Zisti kto si a rob to úmyselne.

Poselství Adama B. Bartoše členům DSSS

9. března 2015 v 1:10 | afinabul |  Ponerológia
Podle důvěryhodného zdroje z prostředí bezpečnostních složek, který z pochopitelných důvodů není možné zveřejnit, prý Tomáš Vandas spolupracuje s policejním útvarem zabývajícím se bojem proti tzv. extrémismu. Cílem této spolupráce má být nejen monitoring národovecké scény a jejích představitelů, ale hlavně diskreditace a podchycení "extrémně pravicových sil" v České republice.
Vandas s touto složkou nemá spolupracovat zcela dobrovolně, ale byl ke spolupráci přinucen na základě kompromitujících materiálů souvisejících s jeho sexuální orientací a také výměnou za beztrestnost v několika kauzách. Spolupráce Vandase s bezpečnostními složkami se datuje minimálně od počátku vzniku dnes zakázané Dělnické strany, tedy od roku 2002, kdy spolu s ní vznikal i další projekt bezpečnostních složek, Národní strana, která se dnes již nachází v propadlišti dějin, protože její činnost nebyla potřebná. To Vandasova strana se na politické scéně etablovala lépe.

https://www.youtube.com/watch?v=NpKjfe5srCs

Soudíte, že vlády vytvářejí u veřejnosti pocit ohrožení, aby tak nad ní získaly lepší kontrolu?

Myslím, že je tomu tak téměř ve všech zemích. Například v Německu stále panuje strach z ultrapravice, z neonacistů. Snažili se tam postavit mimo zákon ultrapravicovou stranu NPD. Během soudních stání se však přišlo na to, že většina vedoucích členů strany byli ve skutečnosti infiltrovaní příslušníci německé tajné služby, kteří vyvolávali incidenty coby agenti-provokatéři. Na tyto incidenty pak bylo vládními představiteli ukazováno: to je to nebezpečí ultrapravice, kvůli němuž je nutné zvýšit pravomoci policie! K něčemu podobnému přitom dochází i v dalších zemích. Neříkám ve všech případech, ale velmi často jsou tyto události výsledkem záměrných snah vlád upevnit svoji moc, vytvořit nové vládní úřady.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.