Zisti kto si a rob to úmyselne.

Zatím největší Putinova chyba

28. prosince 2013 v 13:30 | afinabul |  Ponerológia
Anarchistky z kapely Pussy Riot na první tiskové konferenci po svém propuštění slíbily, že budou ve svých aktivitách pokračovat. To už víceméně naznačily hned po svém propuštění, kdy volaly po bojkotu nadcházejících Zimních olympijských her v Soči. Teď zašly ještě dál - chtějí svrhnout Putina a nahradit jej jedním z největších ruských mafiánů všech dob - Michajlem Chodorkovskym. (zdroj)

Vše, co bylo od začátku jasné, a vše podle knih. Marija Aljochinová a Naděžda Tolokonnikovová na tiskové konferenci oznámily, že chtějí založit organizaci na ochranu lidských práv s názvem "Právní zóna." Jejich "neziskovka" má shromažďovat a zveřejňovat stížnosti vězňů na porušování jejich práv.

Anarchistky se kromě toho také nechaly slyšet, že chtějí svrhnout prezidenta Putina. "Co se týče Vladimíra Putina, náš postoj k němu se nezměnil." řekla Tolokonnikovová. "Pořád chceme dělat to, za co nás zavřeli. Pořád ho chceme vytlačit." Na Putinovo místo by si přály omilostněného mafiána Michajla Chodorkovskyho: "Ráda bych na jeho postu chtěla Michajla Borišoviče." (pozn.: Borišovič je jeho první jméno). Doufají také, že s nimi bude spolupracovat další západní "model" Alexander Navalny (Analny).

Chodorkovsky po svém propuštění odmítal, že by finančně podporoval ruskou opozici. Dvě anarchistky také odmítají, že by žádaly Chodorkovskyho peníze. Pokud se to ale týká Putina, tak je zde asi 90% pravděpodobnost, že peníze pošlou jiné organizace a jiní miliardáři.

Amnestii by dnes neměl radši vyhlašovat žádný prezident nebo lídr země. Chybu, kterou udělal plukovník Kaddáfí a Bashar Asad, teď opakuje Vladimír Putin. Členky anarchistické kapely Pussy Riot opuštějí s úsměvem věznici, "politický vězeň a Putinův odpůrce" Chodorkovskij pózuje s úsměvem před novináři. Po propuštění z vězení se všichni chtějí zaměřit na "lidská práva v Rusku." Jinými slovy to znamená, že se obrátí proti Putinovi a ruské vládě.

Chodorkovskij není ničím jiným než pravým ruským mafiánem, který částečně zbohatl po pádu komunismu díky prezidentu Jelcinovi. Putin neměl jinou možnost než jej zavřít, protože takoví zločinci by neměli chodit volně na svobodě. Během 90.tých let společně s dalšími oligarchy kradl, vydíral a nařizoval vraždy. Jako správný mafián si kupoval politický vliv a existuje velké množství důkazů, že dělal vše proto, aby ovládl stát. Poslední kapknou byl pokus o převrat v roce 2004. Tehdy využíval své špinavé peníze na koupi dostatečného množství míst ve Státní Dumě, aby mohl změnit ruské zákony týkající se ropy a ropovodů. Putin se tehdy se všemi oligarchy domluvil, že dostanou z ruské ropy podíl, ale část z toho půjde do státní pokladny. Jediný, kdo s tím nesouhlasil, byl Chodorkovskij.

Po jeho zatčení se přišlo na to, že vyjednával skrz zločineckou organizaci George H.W.Bushe Carlyle Group prodej 40% Yukosu buď bývalé společnosti Condoleezy Ricové, Chevronu, nebo Exxon Mobile, čímž by zničil jeden s aspektů ruské ekonomiky - vyvážel by ropu přes státní ropovody na Západ za dolary. Později se také přišlo na to, že Chodorkovskij uzavřel tajně kontrakt s Lordem Rotchildem z Londýna. 40% podíl Yukosu by případně padl do Rothschildovych rukou a Rusko by se tím pádem ocitlo v problémech. V jeho hlavě se také promítal nápad o výstavbě vlastních trubek pro vývoz energie. Putin oligarchy varoval, Chodorkovskij dál hrál nebezpečnou hru a vládě došla trpělivost a časem byl odsouzen za daňové úniky.

Ten, kdo tvrdí, že proces byl politicky motivován, ať si vygooglí rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva, který rozhodl, že celý proces nebyl politicky motivovaný. Spousta médií ani nezmínila, že díky svému vlivu v USA vyšel vysmátý z obvinění z pomoci praní 10 miliard dolarů skrz svou banku a Bank of New York. Šéf Newyorské banky Edmund Safra byl o pár měsíců později zavražděn v Monaku ruskou mafií, se kterou schéma prováděl.

Chodorkovskij také založil nevládní organizaci založenou na Open Society Goerge Sorose, Open Russia Foundation of Khodorkovsky.

Dalšími vysmátými zločinci jsou členky anarchistické kapely Pussy Riot. Během svého zadržování si příbužní Naděždy Tolokonikové stěžovali, že "zmizela." Dnes opustila vězeňskou nemocnici s úsměvem na tváři a slibem, že se společně s Marii Alyokhinaovou budou v Moskvě "zabírat lidskými právy."

Krom toho, že média anarchistické činy kapely absolutně nezkritizovala, spíše ale podporovala a místy i ignorovala. Masturbace v supermarketu se slepicí a porušení zákona vtrhnutí do moskevské katedrály za účelem dělání nepořádku je evidentně ok. Během procesu si pozvaly svědčit dalšího zločince, Alexandra Navalynho. Navalny vyfasoval za podvod v dřevařské společnosti pět let vězení a jako "Putinův kritik" byl označen za "politického vězně." Díky tomu jej někteří nacionalističtí politici nazývali "Alexander Analny."

Navalny se sice k rozdudku odvolal, důkazy proti němu jsou ale silné. Na amnestii nárok neměl.

Trojice Chodorkovskij, Tolokoniková a Alyokhinaová je teď vysmátá na svobodě a hned, jak vyšli z vězení, slíbili práci v oblasti lidských práv. Po tom, co prováděli by ale žádná lidská práva mít neměli. Své aktivity neukončili, teprve začali a ještě o nich uslyšíme. Těžko říct, jakou motivaci pro jejich propuštění ruská vláda měla, každopádně je to pro Rusko velkou chybou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 grw grw | 28. prosince 2013 v 20:48 | Reagovat

je fakt,že ty pornografické kundy hned po propuštění začaly nanovo s protiputinovským povykem a hned dostaly zaměstní v lidskoprávní neziskovce, rotšildův poskok chodrkovski se drží zpátky, vypad někam do švejcar, kdoví co tam u rotšildů pečou, ale Putin a ti co stojí za ním jsou dobří šachisti, oni to neudělali jen tak z rozmaru, uvidíme

2 Ja Ja | 29. prosince 2013 v 10:22 | Reagovat

Nepreceňujte tie vyžehlené mozgy. Ak im nebude venovaná pozornosť médií, čo vlastne vedia?
Putin si to už môže dovoliť - pustiť komáre, je dosť silný a v Rusku tie ženščiny pocítia akurát odpor drvivej väčšiny obyvateľstva.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.