Zisti kto si a rob to úmyselne.

Operace Kavčí bouře

23. května 2014 v 1:42 | afinabul |  Spin
Podľa časopisu Forbes a ďalších zdrojov je najbohatším človekom Ukrajiny moslimský Tatár Rinat Achmetov s majetkom okolo 15,4 miliárd dolárov. Politicky blízky bývalému prezidentovi Ukrajiny Viktorovi Janukovičovi a Strane regiónov. Počas protestov na Maidane sa snažil získať spojencov aj medzi protestujúcimi, keď odsúdil údajnú policajnú brutalitu Berkutu. Svoje bohatstvo mal podľa uniknutých údajov amerického ministerstva zahraničných vecí získať cez organizovaný zločin. Okrem luxusného sídla v rodnom Donecku vlastní aj najdrahší podkrovný byt v Londýne.
Najnovšie sa Achmetov zapojil do boja proti pro-ruským separatistom na východe Ukrajiny. Jej prípadný rozpad by totiž znamenal hrozbu pre jeho obrovský priemyselný biznis. Pre svoje opustenie doterajšieho neutrálneho stanoviska bol dokonca v najnovšom vydaní proamerického časopisu .týždeň označený za "osobnosť .týždňa".
http://beo.sk/udalosti-zo-sveta/1832-kto-su-najbohatsi-obyvatelia-ukrajiny

https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY#t=213

Toto vysílala česká VEŘEJNOPRÁVNÍ televize na programu ČT1 v hlavních zprávách 20.5.2014
"Lidé zaplnili stadion Shakhtaru Donetsk" uvádí moderátorka Aneta Savarová ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Aneta_Sa... ) před reportáží. V záběru potom vidíte doslova dav lidí mávající vlaječkami a také záběr na velkoplošnou obrazovku, kde hovoří Rinat Akhmetov, který svolal demonstraci sto tisíců lidí. Vše je ale jinak. Zaplněný stadion se omezil na pár set lidí na jedné tribuně, kterou dychtivě fotili a natáčeli novináři. Podívejte se, jak to ovšem bylo doopravdy.
České televizi již nejde věřit absolutně v ničem. Jejich prachsprostá propaganda nejen nebere konce, ale přitvrzuje. Jejich propagandistická práce je opravdu bravurní. Až příště od ČT uslyšíte o zaplněném stadionu, nepodléhejte iluzím. Ve skutečnosti mohla být zaplněná autobusová zastávka blízko stadionu nebo přímo na stadionu mohly být narvané k prasknutí toalety.
Originály videí http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
http://www.youtube.com/watch?v=b3Z9tK...
Otrlým, případně zcela neinformovaným připomínám dokument Odessa 5/02 https://www.youtube.com/watch?v=Bp28y...
https://www.youtube.com/user/milda1963/videos
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 filip filip | E-mail | 23. května 2014 v 9:21 | Reagovat

Biskup "demagog" nám povie ako to bolo:

https://www.youtube.com/watch?v=AREYmBKmF9M#t=17

2 ss ss | 23. května 2014 v 18:21 | Reagovat

Sračka rotuje ČSR blogosférou

http://zvedavec.org/vezkratce/8316/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.