Zisti kto si a rob to úmyselne.

Řídí EU cynici, nebo idioti?

21. října 2015 v 0:57 | afinabul |  Ponerológia

Evropská unie představila 9 hlavních bodů, jak chce řešit uprchlickou krizi. Šifra tuto těžko uvěřitelnou strategii komentuje a sama sebe se ptá, zda jde o pouhé gigantické diletantství, anebo o úmysl situaci neřešit a ještě ji vyhrotit…


1) Turecko dostane finanční pomoc určenou na provoz uprchlických táborů a na to, aby lépe bránilo uprchlíkům v cestě do Řecka s pašeráky. Má jít až o tři miliardy dolarů.
Šifra: Tak to je super, dáme miliardy eur na zlepšení situace v Turecku, ale ani slovem se nezmíníme o situaci v Sýrii. Co takhle pomoct v Sýrii Rusům proti Američanům a konečně jim přestat lézt (Američanům, ne Rusům) kamsi? Tím, že se budeme tvářit, že na ničení Sýrie neneseme zásadní podíl a budeme posílat peníze Turkům, kteří Sýrii škodí, jak můžou (platí třeba teroristy bojující proti syrské vládě), toho příliš nevylepšíme…
2) Cílem je zlepšit život hlavně syrských běženců v tureckých táborech natolik, aby neodcházeli do Evropy. V Turecku jsou nyní více než dva miliony Syřanů a 300 tisíc Iráčanů.
Šifra: Co takhle zlepšovat život v Sýrii a poradit Turkům, ať neplatí v Sýrii al-Káidu?
3) Evropští lídři chtějí, aby bylo možné uprchlíky ze zemí EU do Turecka vracet.
Šifra: Jakmile se naženou statisíce nelegálních běženců do Německa, jak je chcete vracet do Turecka? A jak k tomu přijde zrovna Turecko, že k nám nemůžou a k nim ano? A ptal se někdo Turků?
4) Syrští uprchlíci by měli na základě dohody mít možnost v Turecku legálně pracovat. Dosud tomu tak není.
Šifra: Do Turecka, které má 10% nezaměstnanost, se díky zlepšování tamější životní úrovně začali vracet mnozí Turci z Německa. Zaměstnat k tomu ještě pár milionů Syřanů určitě nebude problém…
5) EU slíbila Ankaře obnovení vstupních rozhovorů o členství v osmadvacítce. Jednání jsou zmražená několik let, proti vstupu Turecka byly například Německo či Francie.
Šifra: My mysleli, že chcete Turkům pomoct, ne je zadlužit a potopit…
6) Občané Turecka mají nadějí na cestování do zemí EU bez víz v roce 2017. Příslib ale zatím není závazný. Zrušení víz je jedním z hlavních tureckých požadavků pro uzavření dohody o řešení uprchlické krize.
Šifra: Nezávazný příslib ze strany EU, tomu říkáme terno…
7) Jednání o společné ostraze řeckých a tureckých břehů Egejského moře. To zatím ale příliš nepokročilo a jen tak nepokročí. Na vytvoření společných pohraničních sil EU naléhá například Maďarsko.
Šifra: Maďarsko má EU úplně na háku…
8) Německo, Švédsko a Nizozemsko nastolily na summitu otázku trvalého přerozdělování uprchlíků mezi jednotlivé země EU na základě kvót. Nepodařilo se jim to prosadit, kromě států visegrádské čtyřky bylo proti například Španělsko.
Šifra: Posílat uprchlíky do jednotlivých zemí podle kvót je jeden z nejúžasnějších nápadů. Ještě by to ale chtělo přesvědčit ty "temné síly", které uprchlíky řízeně lifrují do Německa a vybavují je novými iPhony, značkovým oblečením a US dolary s cílem rozvrátit Evropu, aby sladily svoji migrační politiku s tou unijní…
9) Špičky EU ve společném prohlášení označily za hlavního viníka války v Sýriitamního prezidenta Bašára Asada. V přijatém dokumentu se uvádí, že dosažení trvalého míru je nemožné za "stávajícího vedení země".
Šifra: To nejlepší nakonec. Samozřejmě, může za to Asad - sám proti sobě vyvolal válku, ve které se ho snaží zničit najatí žoldáci a teroristické skupiny z celého světa, placené Američany, Turky nebo Saúdy. Je to totiž génius. Jakmile ho láskyplní bratři z USA a EU odstaví, v tu ránu zavládne tolik kýžený a z Afghánistánu (laureát Nobelovy ceny míru a nejaktivnější světový mírotvůrce Barack Obama čerstvě oznámil, že v Afghánistánu zůstanou američtí vojáci i 15. rok od začátku nastolování míru v této zemi, protože Afghánci si jeho pomoc určitě zaslouží), Iráku, Libye či Ukrajiny všem dobře známý MÍR. So Give Peace a Chance!
http://www.casopis-sifra.cz/ridi-eu-cynici-nebo-idioti/
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Drak Drak | 21. října 2015 v 1:58 | Reagovat

Zrůdy. To nejsou lidé, stejně jako nejsou lidé naši politici, kteří jsou také zrůdy.

2 Drak Drak | 21. října 2015 v 4:28 | Reagovat

Jsou to sociopati, psychopati, psychicki poškození lidé, kterí nemyslí jako lidé. Nepokládejte je za lidi

3 r r | 21. října 2015 v 7:14 | Reagovat

[1]: Nic jiného v zakosherovaqné Ojro - Komisi a vůbec v celém tom bruselském Ojro-Knésetu není.

4 Tonino Tonino | 21. října 2015 v 16:20 | Reagovat

[2]: Ľudskosť už v nich dávno nie je, tobôž cit...Hor sa, už nespíme ale KONAJME!

http://rutube.ru/video/674eba9f90facc84cd021f61a7995b96/

5 vierona vierona | 22. října 2015 v 0:32 | Reagovat

myslim si a verim tomu ze eu riaida nadnarodne spolocnosti-V eu je skupina poslancov /57/ ktora na objednavku kartelov vyraba /tvori/ zakony ktore poslanci len odhlasuju-nema moznost tuto uniu  nikto kontrolovat- títo ludia vladnu  500 milionovej europe bez znamok zodpovedenosti!!

6 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:53 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

7 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 12:54 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.