Zisti kto si a rob to úmyselne.

„Očuchávat“ se budou muset nejen izraelští letci s ruskými, ale také s íránskými, syrskými a iráckými

27. října 2015 v 0:52 | afinabul |  Bratia
Izrael se postavil na stranu Ruska natruc, nebo spíš bez ohledu na názor USA, uvádí portál FAN - Federální zpravodajská agentura RF. Tréninky izraelských pilotů společně nejen s ruskými ale i dalšími koaličními piloty jsou pro USA nepříjemným políčkem.
Vzhledem k tomu, že se boje pohybují i blízko izraelské hranice, hrozilo ještě před časem riziko, že USA "rukama" Izraele, tedy spíš jeho letectvem, se pokusí střílet po ruských letounech. Izrael dal ale světu, a hlavně USA jednoznačnou odpověď.
Před něco více než týdnem, se v Moskvě izraelský premiér Benjamin Netaniahu, náčelník Generálního štábu armády Izraele a vrchní velitel izraelské vojenské rozvědky AMAN, domluvili s prezidentem Putinem a ruskou stranou nejen na společných informačních postupech, ale také na společných tréninkových letech. Pro Rusko je to první nearabský spojenec, navíc, ten nejbojovnější.
Piloti i stroje se musejí "očuchat"
Mezi piloty i jejich stroji je důležité, aby se uměli rozpoznat a nesestřelovali se spojenci navzájem. Právě toto "očuchávání" bude cílem prvního společného tréninku vojenských sil protiteroristické syrské koalice a izraelských vojenských sil. Rusko tak dává "dohromady" mnohaleté protivníky ve společném boji proti Islámskému státu. "Očuchávat" se totiž budou muset nejen izraelští letci s ruskými, ale také s íránskými, syrskými a iráckými.
O počátku spolupráce informoval média mluvčí Ministerstva obrany Ruské federace Igor Konašenkov. Události nabraly nečekaně mimořádně rychlý spád, protože první setkání se uskutečnilo před 10 dny a 15. října proběhla druhá fáze. Zřejmě už i Izrael má svých amerických "spojenců" plné zuby. A zatímco Američané se skřípěním zubů přikývli ke spolupráci s Ruskem pouze na informační úrovni, doslova ranou do vazu jejich militantní politice na BV se stalo rozhodnutí Izraele spolupracovat s Ruskou koalicí i vojensky. Je to o to cennější, že Izrael má právě v boji s teroristickými uskupeními bohaté zkušenosti.
Další strategická prohra USA na Blízkém Východě?
Američané proto velmi pozorně a nervózně sledují jednání a dohody mezi Moskvou a Tel-Avivem. Tím spíš, že se jedná o naprosto nečekaný krok, protože spojenectví Ruska a Sýrie je neuralgickým bodem pro bezpečnost Izraele. Není proto bez zajímavosti, že o syrských Golanských výšinách, které okupuje Izrael, nepadlo jediné slovo od žádné ze zúčastněných stran.
Navíc se Izrael stává stále častěji prostředníkem mezi Ruskem a USA. Připomeňme, že Spojené státy odmítly prijmout na jednání k BV ruskou delegaci vedenou remiérem Medveděvem, a zároveň prohlásily, že americkou delegaci vyslat také nehodlají. Spolupráce "protiteroristické" koalice s Izraelem může být proto daším krokem ke ztrátě pozic USA na Blízkém východě a posílení vlivu Ruska v tomto regionu.
http://www.isstras.eu/cs/2015/10/18/rusko-ma-prvniho-nearabskeho-spojence-izrael/

