Zisti kto si a rob to úmyselne.

Prognostika

28. dubna 2015 v 20:01 | afinabul |  Knihy
Jednou ze základních metod prognostiky (věda nikoli o to jak budoucnost předpovídat, ale zejména o tom jak běh věcí změnit tak, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků) je metoda "analýza textu". Autory této metody jsou židovští myslitelé, více se o prognostice lze dočíst v "Manuálu prognostických metod" od Martina Potůčka
http://knihy.abz.cz/prodej/manual-prognostickych-m...

Vložený obrázek

Principem této metody je systematické studium veškeré vycházející literatury a na základě analýzy těchto textů vyhledávat návody na "scénáře", které by bylo možno uplatnit s různými záměry v praxi (Jinak metoda "scénářů" je rovněž metodou prognostiky.).

Zde osobní poznámka: Po nastudování této knihy jsem rázem začal chápat v té době, v řadě případů, nepochopitelné názory bývalého prezidenta Václava Klause, jakož je pro mne čitelný jak současný president Miloš Zeman, ale jsou pro mne čitelné i kroky Vladimíra Putina. Zeman i Klaus byli zaměstnáni za komunistů v Prognostickém ústavu a Putin je špičkový absolvent škol KGB, kde se tyto metody rovněž vyučovaly a věřím, že nadále vyučují. Na rozdíl od současné České republiky, potažmo EU.

Jinak co má Putin za školy se lze dočíst v "Akváriu" od Suvorova
http://www.specnaz.cz/bojove-prirucky-knihy-manual...

Prognostika by přitom měla být základním vzděláním každého českého politika. Jedině tak můžou náš stát rozumně vyvést z manipulace jejíž teoretický základ prognostika poskytuje a kterou na nás evropany aplikují špičky světových oligarchů soustředěných okolo FEDu.

Zpět k tématu. O tom, že minimálně CIA tuto metodu aktivně využívá byl nakonec natočen film "Tři dny kondora", který je z roku 1975.
http://www.csfd.cz/film/7383-tri-dny-kondora/

Nyní k Orwellovi. V době kdy svou knihu 1984 psal to bylo opravdu sci-fi. Informační technologie v době vzniku knihy nebyly ani trochu na úrovni, kterou Orwell popisoval.

Živě si dovedu představit, že se posléze, kdy informační technika postoupila dostatečně kupředu (léta okolo roku 2000) začaly na zakázku nejmocnějších špičky tajných služeb spřádat na zakázku dle Orwellovo podkladů "scénář" jak celý svět zotročit dle vlastních záměrů.

To samé by se dalo říct o Protokolech sionských mudrců. Ty buď skutečně sepsali židé, nebo také možná tajné služby Ruska někdy je uváděno Rakouska Uherska. Posléze však sionistické špičky podle nich začaly přesně postupovat.

Velká chybička se ale například vloudila osnovatelům 9.11.2001. V době kdy z největší pravděpodobností útoky na věže a Pentagon naplánovali a realizovali, rozhodně nepředpokládali, že již v roce 2005 si bude moci každý kdo má PC přímo doma kdykoli promítat jakákoli vide a zprávy z té doby. Pokud by nebyl internet na úrovni jako dnes, s čímž v roce 2001 nepočítali, všichni by do dnes plně věřili, že pád budov jakož díra v Pentagonu se přihodily přesně tak jak nám, celému světu předhodili.

Stejným způsobem kdysi rozsekal neprůstřelný katolický řád knihtisk.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 herostratos herostratos | E-mail | 30. dubna 2015 v 8:56 | Reagovat

koho by zaujímalo, aké "pokrmy" sa varia pre Rímsky klub, tak cez tento blog sa dá dostať k zaujímavým odkazom http://klinec.blog.sme.sk/c/315974/Boom-globalnych-prognoz-v-rokoch-2010-az-2012.html
(väčšina odkazov je žiaľ v tupojazyku)

2 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:23 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.