Zisti kto si a rob to úmyselne.

Londýn předpovídá jaderný útok teroristů na Moskvu

29. října 2015 v 14:52 | afinabul |  Ponerológia
Rozzuřeni ruskou operací v Sýrii, mohou teroristé Islámského státu provést útok na území Ruska s použitím chemických a dokonce i jaderných zbraní.
Varování zaznělo z úst bývalého velitele jaderné sekce britské armády, lékaře Hamishe de Bretton-Gordona, napsal britský list Express. Podle bývalého vojáka, teroristé usilují získat vědce, kteří by jim pomohli postavit bombu.

Bretton Gordon v Londýně uvedl, že IS již získal yperit, a je tedy vysoká pravděpodobnost jeho použití v zóně konfliktu v blízké budoucnosti. Ale tím není zájem teroristů omezen. Je možné, že brzy najdou odborníky a vytvoří si vlastní jadernou zbraň. Kromě toho, jak poznamenal britský důstojník, ukořistili dodávky surového uranu v iráckém Mosulu. "Uran mají, není vojensky využitelný, ale víme, že IS rekrutuje vědce k vývoji chemických a jaderných zbraní," prohlásil. Nicméně, zvýšení obohacování uranu na potřebnou úroveň není tak jednoduché, ale vysoce obohacený uran se může snadno koupit. Jeden kilogram tohoto materiálu stojí 26 milionů liber (40 milionů dolarů), což není pro bohatý IS problém, tvrdí Bretton Gordon.
Podle něj v případě, že teroristé získají bombu, udeří města Iráku a na Moskvu, která jsou "extremně zranitelná". Označil v této souvislosti kvalitu ruských bezpečnostních služeb za velmi nízkou. Velká Británie je v relativním bezpečí, díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům britské zpravodajské služby, věří bývalý voják.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6851-londyn-predpovida-jaderny-utok-teroristu-na-moskvu

Západ se bude muset zodpovídat za svoje slova:
Dnes do Ministerstva obrany RF byli pozváni vojenští atašé zemí: USA, Velké Británie, Francie, Německa, Itálie, Saúdské Arábie, Turecka a bloku NATO a oficiálně požádali vlády těchto zemí, aby vysvětlili a prokázali svoje prohlášení v tisku ohledně údajných bombardování civilistů v Sýrii, civilních a nemocničních zařízení ze strany ruského letectva, nebo dementovali svá prohlášení.
Ruska strana slibuje, že prošetří každý údaj o nezákonném bombardování civilních objektů a podá o tom zprávu.
Náměstek hlavy Ministerstva obrany Anatolij Antonov poukázal na to, že ruská strana zajišťuje maximální průhlednost akcí svých vojenských sil v Sýrii. Rusko si je taktéž vědomo toho, že bombarduje jen objekty teroristů a proto jakékoli nepotvrzené zprávy z anonymních zdrojů, které západní země používají k očerňování ruské pomoci v Sýrii, musí buď přestat nebo být prokázány. Jinak budou ruskou stranou považovány za součást informační války, vedené Západem proti Rusku.
V odkazu je video s prohlášením náměstka hlavy Ministerstva obrany RF:
http://cont.ws/post/139864
Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/zapad-se-bude-muset-zodpovidat-za-svoje-slova/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 30. října 2015 v 17:03 | Reagovat

Londýn predpovedá, alebo Londýn tajne organizuje?

2 milan milan | E-mail | 30. října 2015 v 17:10 | Reagovat

[1]: Mozno ze to planuju aj spolocne.

3 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:52 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

4 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 10:54 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.