Zisti kto si a rob to úmyselne.

„Musta ́arib, musta ́arib!“ - Elitní židovská jednotka se maskuje za Araby

25. října 2015 v 21:52 | afinabul |  Bratia
"Musta ́arib, musta ́arib!" ozvalo se v tu chvíli z davu asi stovky Palestinců. Právě tímto slovem totiž Arabové označují izraelské jednotky, které se infiltrují mezi Palestince. Podle očitých svědků se vždy pohybují uprostřed davu.

Na začátku října zveřejnili agentury AP a AFP drsné záběry z palestinských protestů u přechodu Bejt El na Západním břehu asi půl hodinu cesty od Jeruzaléma. Mezi palestinskými mladíky se zde pohybovalo i několik urostlých mužů v dresech Barcelony či francouzského národního týmu. Přes obličej měli uvázanou kefíju, šátek typický pro arabské muže, kterému se lidově říká palestina. Jeden z nich měl dokonce zelenou čelenku radikální organizace Hamas.

Jednotka, která se násilností u Jeruzaléma účastnila, se jmenuje "Duvdevan" (hebrejský výraz pro třešeň - pozn. red.). Armáda dříve její existenci tajila, ale nyní se jejími úspěchy chlubí. Video ze zásahu u přechodu Bejt El zveřejnil na svém účtu na Twitteru sám mluvčí Izraelských ozbrojených sil (IDF) Peter Lerner.

Duvdevan je považovaný za jednu z nejúspěšnějších protiteroristických jednotek. Aby se její příslušníci úspěšně infiltrovali do palestinské komunity, podstupují speciální sedmiměsíční trénink.
"Dvě nejdůležitější věci, které u vojáků hledám, je odhodlání a bojovnost. Jdou za svým cílem, dokud ho nedosáhnou," svěřil se velitel, který rekruty cvičí webu Jerusalem Post.
Agenti absolvují 180 hodin izraelského bojového umění Krav Maga zaměřeného na odzbrojení nepřítele. "Učíme je, jak použít své ruce a nohy jako zbraň a dostat nepřítele co nejrychleji s minimálním počtem úderů zaměřených na slabá místa. Musí se vypořádat s teroristy, kteří na ně budou útočit s nožem nebo zbraní,"" dodal velitel. Mimo fyzické zdatnosti se však také muži učí, jak splynout s davem. Osvojují si arabské kulturní zvyky, jazyk i dialekt.
Budoucí agenti mají v armádě zvláštní postavení a při svých operacích mají daleko větší svobodu. Účastní se zatýkání, razií a útoků na Palestince. Podílí se na vraždách vybraných cílů, únosech a řadě vojenských operací v městské zástavbě.
Duvdevan není jediná tajná jednotka v bezpečnostních složkách židovského státu. Tyto síly se podle webu Middle East Monitor dělí na čtyři menší jednotky. Dvě spadají pod armádu, jedna pod policii a jedna patří k pohraniční stráži. Zatímco Duvdevan operuje na Západním břehu, jeho sesterská armádní složka má přidělené pásmo Gazy. Policejní musta ́aribové operují v ulicích Jeruzaléma a nejbližším okolí.

http://dennikpolitika.sk/palestinske-vytrzniky-kroti-elitni-zidovska-jednotka-maskuje-se-za-araby/
http://zpravy.idnes.cz/intifada-jeruzalem-izrael-palestina-d78-/zahranicni.aspx?c=A151023_151911_zahranicni_aba

Izraelskí agenti boli za posledných 40 rokov zapletení do početných vrážd v Európe a na Blízkom východe, často sa pritom vydávajúc za cudzincov. Novozélandská vrchnosť v roku 2004 prezradila, že Mossad sa prostredníctvom izraelského veľvyslanectva v Austrálii snaží získavať novozélandské pasy. Počas súdneho pojednávania v Aucklande
vyšlo najavo, že Mossad používa aj kanadské pasy.
http://prop.wz.sk/vrazedna_eskadra.html

Ešte brizantnejšie sú poznatky, že Mossad buduje v zahraničí zrejme kompletné firmy a využíva ich ako krycie podniky, aby prepašovali svojich agentov do nepriateľskej krajiny.
Tak podľa poznatkov Jasona Koutsoukisa pracoval Ben Zygier a najmenej ešte jeden Austrálčan pre firmu, ktorá mala svoje sídlo v Európe a predávala elektroniku, mimo iné aj do Iránu.
http://www.protiprudu.org/mossad-v-krajine-nepriatela/

V prejave pred Sionistickým kongresom označil izraelský šéf vlády Benjamin Netanjahu Palestíncov za tých, ktorí podnietili Adolfa Hitlera ku genocíde Židov.
Netanjahu teraz tvrdí: "Hitler nechcel v tomto období Židov likvidovať, chcel Židov vyhnať. Haj Amin al-Husseini išiel k Hitlerovi a povedal: 'Ak ich vykážeš, prídu všetci sem.' 'Čo teda mám s nimi urobiť?', pýtal sa. Odpovedal: 'Spáľ ich'."
Bývalý šéf-vyjednávač Palestíncov pri mierových rokovaniach s Izraelom Saeb Erekat povedal: "Netanjahu nenávidí Palestíncov až tak, že je schopný oslobodiť Hitlera od vraždy šesť miliónov Židov."
Aj izraelskí historici rozhodne odmietli Netanjahuove tvrdenia: "Nie je pravdou, že Mufti priviedol Hitlera na nápad židov usmrtiť a spáliť", povedala Dina Porat, šéf-historička pamätníka holokaustu Jad Vašem v Jeruzaleme. "Ich stretnutie sa uskutočnilo po celom rade udalostí, ktoré na to poukazujú."
http://www.protiprudu.org/netanjahuove-blaznive-teorie-o-holokauste/

Predseda Sionistického zväzu Itzik Shmuli tiež vyzval Netanjahua ospravedlniť sa obetiam holokaustu. "Je to obrovská hanba, keď je premiér židovského štátu v službách popieračov holokaustu," povedal. "Nie je to prvýkrát, čo Netanjahu skresľuje historické fakty, ale lož takéhoto rozsahu je prvá."
http://www.niejetotak.sk/absurdna-revizia-holokaustu/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 10:55 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.