Zisti kto si a rob to úmyselne.

Pět pseudoargumentů, které používají multikulturalisté

23. dubna 2015 v 14:14 | afinabul |  Ponerológia
A už se ozývají hlasy různých moralistů, jací jsou prý Češi barbaři, xenofobové a rasisté, když nechtějí přijímat uprchlíky, kteří se hromadně valí do Evropy. Pojďme se podívat na jejich nejčastější argumenty...
1. Jak by vám bylo, kdyby se k nám podobně choval svět před rokem 1989?
Toto je demagogie nejhrubšího zrna, protože se snaží hrát na city, sice říká A, ale neříká B. Ano, lidé ze sovětského bloku kdysi utíkali. Ale utíkali kam? Hlavně do západní Evropy a Ameriky, tj. do velice podobného kulturního okruhu. Určitě ve velkém neprchali do islámských zemí. Představte si (čistě hypoteticky), že byste teď museli nedejbože emigrovat. Jakou zemi byste si vybrali? Zřejmě takovou, která je blízká naší kultuře. Málokdo by emigroval do islámských zemí. S tím souvisí i druhý argument.

2. Ale to nejsou ekonomičtí migranti! To jsou ubožáci, kteří prchají před válkou.
V tom případě ale jaksi nechápu, proč utíkají do Evropy, a ne do některé islámské země, která je jejich kultuře i způsobu života mnohem bližší? Nebude to náhodou tím, že Evropa poskytuje sociální dávky, o které se těmto zemím ani nesní? A proč tedy utíkají mnohdy lidé z afrických zemí, kde žádná válka není? Kromě toho, proč jsou mezi "uprchlíky" nejvíce zastoupeni mladíci ve věku 18-35 let? Neměli by spíše chránit svou rodinu ve válkou zmítané zemi?

3. Fúúúj, vy odporní rasisté, žumpa, odpad, atd.
Tento argument v podstatě ani argumentem není, je to pouze prázdný výkřik některých hysterických jedinců. Většinou po tomto výkřiku následuje ,,Češi jsou největší xenofobové na světě". Dotyčnému bych doporučila podívat se do diskusí v jiných zemích, kde zaznívají velice podobné názory na (ne)přijímaní uprchlíků. Nebo můžeme zabrousit i do islámských zemí, mnohé z těch bohatších odmítají jakékoliv uprchlíky přijímat. Případně si dotyčný moralista může vycestovat do některé africké země (doporučuji JAR, kde právě probíhají pogromy na přistěhovalce). Tam by teprve viděl, co je to xenofobie a rasismus.

4. Nemůžeme všechny uprchlíky strkat do jednoho pytle. Musíme jim dát šanci.
V případě, že člověk, který používá tento argument, přinese recept na to, jak rozlišit toho hodného od toho zlého, jsem za. Do té doby je to obrovské riziko, vzhledem k tomu, co se děje v Evropě i ve světě. Sami islamisté avizovali, že v rámci vlny uprchlíků do Evropy nasadí i své bojovníky, aby v boji za šíření IS mohli pokračovat i v zemích EU. Kdyby na podobných pseudohumanistických nesmyslech fungovaly např. tajné služby, tak jde celá obrana země do háje.

5. Ale my jsme jim to tam rozvrátili, máme morální povinnost jim pomoci.
Já jsem nikomu nic nerozvrátila. S velkou pravděpodobností ani nikdo jiný z Česka nebo Slovenska. Ať si uprchlíky přijímá Amerika, která na tom má největší podíl. Jak už jsem ale psala, často utíkají lidé ze zemí, kterou nikdo nerozvrátil. Maximálně oni sami. Celá ta uprchlická mašinerie je jenom jeden obrovský byznys. Byznys pro pašeráky, kteří si za převoz nechávají od uprchlíků velkoryse zaplatit. Byznys pro neziskovky v Evropě, které na každého uprchlíka dostávají bohaté granty. A prachy se točí, dotace proudí...

Nejsem pro zabíjení uprchlíků na moři. Ale stejně tak nejsem ani pro přerozdělování uprchlíků do zemí EU. Afrika má více než miliardu obyvatel a Evropa jednoduše není nafukovací. Jednou musíme říct stop. A čím dříve, tím lépe. Jinak se konflikt od hranic Evropy přenese do evropských ulic. Je to podobné jako s vážnou nemocí. Když se začne léčit až v posledním stadiu, většinou jsou naděje na léčbu minimální, případně to bez drastických léčebných procedur nepůjde.
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7511-pet-pseudoargumentu-ktere-pouzivaji-multikulturaliste-pojdme-je-snadno-a-rychle-vyvratit.aspx
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:23 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

2 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 12:26 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.