Zisti kto si a rob to úmyselne.

Židovský kongres vyzval Zemana, Zeman dostal "Majdan"

22. listopadu 2014 v 22:08 | afinabul |  Bratia
"Ono to není tak, že by Zeman zval Putina. Zeman byl vyzván Světovým židovským kongresem, aby Praha byla hostitelskou zemí výroční konference hlav států k výročí osvobození Osvětimi. Jedná se o společnou akci vlády, Ministerstva zahraničních věcí a Hradu, a z hlediska protokolu je Hrad ten, kdo musí zvát prezidenty.
Vinit hned Zemana, že to vytahuje v nevhodnou dobu, je směšné. Ta věc je vázána na historické výročí a navíc je připravována již řadu měsíců," upozorňuje. "To jsou základní věci politického protokolu, které ví každý. Ne však naši novináři, kteří si z toho raději udělají klacek na svého oblíbeného psa," poznamenává analytik Žantovský. Podle něj se tak z celé kauzy stala naopak učebnicová ukázka hlouposti českých novinářů.

Včera proběhla českými masmédii zpráva, že v listopadu důvěra v prezidenta Zemana strmě klesla. Informace vyšla z Centra pro výzkum veřejného mínění. Ve zprávě o studii, která tuto informaci uvádí, stojí, že ji zpracoval Daniel Kunštát - vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů na CEVRO institutu, kde působí mj. Alexandr Vondra.
CEVRO Institut lze brát za jednu z institucí, skrze kterou u nás uplatňuje americká politika svůj vliv. Podobné napojení má i Centrum pro výzkum veřejného mínění. Zástupce vedoucího CVVM je např. Paulina Tabery, manželka Erika Taberyho, šéfredaktora Bakalova týdeníku Respekt, což je opět velmi pro-americké, proti-ruské a proti-zemanovské médium.

V rozhovoru z roku 1992 popisuje Karel Kryl, jak se u nás po roce 1989 likvidují ti, co se nedají koupit:
"Domnívám se, že typický případ likvidace je příklad Miloše Zemana. Případ Miloše Zemana je velice zajímavý a o d p u s ť t e, že to použiji. Miloš Zeman byl miláčkem televizního publika v době když jsem sem přišel. Byl to člověk zručného vyjadřování a s velkým smyslem pro pointu. Je to člověk sličný a víceméně na úrovni televizního moderátora. Vypadá velice dobře, nejenom na obrazovce. Pamatuji si velice dobře, jak všichni mí rozliční praví i leví kamarádi seděli a dívali se na něj, jak jim to ten Zeman zase pěkně dal. Setkal jsem se s Milošem Zemanem potom v divadle Semafor, kam ho pozvali a byl v té době velice košér a velice oblíbený. Během jediné chvíle, kdy zůstal nejprve bezpartijní, neboť se rozpadla ta smečka, která se rozdělila potom na menší smečky. Říkám to v této chvíli nikoliv v tom zlém, ale v tom normálním, dejme tomu živočišném druhu. Mraveniště se rozdělilo na několik jiných mravenišť. On zůstal mimo to vyhrané mraveniště, zapojil se do jiné strany. Od té chvíle se stal jakýmsi renegátem, byť OF nebylo stranou. Byl pošpiněn ze všech možných stran, protože má, dejme tomu, svůj názor. Nevím, jestli je jeho, jestli je prospěchářský. Nechci posuzovat. Chci posuzovat, jak se vůči Milošovi Zemanovi jedná. Celá ta záležitost proběhla tak, že má dneska Miloš Zeman psí hlavu a jak ho milovali, tak ho nenávidí. Je to taková debilárna - to je ta tragédie tohoto národa, nebo těchto národů, že se chová jako idiot, bohužel, a říkám to zcela vědomě. Říkám to stylem, jak mi říkal můj tatínek. Tatínek říkal: dostali jsme žito. Sem s ním! Je ztuchlé. Ven s ním! Nebo náš starý pokladník: Sláva mu! Utekl s kasou. Hanba mu! To je přesně ono, co tady vidím, v téhle zemi. Takhle se odstraňuje soupeř, který je nepříjemný. Ve chvíli, kdy mu nedám dokonce ani možnost, aby se k tomu vyjádřil. A jsou takoví lidé, kteří jsou tímhle tím způsobem odstraněni."
P.S.: Karle Kryle, ne celý národ se chová jako idiot. Dnes byste je poznal velmi snadno - nosí červené karty :-).
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 KyJew city KyJew city | 23. listopadu 2014 v 6:49 | Reagovat

BTW:    SŽK vyzval, SŽK proplatí náklady?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.