Zisti kto si a rob to úmyselne.

William T. Still: Plán pro tři světové války

27. ledna 2014 v 20:13 | afinabul |  Ponerológia
kniha vydaná v roce 1990, ISBN 0-910311-64-1, použitý text je přeložený ze stran 127-128

přeložil J. Podmolik

Plán pro tři světové války

I když konečně sjednotili Itálii, Mazzini a Pike si uvědomili, že sjednocení celé Evropy pod vlajkou iluminismu [osvícenství] bude extrémně obtížné, jestli ne nemožné. Nacionalismus je v lidském spiritu velice silný a je velmi obtížně odstranitelný, obzvláště na kontinentu rozděleném válkami po tak mnoho století. Proto začali pracovat na jejich největším plánu, plánu tak rozsáhlém, že jen čtenář obeznámený s velikou mocí, kterou vládnou tajné společnosti, je tomu schopný věřit.
V roce 1871 napsal Mazzini dopis, ve kterém popsal finální třídílný plán iluminátů: jejich velkolepý design na odstranění christianství nejen z Evropy, ale z celého světa, a přivést ho pod "osvícenou" ["illuminated"] diktaturu Luciferianismu. Tento pozoruhodný dopis byl po mnoho roků vystavený v knihovně Britského muzea v Londýně.
Mazzini navrhoval sérii světových válek. Tyto války měly zatáhnout každý národ do konfliktu tak krvavého a chaotického, že postupně každý národ potom odevzdá svoji národní suverenitu mezinárodní vládě, jako byla Liga národů nebo jako je druhý pokus - současná Organizace spojených národů - aby se zabránilo následným globálním krveprolitím. Jeden zednářský učenec napsal v roce 1987:
"Opravdový zrod Světové demokracie z jejích prenatálních národních omezení je ještě teď ve vývoji. Válkou rozervaný, krvácející svět je uprostřed porodních bolestí, které předcházejí utrpení porodu. Jsou to porodní bolesti zrodu New Age [Nového věku]!"
Avšak znajíce, že národní suverenita bude samozřejmě umírat těžce, tak tyto tři světové války byly navrhnuté Mazzinim a Pikem v jejich originálním plánu. Doufali, že první z těchto světových válek svrhne vládu cara v Rusku a ustanoví diktaturu iluminismu [osvícenství] - nový stupeň ve hře o kontrolu populací. Toto by dalo iluministům bezpečnou základnu, ze které by operovali s velkou populací a rozsáhlými přírodními zdroji pro pohon nového motoru iluminismu [osvícenství].
Druhá Světová válka by umožnila novému Sovětskému Rusku zmocnit se Evropy - nebo jak se později ukázalo - její poloviny. Třetí Světová válka by byla na Středním východě mezi Muslimy a Judy a přivedla by na scénu biblický Armagedon. Jistě na konci této Třetí světové války by válkami vyčerpané národy byly připravené přijmout jakýkoliv návrh, pokud by sliboval mír, který by sjednotil celý svět pod fatálním praporem Luciferiánského Nového světového řádu. Pike napsal Mazzinimu o důsledcích Třetí Světové války v roce 1871:
Vyprovokuje to hrozný sociální kataklysmus...a nejkrvavější zmatek. Potom všude občané zavázaní se ubránit proti světové menšině revolucionářů pozabíjejí tyto ničitele civilizace, a potom velké množství lidí znechucené christianstvím...bude bez soucitu a dychtivé po ideálech, ale bez znalosti kam zaměřit své uctívání, přijme pravé světlo skrze celosvětové projevení ryzího učení Lucifera, které bude konečně přineseno do pohledu veřejnosti, projevení, které bude výsledkem veřejného reakčního hnutí, které bude následovat po zničení christianství a ateismu, které budou zlikvisovány současně.
Mazzini a Pike plánovali tři Světové války v roce 1871, ale dva autoři Komunistického manifestu - Marx a Engels, oba mluvili o první světové válce o dvacet tři roků předtím. Karel Marx napsal v roce 1848, že "Slovanská lůza" - mínil tím Rusy, stejně jako Čechy a Chorvaty - jsou "degenerované" rasy, jejichž jediná funkce ve světové historii v budoucnosti je krmivo pro děla [cannon fodder]. Marx řekl: "Ta budoucí světová válka nezpůsobí jen zmizení reakční třídy a dynastie, ale celé reakční lidské skupiny z povrchu planety. A to bude progres."
Jako kdyby jen následoval Marxovo vedení, spolu-autor Friedrich Engels napsal ve stejném roce:
Ta příští světová válka způsobí, aby zmizely celé reakční skupiny lidí z povrchu planety. Toto je také progres. Samozřejmě toto nemůže být naplněno aniž by se rozdrtila nějaká národní květinka. Ale bez násilí a nelítosti nemůžeme v historii dosáhnout ničeho.
Jak může být toto nepochopeno? Jaká "příští světová válka"? V tomto bodu historie nikdy nebyla žádná "světová válka."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 14. dubna 2018 v 23:17 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.