Zisti kto si a rob to úmyselne.

12.10.2015 - 13.10.2015

20. října 2015 v 10:10 | afinabul |  Ponerológia
https://www.youtube.com/watch?v=GAgYhKTNeK0

Americká armáda, pod novým vedením námořního generála Josepha Dunforda, vychází se zbraněmi, ze kterých šlehají plameny za osvobození lidu Spojených států a celého světa. Pod jeho velením, převzala americká armáda hlavní zdroj síly chazarske lůzy, Společnost Federálnich Reserv. Chcete-li to potvrdit, jděte a navštivte domovskou stránku Rady guvernérů Společnosti Federálních Rezerv, ale tou už neni:
ale je nyní:
Číňané se skoordinovali s tímto krokem tím, že oznámili vlastní čínský Mezinárodní platební systém, alternativu k chazary kontrolovanému systému SWIFT, což znamená jejich převzetí finančního systému v amerických dolarech mimo území Spojených států, které proběhlo podle plánu. A tak tedy imploze velkých chazarských mafiánských bank je nyní už jen otázkou času.
Podle Pentagonu a ruských zdrojů se na Blízkém východě krom toho odehrály obrovské a pokračující vojenské posuny, jejichž cílem je odstranění fašistické chazarské sionacistiske vlády Benjamina Netanjahua v Izraeli. Pro usnadnění ruske čistky sionacistickych uctívačů Satana z Blízkého východu, stáhl Pentagon všechny své letadlové lodě z Perského zálivu.
Podle jiných zdrojů Pentagonu přidal delikventní Netanyahuův režim minulý týden pouze benzín do ohně tím, že předstíral letecký nálet američanů proti syrským vládním silám v Aleppu. Rusové se nenechali podvést tímto manévrem a odpověděli tím, že poslali rakety a stíhačky přes íránský vzdušný prostor (samozřejmě s íránským svolením) a zaútočili tak na více cílů na Blízkém východě, a pozabíjeli stovky izraelských, saúdskoarabských a tureckých vojáků působících ilegálně proti mezinárodnímu právu v Sýrii a Iráku, říkají naše zdroje z Pentagonu. Skutečné poselství samozřejmě je to, že americká armáda byla připravena ustoupit stranou a umožnit tak Rusům, aby uklidili nepořádek na Blízkém východě.
Ve strachu o svůj život, a také život svého režimu se král Salman ze Saúdské Arábie zapsal do nemocnice, odvolávajice se na těžkou formu Alzheimerovy choroby, zatímco jeho syn, který drží otěže skutečné moci, ministr obrany a korunní princ Salman letěl do Ruska, kde podle Pentagonu a ruských zdrojů nabídl kapitulaci jeho režimu. Jak říká drsné arabské rčení: "jeden den máš hůl v ruce, a druhý den může být ve tvém zadku." Ve skutečnosti se Saúdský princ podvolil a nabídl Rusku kontrolu nad trhem ropy výměnou za přežití jeho režimu. A aby osladil hrnec, Salman nabídl zaplatit za dva ve Francii vyrobené Mistraly - nosiče vrtulníků, které kupuje Egypt od Francie, která zase byla donucena prodej do Ruska zrušit.
Rusové také souhlasili se Saúdy, že by bylo zapotřebí nějakého "politického urovnání", včetně konce falešného teroristického chalífátu ISIS. Nicméně, s čínskou, ruskou a íránskou podporou jemenských vojenských sil, které přebírají významná saúdská ropná pole se zdá stále více pravděpodobné, že "politickou dohodou" bude abdikace této odporné pseudo-muslimské rodiny, uctívačů Satana, a postoupení jejich kontroly muslimské Svaté země výměnou za jejich životy. Možná by mohl být uspořádán komfortní odchod do důchodu na francouzské Riviéře. To by bylo nepochybně výhodnějši než poprava, kterou si mnoho z nich zaslouží, ale které se také někteří z nich mohou dočkat.
Dalším středovýchodním autokratem, který je v hlubokém stavu paniky je prezident Turecka, Erdogan. Pentagon začíná stahovat všechny své síly a hlavně protiraketovou obranu z Turecka v rámci svého všeobecného stahování se z regionu. Jediná věc na které trvají, a kterou budou i nadále dostávat, jsou pravidelné zásoby benzínu pro vysokou spotřebou paliva jejich vojenských motorů.
Erdogan byl přistižen při bombardování Kurdů ve své vlastní zemí, megakrádežích průmyslové infrastruktury ze Sýrie, spolupráce s Izraelem a obecně vytvářením anti-sociálních potíží v regionu. Na oplátku jsou všechny Rothschildovy ropovody přepravující kradenou syrskou a iráckou ropu přes Turecko odřezávány Ruskými a Kurdskými silami.
Přetnutí toku ropných peněz ze Středního východu bude poslední hřebíček do rakve pro mnoho kriminálnických mega-bank, které přežívaly díky petrodolarům. To je jeden z hlavních důvodů, proč MMF, OSN, BIS, Citibank, Bank of England a jiné neustále varují před blížící se velkou finanční krizí. Finanční hlava sionacistické chobotnice je odříznuta, a brzy se pohyb jejích chapadel zastaví úplně a ukončí tak její poslední hrůzný boj.
S blížícím se ústupem evropských a amerických sponzorů ze svých silových pozic, se zdá osud sio-nacistickeho Netanjahuova režimu v Izraeli nyní také více či méně zpečetěn. Netanjahu byl nucen zrušit svou plánovanou návštěvu Německa, protože německá kancléřka Angela Merkelová i německý režim mu řekli, že nedostane žádné další německé ponorky.
