Zisti kto si a rob to úmyselne.

Výborný americký deal.

29. května 2014 v 15:19 | afinabul |  Ponerológia
Novo zvolený prezident Ukrajiny, cukríkový oligarcha Porošenko, chce Ukrajinu definitívne zadlžiť a prakticky zotročiť. Vyjadril sa, že by chcel od Američanov dostať "pomoc" - a to podľa vzoru ich pomoci Británii v Druhej vojne. Ide o tzv. "dohodu o pôžičke a prenájme", čo znamenalo, že Briti dostali od USA zbrane "požičané" a museli si ich splácať po vojne. Splácali ich od roku 1945 až do roku 2006! Okrem toho Británia v tm čase prišla údajne o všetky zlaté zásoby, ktoré mala, plus musela Američanom odovzdať väčšinu svojich vojenských pevností a styčných bodov, ktoré mala roztrúsené po svete. Táto "pomoc" USA znamenala koniec Británie ako mocnosti.
Pre Ukrajinu by podobná "pomoc" znamenala definitívne zadĺženie už beztak ožobračeného národa. Zadĺžili by budúce generácie a dostali by za to odpadové zbrane - aby mohli zabíjať svojich ruských bratov. Výborný americký deal.
V dvoch odtrhnutých provinciách sa toho vojensky stále moc nedeje. Pri poslednej zrážke ukázala Ukrajinská armáda svoju silu a obsadila letisko. Je zrejmé, že osamostatnená Novorosija bude potrebovať pomoc - ako materiálnu, tak aj ľudskú. Neviem si predstaviť, z akých dôvodov by im ju Rusko neposkytlo.
Moskva ale ináč očividne čaká na finančný a iný krach samotného Kyjeva. Možno povedať, že tak ako Američania chceli Ukrajinu využiť, aby spôsobila Rusku problémy, teraz nechávajú Rusi Ukrajinu odhniť, aby spôsobili problémy Európe. Rusi nie sú svätci a nebudú váhať spôsobiť Európe problémy s dovozom plynu. Prečo by mali váhať? Naše média kecali už minule o tom, že Moskva používa plyn ako zbraň - ale to nebola pravda, ak ho Moskva naozaj použije ako zbraň, bude Európa ináč skučať. Znova pripomínam jeden fakt - už čiastkový nedostatok energie môže spôsobiť veľké problémy až politický kolaps, pretože v reálnych pomeroch nie je stabilná metóda a zvyk, ako nedostatkovú komoditu deliť. Necháme bokom rozprávky ako "voľný trh to vyrieši" a podobne. Sranda zaručená.
Ale predpokladám, že na Slovensku je väčšina rodín na zlé pomery pripravená. Drevo v šope, zásoby v pivnici.
...krátené...
"Problémem je, že východní politika Varšavy je z velké části řízena polskou tajnou službou, která kolaboruje s americkými a britskými tajnými službami," tvrdí Leszek Sykulski, šéf Czestochowského geopolitického institutu. Počátkem dubna ředitel CIA John Brennan navštívil Kyjev. Den po jeho návštěvě šéf kyjevského režimu, Turčinov, oznámil zahájení "rozsáhlých protiteroristických operací v souvislosti s událostmi na jihovýchodě". Nejen američtí, ale i polští žoldáci se v této operaci objevili.
Po šéfovi CIA navštívil Kyjev, 21-22. dubna, vice-prezident Joseph Biden. V projevu ve Verchovné radě Biden uvedl, že Washington podporuje ukrajinskou vládu stojící tváří v tvář "ponižujícím hrozbám", kdy měl evidentně na mysli Rusko. Města, která se junta zoufale snaží si podrobit, se nachází v oblasti Dněpro-Doněcku, kde jsou obrovská ložiska břidlicového plynu. Royal Dutch Shell si již nárokovala pozemky v tomto kraji. "Řekl bych, že ekonomické zájmy v tomto případě jsou tím, co pohání pučistický režim v Kyjevě k zahajování vojenských akcí proti vlastním občanům, protože se snaží vydělat na těchto kontraktech podepsaných předešlou vládou," tvrdí americký expert na zahraniční záležitosti Nebojsa Malic.
Robert Hunter Biden, syn amerického vice-prezidenta, který se stal častým návštěvníkem Kyjeva, byl tajně jmenován do představenstva největšího soukromého producenta plynu na Ukrajině, Burisma Holdings, který je registrován na Kypru a má licenci na rozvoj plynových polí v oblasti Dněpro-Doněcku. V dubnu Devon Archer, rodinný přítel amerického ministra zahraničí, který byl na univerzitě spolubydlícím Kerryho nevlastního syna a hlavním poradcem během prezidentské volební kampaně Johna Kerryho v r. 2004, rovněž dostal místo v této společnosti.
Američtí vrcholoví představitelé a jejich blízcí příbuzní mají velký osobní zájem ve všech zemích, napadených americkými okupačními jednotkami, již od dnů válek proti Jugoslávii a Iráku. Například Kerryho předchůdkyně ve funkci ministryně zahraničí, Madeleine Albright, měla firmy v "nezávislém Kosovu", a Bidenův předchůdce ve funkci vice-prezidenta, Richard Cheney, a jeho rodina, jakož i další americká ministryně zahraničí Condoleeza Rice, měli podíly na iráckých energetických zdrojích prostřednictvím firem Halliburton a Chevron. Stejné zájmy se objevují u těch, kteří slouží zájmům Američanů ve východní Evropě. Například bývalý ukrajinský ministr životního prostředí Mykola Zločevsky a bývalý polský prezident Aleksander Kwasniewski jsou v představenstvu Burisma Holdings.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gregoryknito Gregoryknito | E-mail | 2. května 2018 v 22:02 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.