Generálmajor Joseph Dunford, který je vedoucím Sboru náčelníků (a katolík), byl poslán k návštěvě válečného zločince, izraelského premiéra Benjamina Netanjahua "za tichého naléhání Ruska a Vatikánu", aby ho informoval, že "američtí daňoví poplatníci jsou pobouřeni, že Izrael se aktivně účastnil 9/11 WTC a nechtějí více pomoci ani zbraněmi, ale ani válkám Izraele," řekl zdroj z Pentagonu. Také řekl, že NATO nemůže ochránit Izrael. Kromě toho, mu (Netanjahuovi) bylo řečeno, že Izrael bude muset vrátit Golanské výšiny.
To není ale všechno, pokud izraelská vláda nezačne zatýkat zločince a fanatiky, kteří se vraždí nekontrolovaně mezi sebou, samotný Izrael již nebude chráněn světovým společenstvím. Dobrým místem do začátku by bylo zastavit zločince, kteří zabili Palestince a pak na něj dali nůž, aby to vypadalo jako vražda jako sebeobraně.
Kdyz budou řízeni masovým vrahem jako je Benjamin Netanjahu, izraelská veřejnost nikdy nebude mít mír ani nebude bezpečná. Faktem je, že přišli o ochranu USA, které již krytí jejich "špinavé práce" odmítají stejně jako dále hrát tuto podporovatelskou roli, a Rusko - bez jakýchkoliv zásadních změn, které předloží tento delikventní národ - nebude nijak zasahovat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ou ou | 27. října 2015 v 17:48 | Reagovat

Domnívám se, že tenhle ten Fulforda má sice čtivé komentáře, ale informačně je to bulshit, nejspíš dezinformační. Ten už toho nažvanil - a nic z toho se nesplnilo.

2 Cico Ciciak Cico Ciciak | E-mail | 27. října 2015 v 19:58 | Reagovat

[1]: No jasné, že fulford je len bulšiter! Jeho články síce akoby zodpovedali tomu, čo sa v skutočnosti deje - globálna elita sa snaží umravniť štátnu elitu ussa (neokonov), ktorá sa trhla a neskôr plánuje preformátovať ussa - chystá sa perestrojka pre ussa, ako volakedy pre ZSSR! globálna elita bude potom aj naďalej pokračovať v snahe ustanoviť globálnu vládu pre seba! Tá ale nepríde dnes a možno ani za 50 rokov! Národné cítenie vo svete je ešte hodne vysoké! svetová vláda bude možno až za 100 rokov, to ale neznamená, že dovtedy si bude celý svet rochniť v bahne! Chystá sa redukcia celo-svetovej populácie, likvidácia buržoázne-liberálnej kapitalistickej "kultúry" západu (čo sa už deje cez: multi-kulti, liberalizmus: lgbti, gender, geneticky modifik. potraviny, postupné zotročovanie high-tech, cez cenzúru nepohodlných názorov...), aby sa obmedzil globálny konzum a oddialila tak globálna biosférno-ekologická katastrofa... V tomto má globálny prediktor pravdu, aj keď je jasné, že to robí len pre seba! No ale na druhej strane treba dodať, že svet a globálna situácia sa neustále prudko mení a plány často nevychádzajú, čo znamená pre nás určitú šancu, ak ju správne využijeme! Ale fulford to samozrejme zaobalil do takého pekného príbehu dobra a zla - pričom sa samozrejme jedná o čistú mystifikáciu, ktorou len balamutí ovce!

3 Cico Ciciak Cico Ciciak | E-mail | 27. října 2015 v 22:29 | Reagovat

[2]:

Analýza: Řídící procesy globálního prediktora a jeho úloha v současné uprchlické krizi
-----------------------------------------
http://aeronet.cz/news/analyza-ridici-procesy-globalniho-prediktora-a-jeho-uloha-v-soucasne-uprchlicke-krizi

4 Cico Ciciak Cico Ciciak | E-mail | 27. října 2015 v 22:30 | Reagovat

[3]:

Moja reakcia na ten predošlý link
-------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/10/reakcia-na-tento-clanok.html

5 milan milan | E-mail | 27. října 2015 v 22:57 | Reagovat

Uz aj sprosty musi analyzovat podla toho co sa deje na blizkom vychode, ze sa pripravuje nieco hrozne . Spaja sa dosial nespojitelne , ved si to vsimajte a necitajte  taraniny  predskokanov NWO.