Vydírání proti německým automobilkám, jako je Volkswagen, Mercedes Benz atd., pomocí falešného "skandálu s emisemi" pouze posílilo německé odhodlání spolupracovat s Rusy proti jejich chazarským trýznitelům. Povodeň milionů "syrských uprchlíků," z nich jsou mnozí vycvičení agenti-sabotéři, kteří nikdy nebyli ani Syřany, znepokojuje také mnoho rozumných Němců. Němci se chystají k obnovení emisí německé marky, bude-li to nezbytné, a hlavně zlepšit své vztahy s křesťanským režimem V. Putina v Rusku.
Zdroje nám také řekly, že i Francouzi hodili ručník do ringu a, podle britské MI5, již nepracují pro chazarskou lůzu. Francouzi řekli Britům, že budou pracovat na začlenění Ruska do EU, a že v případě, že Britové by byli proti tomu, měli by tedy opustit projekt EU.
A mezitím na Dálném východě nám také začínají být vidět některé velké změny. Čínský komunistický a severokorejský režim zachránil současnou situaci tak, že si záplatovali jejich hlavní rozdíly. Oznámení Severokorejců, že mají jaderné mezikontinentální balistické rakety schopné zasáhnout Spojené státy a Evropu bylo znamením, že Japonsko a Korejský poloostrov již nejsou otevřeny jadernému vydírání ze strany Chazarů, a jejich stále klesající kolekci otrockých režimů, jak nám sdělili severokorejské a čínské zdroje.
CIA poslala varování Společnosti Bílého Draka, že Chazaři se budou snažit přenést svůj stylový německý emisní skandál, ale i další skandály na japonské korporace jako Mitsubishi, Honda, Toyota, Mazda atd., aby se snažili zavázat japonské průmyslníky i nadále k jejich podřízenosti. Jakýkoli takový pokus selže, protože Abeho otrocký režim ztrácí svou podporu poté, co nutí Dohodu o Trans-Tichomořském Partnerství (TPP) jak svým lidem, tak jejich průmyslu.
Ačkoli TPP je většinou výsledkem složitého technokratického obchodování a bude mít jen minimální dopad na reálnou ekonomiku, skutečnost, že byla sjednána v tajnosti a tím, že dává moc tajně vybíraným firemním tribunálům nad japonskou vládou rozlobilo japonské nacionalisty.
V každém případě, i když se otrocký Abeho režim udrží u moci, útok proti jeho zbývajícím vlastníkům-manipulátorům v USA je v plném proudu. Dokonce v momentě, kdy šel tento bulletin do tisku, šéfové Abeho kontaktovali Společnost Bílého Draka, aby vyjednali mírovou dohodu.
Mezitím - podle zednářských zdrojů z P2 - se očekává, že František, který se má ukázat v Mexiku zvažuje, že vyhlásí svatou válku proti chazarské lůze, která stále lpí na moci ve Spojených státech, a také některých zemích Latinské Ameriky,
Bývalý americký prezident a dlouhodobý sio-nacistický führer, George Bush starší, ukázal v poslední době svůj strach, když byl dotázán jedním hledačem pravdy na tajné vládní projekty v USA. Bush odpověděl: "Američané nemohou zvládnout pravdu," předtím, než ho utišili jeho manipulátori.
Jakou pravdu nemůžou zvládnout, Bushi? Skutečnost, že vy a vaše klika zavraždila prezidenta John F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga a tisíce dalších? Skutečnost, že jste převzali prostředky určené pro lidi na celém světě, a používali je, aby jste upřednostnili svůj genocidní, fašistický Nový Světový Rád? Skutečnost, že vy a vaši kolegové sionaciste vyrábí a šíří smrtelné nemoci, jako je HIV, Ebola, ptačí chřipku, SARS atd..? Skutečnost, že jste prodali americké vojenské tajemství Číňanům a Severokorejcům? Skutečnost, že váš gang zavraždil něco kolem 3000 lidí v 9/11 zinscenovaném fašistickém převratu? A co o chemtrails, plán na mikročipování lidí.. atd.? Seznam pokračuje, ale buďme realisté, víte, že, jak jste řekl, novinářce Sarah Mc Lendonové v roce 1992: "v případě, že americký lid někdy zjistí, co jsme udělali, budou nás honit po ulicích a lynčovat."
Americká armáda pod velením generála Dunforda učinila důležitý první krok ku znárodnění Společnosti Federálních Reserv, ale je třeba udělat mnohem více. Proč Obama stále veřejně lže o Sýrii, 9/11, o Ukrajině, o 3/11 atd..? Proč armáda nezačala masové zatýkání známých zločinců za 9/11, podvody Wall Streetu, masívní politické úplatkářství atd..?
Jak mnozí informovaní občané USA a mnozí lidé z Pentagonu a agentur poukázali, je to velezrada, a je třeba ji řešit s lidmi, kteří mají zbraně, protože nikdo jiný nemá sílu prosadit americkou Ústavu a zákony země. Pojďme generále Dunforde a vlastenci v americké armádě, historické zápisy čekají na vaše rozhodnutí. Budete hrdinou lidstva, nebo vás hodí do popelnice dějin jako selhání? Lidé na celém světě čekají a doufají v to nejlepší ...
Zdroj a komentáře angličtině:
Zdroj a komentáře ve španělštině:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 s s | 20. října 2015 v 15:46 | Reagovat

