velvyslanectví, slouží to pro financování pseudoislámských radikálů a teroristů. Nyní je takových v Kyjevě 700. Radikální islamisté se nyní dohodli s křídlem strany "Svoboda" ultranacionalisty Tjagniboka a spolupracují se silovými složkami "Svobody" a s dalšími nacionalistými skupinami. Problém je ale v tom, že všichni ti ultrapraví a fašisté ze Svobody a dalších organizací jsou neviňátka ve srování s těmi, kdo prošel boji v Sýrii nebo výcvikovými tábory v Turecku a na Krymu (o tatarském medžlisu více v článku "Včera Damašek, dneska Kyjev", pozn.). Je to skutečně děsivé, stačí si je vyhledat na internetu, vyzývají k chalifátu a k očištění země od "bezvěrců". Pokud nyní mají nějaké krátkodobé spojenectví s ultrapravými a ultranacionalisty na Ukrajině, je to jen za účelem svržení vlády, uchopení moci a následného "čištění" země. Co je nebezpečné, dnes u nás neprobíhá jen "nějaký" scénář, nedávno na Ukrajinu přijel americký občan srbského původu Marko Ivkovich (Pravděpodobně spojen se srbskou "firmou" na barevné revoluce - CANVAS, viz Egyptská revoluce přišla ze Srbska, pozn.), který realizoval "buldozerovou revoluci" v roce 2000. Dnes vidíme, že se to opakuje, fotky už kolují v médiích. V sociálních sítích už koluje srovnání - dvě absolutně stejné situace, Srbsko, říjen 2000, a Kyjev, prosinec 2013. Potom zde přidali od té doby odzkoušené technologie z revolucí Blízkého východu, letáky to potvrzují - jsou to totožné letáky, jen texty jsou v příslušném jazyce. Byli dokonce líní nakreslit letáky znova, jen vyměnili texty. Takovéto letáky se rozdávaly na náměstí Tahrir v Egyptě v roce 2011:
a takovéto se rozdávaly poslední dva roky na výcvikových táborech pro dobrovolníky pro "zvýšení úrovně národního sebevědomí", pro "posílení demokratického cítění" a podobně:
Přičemž ty akce byly prováděly za peníze a za přímé podpory velvyslanectví USA a nejrůznějších amerických fondů typu USAID, NDE a dalších. V několika případech přímo v prostorách velvyslanectví USA v Kyjevě (akce "TechCamp" v letošním roce, pozn. Oficiální stránky o akci na stránkách US ambasády v Kyjevě). Kromě Ivkoviche na nich vystupovali další polittechnologové barevných revolucí, např. Vladimir Solontai, který je nežádoucí osobou v několika zemích střední Asie. Účastnili se jich také v poslanci dnešního UDARu Vitalije Klička, v menší míře poslanci Baťkivščiny, ve velkém poslanci Svobody Olega Tjagniboka.

Na dalším letáku je zajímavé, nakolik je to vše podobné a odehrává se podle přesného scénáře. Všimněte si, zde jsou černým vyznačeny řady milice a bílým řady protestujících. Titulek: "Kolektivní taktika". Stojí zde: "Útoky na milici se realizují organizovanými skupinami. Tři první skupiny se postupně srážejí s milicí, čtvrtá záložní skupina pak neočekávaně zaútočí a probíjí řady." Toto jsme viděli v realitě na Bankovské ulici, u budovy vlády, viděli jsme to všude. To jest, jsou to přesné návody, postupy, které učili budoucí protestující. Velmi zajímavé je přečíst si, co je napsáno v preambuli letáku: jasně je zde napsáno, že je to určeno k šíření jen osobně nebo poštou v tištěné podobě, má se zabránit průsaku do sociálních sítí a médií - "nenechte tento materiál padnout do rukou policie, médií, do sociálních sítí."
Tentýž leták z Egypta 2011:

Co je nejzajímavější, oni trénovali už od léta v táborech na "zvýšení úrovně demokratického uvědomění", jak se to nazývalo, jak dostat nespokojenou mládež na ulice, vyvést ji z virtuálního života do skutečného, s cílem svržení vlády a "příchodu spravedlivé vlády", jak to nazývají. Modelovaly se situace, například pokud by "vláda podvedla lid Ukrajiny v otázce eurointegrační volby", jak to nazývali, co by národ měl dělat: a vidíme zde - "Požadavky ukrajinské lidu:
  • eurointegrace;
  • demise vlády Azarova;
  • svržení vlády Janukovyče;
  • nepřípustnost vyhlášení výjimečného stavu;
  • rovnost, svoboda, bratrství atd. atd."