6 to je jedno to je jedno | 27. října 2015 v 23:42 | Reagovat

Souhlas. No pro mě je BF totálně nesrozumitelný, připadá mi to, jako kdyby ten chlap jel na koksu či tak něco. Co se týče GP, tak nás očividně likviduje - z mého hlediska to špatně je. Jak se praví, co je dobré pro lovce kachen, není dobré pro kachnu. Jen si kladu otázku, proč taková nedůvěra ze strany GP v člověka a v lidstvo? Byl by přece možný jiný, spirituálně založený model, spočívající v ukázněnosti mas, všeprostupující přímé demokracii atd. Nikdo nebude žít věčně, a každý jednou umřeme, a pak se znovu zde na Zemi narodíme - a přesně do té společnosti, kterou jsme za minulého života spoluvytvářeli = lidé z GP pracují proti svým zájmům!

[2]:

7 Miloslav Dědek Miloslav Dědek | E-mail | 28. října 2015 v 11:35 | Reagovat

Stav současných i potencionálních válečných konfliktů souvisejících s probíhající válkou v Sýrii začíná být značně neurčitý a nepřehledný. Zatím však pořád ještě existuje určitá možnost, že se svět sjednotí v boji proti globálnímu terorismu. USA a Rusko by se v průběhu řešení Syrského problému nemusely rozejít jako nepřátelé. Začnou-li spolu vážně jednat, nelze zcela vyloučit to, že mezi nimi v průběhu řešení Syrského problému vznikne partnerský vztah. K této dvojici by se potom mohly přidat další mocnosti, čímž by se vytvořily podmínky pro vznik globálního spojenectví. Globální centrální světovláda založená na demokratických principech by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU. Jedna možná cesta vzniku spravedlivé celosvětové demokratické vlády je uvedená v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html Vznik spojeného světa má už v plánu i OSN, viz článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/10/cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-fakta.html

8 host host | 28. října 2015 v 13:43 | Reagovat

Celé je to nějaké podivné. Izrael je s ISISáky přece docela dobrý kamarád, vzhledem k tomu, že na něj ani jednou nezaútočili a vraždí výhradně své muslimské souvěrce v Sýrii a Iráku.

Jen aby Rusové někomu neskočili na špek.

9 milan milan | E-mail | 28. října 2015 v 16:24 | Reagovat

[7]:Dedku nic nove si nam nepovedal , prave to sa deje teraz , spolocene svorne k NWO , to je ich ciel. Az na to ze to vobec nebude demokraticka vlada, i ked to tak ponuknu ludom . Bude to vlada Antikrista.

10 Ahoj Ahoj | 28. října 2015 v 21:30 | Reagovat

Fulford s Dědkom(em) majú niečo spoločné, rozdiel bude len v tom, že za aký stôl, akej spoločnosti si sadajú.

[7]: v prvom rade musíte pane, rozpitvať čo je to terorizmus, aký bol a aký je teraz a hlavne, kto mal z toho vtedy a kto má teraz z toho potešenie.

[2]: niečo som si čítal o GP, píše sa, že je starý to ujo, ktorý má korene v starom egypte, atlantídy. dnes sa hovorí o NWO ktorý si žiada GP. Ty píšeš že juesej chce ísť proti prioritám tohoto uja. nešli proti plánu GP aj iní , neopakuje sa náhodou minulosť? tým samozrejme si GP nájde nový satelit. otázka kto to bude?
mimochodom GP má svojho oponenta, zas a znova sa zobrazuje príbeh (nielen biblický) ktorý je založený na dobrej a zlej strane, ktoré súperia o moc. ak toto nieje hra GP, NWO nikdy nepríde, lebo ....

Izrahell to robí len pre svoj prospech, kde USA určite  ubezpečuje o lojalite.
v článku: hrozilo ještě před časem riziko, že USA "rukama" Izraele, tedy spíš jeho letectvem, se pokusí střílet po ruských letounech.
s toho sa dá vyčítať, že sa bojí ruska, keďže vstúpila do toho  americká agresia, proste nechcú mať vojnu ani blízko hraníc. ďalej je tam písané že budú mať len cvičenia, nieje písané že pomazaní fašisti budú bojovať s isil. niekde to smrdí ruskou propagandou, takže môžem sa stotožniť s [8]: pretože pri takomto očuchávaní, spomenuté štáty uznávajú izrael ako štát. a to je riadny kus roboty, ak mňa ešte nepresvedčili a arabov hej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.