Zisti kto si a rob to úmyselne.

Zdechat půjdou ti chudí a zadlužení.

23. dubna 2015 v 14:26 | afinabul |  Z domova
Proč myslíte, že podle tohoto nového, dle mého názoru doslova fašistického likvidačního branného zákona mají kromě mužů brannou povinnost také ženy a všichni společně dokonce až do 60 let?! Tento zákon není nic jiného, než přípravou na likvidační válku proti Ruské federaci! Likvidační ne pro Rusko, které se nakonec tak jako vždy ubrání, ale pro nás Čechy, Slováky a ostatní malé evropské národy, aby naše místo mohlo zaujmout nové, poslušnější k západním velmocím vstřícnější obyvatelstvo, jejichž migrace do Evropy je zakotvena v Lisabonské smlouvě v rámci EU!

Tak už z nich pomalu lezou podrobnosti toho zvěrstva:
Vyhýbání se odvodu nebude trestný čin jako v minulém režimu, ale přestupek (správní delikt) jenž se bude řešit pokutou. Ta bude samozřejmě "citlivě" nastavena tak, aby pro chudší či předlužené rodiny byla naprosto likvidační, ale pro zbohatlíky a superboháče by znamenala jen drobnou nepříjemnost. Zatím se navrhuje pokuta ve výši několik desítek tisíc Kč, tu je samozřejmě možno operativně měnit.
Čili: Z vojny se bude možno "vyplatit". Kdyby to byl trestný čin, hrozil by odvod do války i omladině z rodin oligarchie. Což by bylo nežádoucí, tuto genetickou linii je prý potřeba zachovat. Zdechat půjdou ti chudí a zadlužení. Vítejte ve středověku!

JEDINÉ VÝCHODISKO PRO VŠECHNY JE: NEPRODLENĚ OPUSTIT AGRESIVNÍ ÚTOČNÝ PAKT NATO!!! Včera bylo pozdě.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/10380/
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.