Co je také velmi zajímavé - "taktické cíle občanského odporu" - doslovně:
  • pokuste se přetáhnou na svou stranu pracovníky milice a "berkutu" (tamní pořádková policie, pozn.);
  • je nutné přivazovat na policejní štíty pásky a mašle s národní ukrajinskou a evropskou (EU) symbolikou;
  • kreslit pozitivní obrázky, smajlíky a podobně;
  • nabízejte milici jídlo, květy, zvěte je přestoupit na stranu národa;
  • je nutné, aby to dělali dívky nebo lidé staršího věku, nutné je aby to bylo na videokamery nebo před kamerami médií.

To vše jsme viděli v praxi na majdanu a v okolí. A všimněte si, ještě znovu chci zdůraznit, 1. prosince najížděli agresivní skupiny na milici na korbě buldozeru, na straně milice byli zranění, a opozice je nazvala vládními provokatéry. 5. prosince byli zadrženi, a 5. prosince Kličko, Jacenjuk a Tjagnibok začali brát útokem úřady Kyjeva aby je osvobodili, s křikem že je to provokace, že byli neoprávněně zadržení mírní protestující, nevinní lidé atd. To jest, dokud nebyli nalezeni a zadrženi, byli v očích opozice provokatéry od vlády, ale jakmile nazeleni byli, jsou to "neviné oběti, spravedliví bojovníci za světlou budoucnost Ukrajiny" atd.
Ve skutečnosti stojíme na hraně státního převratu, jsme velmi znepokojeni a spoléháme se jen na pořádkové síly a milici, a také na lidi, že pochopí o co jde a opustí ulice. Ze 29. na 30. listopadu, když "energie majdanu" začala vyprchávat, bylo jasné že příjde nějaká provokace, pro "oživení" situace, a ona přišla, násilí, krev pro kamery atd. Nyní když majdan opět začíná utichat, čekáme další provokaci, a tentokrát s větší porcí nenávisti a emocí, než před týdnem. Kličko a Tjagnibok teď neustále emocionálně hnětou dav, neustále křičí o nevinných obětech, o tom že milice odtahuje mrtvé z majdanu a schovává je atd. Ve skutečnosti tam zemřel jeden člověk na tuberkulózu. Tímto se chci obrátit na rodiče, nebuďte lhostejní kde jsou vaše děti, na majdanu je nyní spousta nemocných kvůli zimě, pokud to byla otevřená tuberkulóza, máme ohnisko epidemie. Pro ten dobytek opozíční lídry je to vše jen biomasa, kterou využijí pro své cíle.
Důležitý moment také je, že všechny režimy na Blízkém východě, které byly svrhnuty, byly svrhnuty za pomoci nejbližšího okolí prvních osob země. V Sýrii, kde se lidé kolem prezidenta Asada semknuli, vidíme, že Sýrie se udržela a nyní vítězí. Na Ukrajině bohužel začalo docházet ke zradě ze strany elit, dnes jsme svědky pokusu o státní převrat organizovaného oligarchy, jejichž zájmy se spojily se zájmy západních tajných služeb a radikálních islamistů, ale ti oligarchové nechápou, že jsou jen spotřebním materiálem, pokud uspějí, budou první na řadě "na odstřel", pohozeni islamistům. Ještě jednou vyzývám všechny, odvolat lidi z ulic, jen politický dialog, jen volby a jen referenda mohou rozhodovat o osudu země.
Po roce 2004 jsme byli všichni přesvědčeni, že druhý Majdan (oranžová "revoluce" r.2004, pozn.) být nemůže, na mítingy a demonstrace se začalo chodit jen za peníze atd., ale národu opět naslibovali, části národa slíbili lepší budoucnost, část zaplatili - když někdo říká že na majdanu stojí všichni za peníze, neodpovídá to skutečnosti, je tam nemalá část lidí, naivních, které unavilo žít v takových podmínkách korupce, ekonomické nouze a tak dále, nahromadilo se jedno s druhým a oni vyšli do ulic. Ale nechápou, že jsou jednoduše surovina, využíváni, a nepamatují si čím to skončilo v roce 2004, hlubokým rozčarováním. To samé bude zde, jen kocovina z mejdanu bude mnohem horší, nyní půjde o to, nepřijít s kocovinou i o hlavu a celou zemi.
