Zisti kto si a rob to úmyselne.

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

6. února 2015 v 15:59 | afinabul |  Z domova
Tiskové prohlášení
6.2.2015
Národní demokracie jako česká národně-konzervativní politická strana přijímá s posteskem, že morální úpadek dosáhl takových rozměrů, že o tom, co je, či není rodina, se dnes musí rozhodovat v referendu. Ještě před několika lety by bylo takové hlasování nesmyslné, protože nikdo nepochyboval o tom, že rodinu tvoří táta, máma a děti.
Ve chvíli, kdy bruselské neomarxistické elity tyto základní pravdy zpochybňují a disponují všemi systémovými prostředky, aby tyto své zvrácené názory zpopularizovaly, je však slovenské referendum o rodině dobrým krokem, jak se pokusit využít snad poslední legální možnosti, které systém skýtá, a na poslední chvíli zatáhnout za pomyslnou brzdu.
Národní demokracie proto blahopřeje organizátorům referenda, smeká před jejich prací, která si zaslouží obdiv, vyjadřuje jim plnou podporu, alespoň symbolicky se připojuje k tomuto významnému slovenskému všelidovému hlasování a spolu se všemi konzervativci a lidmi zdravého selského rozumu hlasuje třikrát "ano".
Národní demokracie považuje slovenské referendum o rodině za inspirativní. V případě, že v České republice nastanou příhodné podmínky, bude takový krok iniciovat i u nás.
Národní demokracie je zároveň pohoršena neslýchanou diskreditací referenda ze strany slovenských médií hlavního proudu a slovenských probruselských politiků. Způsob, jakým se k referendu a k otázkám zásadního významu v něm obsažených odnárodněné elity stavějí, je zároveň jejich rozsudkem nad sebou samými.
Národní demokracie občanům Slovenské republiky doporučuje, aby se referenda o rodině zúčastnili a postavili se proti škodlivým experimentům neomarxistických pokrokářů. Žádá to zdravý rozum i věrnost odkazu vlastních předků.
předsednictvo Národní demokracie
Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie
www.narodnidemokracie.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Věra Věra | E-mail | 6. února 2015 v 17:03 | Reagovat

Samozřejmě,že přeji Slovákům aby se jich zúčastnilo co nejvíc,bojují přeci za zdravý rozum,za život(normálních lidí),za budoucnost národa,za mě taky 3x ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.