Zisti kto si a rob to úmyselne.

Britská policie musela propustit pět pedofilů, protože znali Cyrila Smitha

27. dubna 2015 v 2:35 | afinabul |  Ponerológia
V exkluzivním rozhovoru pro britskou rozhlasovou stanici LBC bývalý metropolitní policista řekl, že koncem 70. let byla zastavena operace pro rozbití pedofilního gangu poté, co jim bylo řečeno, že jeho členové jsou napojeni na liberálního poslance Cyrila Smitha.
Operace byla zaměřena na kavárnu u školy ve východním Londýně. Policie byla rodiči upozorněna na potenciální zneužívání dětí o přestávkách a po škole. Po několika týdnech tajném sledování, se policejní tým rozhodl do kavárny vtrhnout a zatknout pět lidí. Na stanici přiznali, že byli součástí pedofilního gangu. Bývalý policista, který vystoupil pod jménem John, LBC řekl: "Když jsme jim to předhodili a ukázali, kolikrát vešli dovnitř, kolikrát jsme je viděli a jak se tam scházeli s mladými lidmi, několik z nich začalo mluvit a snažili se vykecat z problémů. Jmenovali prominentního politika." Tímto politikem byl Cyril Smith, poslanec za Rochdale.
"Řekli, že sdílí své zájmy a několikrát s ním byli. Říkali, že byli s Cyrilem Smithem na míste, kde se zneužívali dětí," dodává. John vše oznámil svému nadřízenému, který mu sdělil, že případ nestojí na reálných základech a byl převelen jinam. Všechny důkazy byly mezitím zničeny a pět podezřelých propuštěno.
Dodal, že vyšetřující policisté si byli na 95 % jisti, že poslanci a další vysoce postavení činitelé z komplexu Dolphine Square zneužívají děti.
Liberální poslanec Cyril Smith unikl spravedlnosti hned několikrát. V 70. letech byl zadržen za útok na chlapce a o několik let později přímo na pedofilním večírku. Ani jednou však nestanul před soudem.http://wertyzreport.com/clanek/britska-policie-musela-propustit-pet-pedofilu-protoze-znali-cyrila-smitha

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.