V poslední době si naši lidé po celé Ukrajině, ale hlavně v západní části, všimli, že kolem hypermarketů se začali objevovat podivní lidé arabského nebo tureckého vzhledu, velmi špatně oblečení, ale co bylo překvapující, s "drahými hračkami" v rukou (zřejmě myslí smartphony či podobné zařízení, pozn.). Naši lidé se pokusili zjistit, co tam dělají, a oni monitorovali počet lidí vcházejících a vycházejících ze supermarketů. Určovali provozní špičky obchodů. To může mít jen jeden jediný smysl, monitoring pro teroristické útoky. To, že teroristé ze Sýrie jsou nyní na Ukrajině, to je známo, o tom že se spojili s ultrapravými a krymskými nacionalisty, o tom jsou také informace. Na těch lístcích, o kterých jsem hovořil, stojí za pozornost algoritmy činnosti, které tam jsou uvedeny. Nemálo důležitým momentem je, že mezi "taktickými cíly občanského odporu" je uvedeno: "ovládnutí důležitých budov a symbolů státní moci, jako sídlo vládního kabinetu, Vrchovní rady a dalších." A ve skutečnosti vidíme, že se tak děje - Dům odborů už padl, byly obsazeny budovy administrace Kyjeva, sídlo kabinetu ministrů a Vrchovní rada byly napadeny, zatím odolaly. Jednoduše vidíme, že někdo ten program krok za krokem realizuje, stačí číst bod po bodu. Co je také důležité, viděli jsme jak v noci z pátku na sobotu došlo k provokacím a násilí, všechny naše v uvozovkách nezávislá média ty záběry a fotky ukázaly a šíří. Řada občanů to oprávněně pobouřilo. O něco později ale nastupují organizované skupiny a útočí na milici, která se nebrání (141 zraněných, 1 mrtvý v řadách milice a "berkutu", pozn.). To jsou technologie Gene Sharpa, amerického technologa revolucí, jemuž je přes 80 a podle jehož technologií bylo na celém světě realizováno několik desítek revolucí, od latinské Ameriky po Afriku, Evropu, Blízký východ, republiky bývalého SSSR a jihovýchodní Asii, dnes například také Thajsko. Čili vidíme, že všechno jde podle předem připraveného scénáře, kam se dívají a co dělají bezpečnostní služby Ukrajiny je mi osobně záhadou. Všimněte si, na majdanu přes 200 osob se zahraničním občanstvím, převážně politiků a diplomatů, přímo vyzývá ukrajinský národ svrhnout zákonně zvolenou vládu a obsadit vládní budovy. Kdo se jako první objevil na majdanu? Jako první tam přijel pan Kaczynski, euroskeptik, člověk, který do roku 2013 vyhlašoval že Ukrajina není přijetí do EU hodna, byl vždy proti jejímu přijetí. Vše to lze najít v internetu. A všimněte si, lokomotivou ve všem to dění jsou USA, oni posílají dopředu "předvoj", své "malé pomocníky", abychom se nikoho nedotkli, v prvé řadě jsou to zástupci států Pobaltí a Polska. Nyní se pod velením Poláků obsazovaly vládní budovy v Kyjevě. To se stalo naší historii dvakrát, v 14. a 17. století - Rzeczpospolita, a víme čím to tehdy skončilo - povstali záporožští kozáci a hnali je na dostatečně velkou vzdálenost, a znovu se sjednotili se svým bratrským ruským národem. Máme za to, že pokud to bude pokračovat, budeme muset vzít pod kontrolu všechny ambasády a velvyslanectví, které vedou proti Ukrajině nepřátelskou a absolutně protiprávní činnost. Nebudeme porušovat zákon, budeme stát na ukrajinské pudě a monitorovat a natáčet všechny vcházející a vycházející osoby, a budeme dávat najevo diplomatům, a přesněji hlavně pracovníkům zahraničních služeb, kteří se schovávají pod diplomatickou imunitu, že tady nemají co dělat, a budeme požadovat od vlády, aby je označila za nežádoucí osoby a vyhostila ze země."

Темная сторона Майдана vyšlo 9.12.2013 na oko-planet.su


Americkej gay lobby je tak drzá , že úplne nehanebne rozbieha školenia prospešné homo - propagátorov pre Ukrajinu priamo z radov ukrajinských občanov . Deje sa tak cez štátne štruktúry USA , ktoré už dlhší čas pôsobia na Ukrajine . Agentúra USA pre medzinárodný rozvoj ( USAID ) oznámila začatie výberu účastníkov pre projekt " Vzdelávacie programy profesionálneho rozvoja " na tému " Tolerancia rôznorodosti : zabezpečenie rovnosti v spoločnosti a v plánovania politickej stratégie " . Za tým všetkým sa schováva otvorená homosexuálna propaganda , ktorej obeťami sa majú stať " stážisti " z Ukrajiny .

