Zisti kto si a rob to úmyselne.

Socioložka sexuální výchovu podpořila praktickými cvičeními

30. dubna 2015 v 11:35 | afinabul |  Ponerológia
Seznámil jsem se trochu blíž s kariérou paní Tuiderové, jejími akademickými pracemi a knihou. Říkám vám, že NEJDE o děti a jejich zdravý citový a sexuální vývoj. Jedná se jedině o indoktrinaci určitých vztahů nebo poměrů. Ne nadarmo pochází z Bielefeldu a Brém, ze sociologického kruhu, který se vědecky zabývá feministickou sexualitou. To se stejně tak dobře dá nazývat sociologií. Chce zneužít debatu o sexuální výchově, pouze jako prostředek k prosazování a zneužití jejích surových společensko-politických fantazií. Je zcela zřejmé, že si ve svých slátaninách řeší svoje vlastní sexuální problémy. To je úplně jasné. Překvapuje mě, že nepropaguje pedofilii.
---

Většina rodičů věří, že během sexuální výchovy se žáci učí, co je to oplodnění, jak se přenáší pohlavní choroby a cvičí natahování kondomu na banán. Socioložka prof. Elisabeth Tuider z Kasselu provádí během sexuální výchovy praktická cvičení.

Podle představ socioložky z Kasselu prof. Elisabeth Tuiderové a jejích kolegů, současná sexuální pedagogická výchova nejde moc daleko. Vědci proto navrhují praktická cvičení, s cílem konfrontovat mladé lidi s různorodostí sexuální orientace. A jdou přímo k věci.
Například patnáctiletí mají zřídit ,,veřejný dům pro všechny". Mladiství jsou potom vyzváni, aby přemýšleli o sexuálním vkusu a preferenci různých skupin. Neboť je rozdíl, jak uspokojit bílého heterosexuálního muže, muslimku nebo katoličku, či transsexuální lesbickou ženu.
70 praktických cvičení
V knize ,,Sexualpädagogik der Vielfalt" od Elisabeth Tuider a dalších čtyř autorů se dá nalézt přibližně 70 praktických cvičení pro skupinovou práci (viz zde: kostenloser-volltext). Kniha se zaměřuje se na odborníky (učitele) na sexuální výchovu a doporučuje se mimo jiné i rodinám. Ve školách se probírá obvykle jen téma antikoncepce, prevence a těhotenství, říká profesorka z Kasselu. Kromě toho se často jedná o předpokládaný standard (heterosexuál, bílý, křesťan). Cíle současné sexuální výchovy, jsou ale v konfrontaci ,,s rozmanitostí současného života, lásky a sexuálních vzorů". V této souvislosti, by cílem metody mohlo být vědomé rozbití jednostranného přístupu.
Jak často se tyto metody při práci s mladými lidmi používají, není známo. Kniha byla poprvé vydána v roce 2008. Její druhé vydání, ale naznačuje, že pedagogové pro sexuální výchovu ji využívají.
Cvičení z knihy:
Sex-kvíz
Pro děti od 12-ti let.Vedoucí (učitel) klade otázky, se třemi možnými odpověďmi, na které by děti měly odpovědět v malých skupinách. Včetně těchto otázek:
Co je to vakuová pumpa?
a) zařízení pro vaření potravin, které zvyšují libido; b) plastová pumpa k vytvoření a posílení erekce; c) gumová panenka-sterilizátor.
Co je to gang-bang?
a) sex ve skupině mnoha mužů a žen; b) sex ve třech; c) když je osoba v řadě s několika muži a má s nimi pohlavní styk (původně skupinové znásilnění).
Ve vysvětlení se píše, že kvíz slouží k zprostředkování znalostí a vysvětlení pojmů. (správné řešení: 1b, 2c)
Poprvé
Věková úroveň je pro děti od 13-ti let. Vytvoří se skupiny po čtyřech a vytáhnou si čtyři karty, na kterých jsou různé věci poprvé. Je tam první žárlivost, držení se za ruce a líbání, první mazlení a anální sex poprvé. Takže si vyberoukartu a svobodně si zvolí, v jaké formě se to představí (například jako báseň nebo obraz, divadelní scénka nebo něco podobného). Diváci mají uhodnout, co se zobrazuje.
Cílem této metody je pojmenovat různá přání a strachy, když je něco poprvé.
3 - 2 - 1 - tvoje!
Od cca 14-ti let. V činžovním domě si děti hrají na aukci a mají vydražit sedm různých položek, pro sedm různých nájemníků. Bydlí tam samoživitelka, heterosexuální bezdětný pár, homosexuální pár, lesbický pár se dvěma dětmi, starší manželský pár, komunita tří lidí se zdravotním postižením a jedna repatriovaná paní z Kazachstánu. Mládež v aukci může vydražit háčkovanou dečku, pleny, šroubovák, mimo jiné robertek, kondomy, prostředek na sexuální potenci, venušiny kuličky, latex a kůži. Dokonce i pouta a Kamasutru.
Ve vysvětlení se říká, že se mají zpochybnit předsudky a stereotypy.
Komentáře k plánované sexualizaci společnosti
Autorka se snaží, jemně řečeno zničit hodnotový systém Němců, podkopat morálku a zkazit mládež. Dále dívky převychovat na sexuální objekty a prostitutky, to je zřejmé. Právě takovým způsobem, se na sebe mají dívky a chlapci dívat. Říká se tomu ,,Social Engineering", který s pedagogikou nemá nic společného. Tady pracuje pátá kolona.
http://www.nwoo.org/2015/04/30/umele-penisy-a-venusiny-kulicky-ve-skole-sociolozka-sexualni-vychovu-podporila-praktickymi-cvicenimi/
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ondřej Ondřej | Web | 30. dubna 2015 v 15:33 | Reagovat

Zajímavé otázky pro děti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.