Zisti kto si a rob to úmyselne.

Izraelci napadli posádku Travel Service. Nechtěli letět českým strojem

20. října 2015 v 22:03 | afinabul |  Bratia
Skupina izraelských cestujících napadla slovně i fyzicky posádku letadla Travel Service na letišti v Tel Avivu. Rozlítilo je, že na lince do Paříže není nasazeno letadlo izraelské společnosti Arkia, ale český boeing, který si Arkia pronajala jako posilu. O incidentu, k němuž došlo ve čtvrtek večer, informoval izraelský server Ynetnews.

Na palubě byli dva zaměstnanci Arkie, ale ani ti situaci nedokázali uklidnit a nakonec musela zasahovat policie.

Izraelci odmítli nastoupit do letadla, údajně z obavy o bezpečnost. Trvali na tom, že poletí jen s izraelskou posádkou. Když se výměny nedočkali, českou posádku napadli.

To potvrzuje i cestující Daniela, kterou server Ynetnews cizuje. Podle ní rozlícenou skupinu tvořili desítky lidí. Ti nejdříve posádce nadávali a pak ji fyzicky napadli. "Byly tam velké hádky a nakonec se přijela policie, protože tam strhla rvačka," uvedla. "Byl tam jeden agresivní pasažér, který to vyprovokoval."

"Zaplatil jsem za let s izraelskou společností a nechci, aby mě vozili Češi," řekl Ynetnews Yossi, jeden z nespokojených pasažérů. "Cítím se bezpečně jen s izraelskou společností."

Po příjezdu policie se většina cestujících uklidnila, někteří ale stále odmítali nastoupit.

Arkia byla chováním cestujících zaskočena. V prohlášení, které ještě večer vydala, uvádí, že "česká společnost je jedou z největších a nejspolehlivějších leteckých společností v Evropě a pronajímá letadla několika izraelským společnostem. Provozují také vlastní pravidelnou linku mezi Izraelem a Evropou."

"Jsme šokováni přehnanými reakcemi některých pasažérů," dodává Arkia.

Travel Service ani ćeské velvyslanectví v Tel Avivu se k incidentu zatím nevyjádřil. Ynetnews neuvádí, zda policie výtržníky zadržela.

Více na http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/66933/izraelci-napadli-posadku-travel-service-nechteli-letet-ceskym-strojem.html?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.