kéž by, jenže ten Fulforda už toho nakecal.

3 milan milan | E-mail | 21. října 2015 v 22:34 | Reagovat

[1]:Samozrejme ze su to dezinformacne keci od farizeja Fulforda . Biely drak a ine jeho totalne dezinformacne idiotiny. Ten farizejsky idiot pracuje pre Illuminatov ako mnoho dalsich co prinasaju akoze ,, nadej,, . Dnes uz vsetko a vsade maju pod kontrolou !!... TOTO SU LEN SPROSTE DEZINFORMACIE!

4 Vesna Vesna | E-mail | 22. října 2015 v 11:37 | Reagovat

Asi sa redakcia trochu pomýlila, keď dostatočne jasne neoddelila video analýzu pána Pjakina v jeho pravidelných otázkach a odpovediach a ďalší text pod videom t.j. rozprávky bieleho draka, ktoré produkuje pán Fulford.
To, o čom rozpráva pán Pjakin má vypovedaciu hodnotu a jeho prepovede sa plnia, zaťiaľ čo tézy pána Fulforda sa za posledné 2 roky čo to sledujem nesplnili. Ani jedna.

5 milan milan | E-mail | 22. října 2015 v 17:11 | Reagovat

[4]: ,,Pan,, Pjankin ma asi lepsie informacie priamo od elit sveta . Iba v tom bude rozdiel u tychto dvoch farizejov . Obaja pracuju pre rovnakeho pana , avsak kazdy na inej strane. Jeden pre bieleho draka a ten druhy pre cerveneho ?...

6 ahoj ahoj | 23. října 2015 v 10:36 | Reagovat

Ja len nechapem preco mate vzdy nieco proti informaciam, ak pisete ze to tak je. Ja by som sa skor zaoberal problemu 22 kde je na pisane ze 11 hlav je na jednej a 11 hlav na druhej strane projektu GP. Ak chazar je 11hlav potom kto je tych dalsich? Takto vychadza ze druha strana je brics a ine. Tym VP musi mat tiez nieco  z toho, kedze preferuje alebo reprezentuje, PRuje rusku vladu. Lenze nechapem u mna tabulovych ludi, ktori nechapu zmyslu sameho vzdelavania sa. Ta tabulka je odvodena od stereotypu ucenia sa a kde tato konstrukcia je davana do praxi. Kde VP hovory prave o tom aby si nemal mat zivot urcenych velicin systemu. Ovsem ak VP vytahuje vlajku NWO nieje dobre ho ignorovat. Pretoze nielen on ale aj ludia tu vedia ze 99% pravdy nieje plny pocet. Ak si tento fakt clovek vypocita s hodnotou casu a faktom ze nepravda ma tym vecsiu hodnotu, potom clovek musi byt obozretnejsi. Takze chapem aj to ze milan ma nato svoj nazor. Kde GP idiot vyhrava prostrednictvom argumentov, tam kde pravda aj ked ma 99% nemusi mat sto. Ja si myslim ze pokora obchadza mnozstvo ludi, ich zivot, ktory je docasnou pravdou. A to je to kde ludia chcu byt kamaratom z bohom, ale boh nemusi suhlasit s ich skutocnostou, alebo sa nemusi zaujimat o to (teda zivotom )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.