Jedným z cieľov programu je , " aby účastníci dostali skúsenosť , ako ovplyvniť debatu na Ukrajine o prenose hodnôt súčasnej demokratickej spoločnosti , v ktorej majú zástupcovia sexuálnych menšín rovnaké možnosti , sú v plnej miere zapojení do života spoločnosti a netrpia diskrimináciou " . Jednoducho povedané ,títo " odborníci " budú učiť , ako propagovať sexuálne perverznosti v ukrajinskej spoločnosti .

" Vzdelávací program " sa bude konať v USA a bude trvať 3 týždne . Účastníci budú vybraní na základe otvoreného konkurzu . Všetky náklady budú uhradené z amerických fondov a znalosť angličtiny nie je nutná ! ( Veď počas programu so skupinou pracujú prekladatelia . ) Táto podmienka je obzvlášť zaujímavá , pretože obvykle pri takýchto " vzdelávacích " projektoch sa od účastníkov nutne vyžaduje znalosť angličtiny . Avšak " aktivisti " na Ukrajine sú zrejme pre homodiktaturu veľmi potrební , keď pre ich školenie usporiadatelia homoprojektu robia akékoľvek ústupky , len aby prenikli do ukrajinskej spoločnosti .
Olympijské tímy dvoch národov, LGTB aktivisti z celého sveta a nemenovaní medzinárodní diplomati tajne plánujú na Olympijských hrách 2014 znevážiť nový zákon v Rusku, ktorý zakazuje propagáciu homosexuality. Uviedol to aktivista za práva homosexuálov na stretnutí novinárov z najvplyvnejších médií sveta, avšak verejnosť už o tom neinformovali.
Hnutie rodín MassResistance, ktoré sídli v Massachusetts, zverejnilo audio nahrávku, na ktorej rečník na stretnutí Národnej asociácie homosexuálnych novinárov z roku 2013 hovorí o rozsiahlom pláne s názvom "Boston: Nezvyčajne".
Trojtýždenná kampaň by spočívala v tom, že by atléti na sebe mali LGBT symboly, ktoré do krajiny priviezli predstavitelia zahraničnej politiky zo západných krajín.
"Hovorili sme s kanadským a americkým hokejovým tímom. Budeme spolupracovať s oboma tímami," povedal Patrick Burke, spoluzakladateľ projektu You Can Play Project, na neohlásenej prezentácii počas panelovej diskusie o homosexuáloch v športe, ktorá sa konala 24. augusta.
"Rusi tvrdia, že skonfiškujú dúhové vlajky, ak sa ich pokúsite priniesť v obyčajnej batožine. Povedali, že zabavia aj odznaky," uviedol.
"Hovoríme tu o tom, ako využiť diplomatické kruhy, aby sme dostali propagačné materiály do krajiny," povedal účastníkom v bostonskom hoteli Plaza.
Burke uviedol, že sa rozprával s priateľom, ktorý "v podstate riadi" ruskú KHL a "pozná v Rusku každého miliardára", o vytvorení "pride domu" v Soči, avšak ten s týmto plánom z bezpečnostných dôvodov nesúhlasil.
Tieto kroky majú opovrhovať ruským zákonom o zákaze propagácie homosexuality "s úmyslom vytvoriť menšinovú a netradičnú základňu." Prezident Vladimir Putin podpísal toto opatrenie, ktoré v júni jednohlasne schválila ruská duma v pomere hlasov 436:0. Cudzinci, ktorí porušia tento zákon, by mohli dostať pokutu vo výške 113 eur a trest odňatia slobody na 15 dní a následne by museli opustiť krajinu.
Avšak Burke si myslí, že ruské súdy nebudú využívať tvrdé tresty za porušenie zákona.
"Nemyslím si, že by prišlo na pokuty. Ani si nemyslím, že sa bude zatýkať," povedal. "Myslím si, že jediné, čo urobia, je, že toho, kto bude na pódiu mávať dúhovou vlajkou, pošlú domov."
"Myslím, že športovcov sa to nedotkne," povedal. Najviac sa však obáva "mimovládnych organizácii, ktoré iniciatívu zoberú do vlastných rúk."
Burke novinárom povedal, že "frustrujúce" na tomto pláne je, že "nemôžeme o tom hovoriť na verejnosti, pretože ak o tom budeme hovoriť verejne, Rusi nás nevpustia do krajiny."
Hoci sa na tejto konferencii zúčastnili svetové média, žiadny novinár o jej obsahu nepísal.
