Zisti kto si a rob to úmyselne.

Slovenská „zbraň hromadného ničení“ dorazila na Ukrajinu…

27. dubna 2015 v 23:28 | afinabul |  Z domova
Bývalý slovenský ministerský předseda Mikuláš Dzurinda v přímém přenosu ukrajinské televize "Gromadske TV" oznámil, že přijal nabídku ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, aby se stal jeho poradcem. "Doufám, že moje zkušenosti pomohou vaší zemi. Bez ohledu na různost našich zemí mají reformy mnoho společného," řekl Dzurinda a vyjádřil názor, že reformy na Ukrajině musí být komplexní. Řekl, že "je nutná deregulace cen energie a debyrokratizace". Důležitým krokem je podle Dzurindy také "decentralizace moci a peněžních toků".
V listopadu loňského roku se ministry ukrajinské vlády stali tři cizinci - ministryně financí Natalia Jaresko (USA), ministr zdravotnictví Alexandr Kvitašvili (Gruzie) a ministr ekonomického rozvoje a obchodu Ajvaras Abromavičus (Litva). Kromě nich se poradcem Porošenka stal také gruzínský exprezident Michail Saakašvili, na kterého, stejně jako na jeho krajana Kvitašviliho, je v jejich zemi vydán zatykač.
Celý článek v RJ na Ukraina.ru
Překlad: Stan
http://outsidermedia.cz/v-porosenkove-tymu-poradcu-se-objevil-dalsi-cizinec/

https://www.youtube.com/watch?v=LBuX5XOEzTQ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vilon vilon | 29. dubna 2015 v 16:09 | Reagovat

No bomba! Ciganček Dzurinda pochoval Slovensko v momente, ked sa objímal s G.W.Bushom pred TV kamerami.A túto protekčnú známosť teraz romský cyklista ide využiť do Kijeva, za doláre z Európskej pomoci.Nič horšie si Porošenko nemohol vybrať. Stavím sa že sa cigančekovi ujde aj nejaké kreslo v ukoušské vláde neskôr.

2 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:23 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.