Sponzormi konferencie boli CNN, ESPN, novinová sieť Gannett, Comcast/NBC Universal, CBS, Google a spoločnosť Bloomberg News.
"Na tejto tlačovej konferencii niekto počas prezentácie hovorí o plánoch, ako narušiť olympiádu, ale nikto to nezverejní," uviedol Brian Camenker, riaditeľ hnutia MassResistance, pre LifeSiteNews.com. "Boli tam CBS News, aj CNN, Fox News, New York Times aj Boston Globe, Time-Warner, NPR - všetci títo tam boli a nie je o tom ani jedna správa."
"Ide o medzinárodný problém, ale zdá sa, že nikto si nemyslí, že to stojí za zmienku v správach," povedal skepticky. "Už prešlo dosť času, aby niekto niečo o tom povedal, ale nikto nejavil záujem informovať o tom verejnosť."
"Vy ste prví, ktorých to zaujíma," povedal Camenker pre LifeSiteNews.
Jeden novinár sa prezidenta Putina počas tlačovej konferencie AP opýtal na možný scenár. Global Post píše:"Otázka, ktorú si mnohí kladú, znie: Čo ak nejaký športovec zamáva dúhovou vlajkou? Bude potrestaný, alebo sa proti nemu podniknú nejaké kroky?"
"Môžem vás uistiť, že počas olympiády, či iných veľkých športových podujatí, sa Rusko bude striktne držať olympijských princípov, ktoré zakazujú všetky druhy diskriminácie ľudí, a to vo všetkých ohľadoch," povedal Putin, nepriamo naznačujúc, že nový zákon sa na olympiáde uplatňovať nebude. "Myslím, že to nebude mať negatívne dôsledky."
Ruskí funkcionári sa nejednotne vyjadrujú k tomu, či sa zákon bude počas hier uplatňovať.
Camenker uviedol, že mlčanie médií poukazuje na širší problém neobjektívnosti, dokonca tajnej spolupráce, keď jedna zo strán má liberálny pohľad.
"Patrick Burke tušil, že zúčastnení novinári si to nechajú pre seba, inak by o tom nehovoril", povedal Camenker pre LifeSiteNews. "Jasne povedal, že je to tajomstvo."
"Myslím, že je to znakom väčšieho problému médií: Zakrývajú ohromné množstvo vecí," povedal. "Videli sme, čo všetko neuverejňovali o Barackovi Obamovi. Vôbec sa nehovorilo o Kermitovi Gosnellovi."
Podľa Camenkera účasť médií a sponzorstvo spôsobili "konflikt záujmov", ktorý skreslil uverejňovanie príspevkov o problematike, akou je "manželstvo" homosexuálov.
Daňové doklady dokazujú, že médiá investovali do poslania Národnej asociácie homosexuálnych novinárov doslova aj obrazne. Spoločnosť NBC Universal Media podľa 990 daňových formulárov z roku 2011 darovala asociácii 10 000 dolárov, rovnako ako spoločnosť Bloomberg LP. Spoločnosť Turner Broadcasting Services venovala asociácii 5 000 dolárov.
V tom istom roku boli sponzormi asociácie aj spoločnosti Disney Worldwide Services a Sara Lee Corporation. Obidve asociácii venovali 5 000 dolárov.
Zdôrazňovanie záujmov homosexuálov podľa Camenkera vytláča problematiku porušovania ľudských práv ako takých.
"Príde mi obzvlášť urážlivé, keď v správach vidím, aké strašné veci sa v súčasnosti dejú kresťanom a kresťanským kostolom na miestach, ako je Egypt, kde sa teraz skutočne dejú veci ako za čias nacistov," uviedol. "Ľavica toto akosi odsúva na okraj, ak chcete hovoriť o skutočných problémoch ľudských práv."
Ak sa Burkemu podarí porušiť spomínaný ruský zákon, bude to vďaka pomoci z vysokých postov. Prezident Obama sa počas samitu G20 v Petrohrade stretol s dvoma aktivistami homosexuálnych hnutí. Moderátorovi americkej talkshow Jayovi Lenovi povedal, že ruský zákon porušuje "základné morálne princípy".
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K K | 11. prosince 2013 v 12:59 | Reagovat

"Tvoří se nám přímo jakési hnízdo zmijí, kde všechny zmije koušou jedna druhou za ocas - přesně podle prvního zákona marxismu o jednotě a boji protikladů." http://tnit.fr/book/album.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.