Zisti kto si a rob to úmyselne.

Izraelský rabín: PAŘÍŽSKÉ ÚTOKY JSOU ODPLATOU ZA HOLOCAUST

22. listopadu 2015 v 0:28 | afinabul |  Bratia
Nábožensky sionistický klerik ze židovské osady na Západním Břehu řekl v sobotu během pohřbu izraelského otce a syna, zastřeleného palestinskými teroristy, že útoky v Paříži byly zasloužené v důsledku toho, co Evropané "udělali našim lidem před 70 ti lety." "Ti zlí , v krví nasáklé Evropě si to zaslouží za to, co udělali naším lidem před 70ti lety", řekl Lior.

Tento kontroverzní rabín jednou napsal aprobaci ke knize "The King's Torah" (Královská Tóra), kterou sepsali v roce 2009 společně s radikálním osadníkem, postavou rabína Yitzaka Shapiry, který povolil zabíjení nežidovských civilistů v dobách války.
Byl předvolán k výslechu na základě podněcování k násilí, ale odmítl se hlásit s tím, že Tóra není otevřena policejnímu vyšetřování. Následně byl zatčen a předveden k výslechu, ale odsouzen nebyl.
V loňském roce publikoval dopis, v kterém říká, že židovské právo povoluje zničení celého pásma Gazy za účelem nastolení míru na jihu země.
Lior řekl, že obdržel dotazy o tom, zda židovské právo povoluje poškozování civilistů, kteří nejsou přímo spojeni s bojovníky.
On nejprve citoval stanovisko pražského Maharala, rabína proslulého v 16. století, který napsal, že národ pod útokem může vést zuřivou válku proti útočícímu národů a že není ničím vázán pokud jde o bezpečnost lidí, kteří jsou osobně zapojení v bojových akcích.
"V době války má právo národ pod útokem potrestat nepřátelské obyvatelstvo opatřeními, které jsou podle jeho názoru vhodné, jako například zablokovat zásobování nebo elektřinu, stejně tak jako ostřelovat celou oblast podle rozhodnutí ministra armády, neohrožovat vojáky, ale spíše zdrcujícími a odstrašujícími způsoby vyhladit nepřítele," napsal Lior.
Na adresu nepřátelství s Hamásem, rabín nadále řekl, že "v případě Gazy, by bylo dovoleno, aby ministr obrany dokonce nařídil zničení celé Gazy, aby už jih netrpěl a zabránilo se zranění našich lidí, kteří už tak dlouho trpí od nepřátel , kteří nás obklopují."
"Řeči o humanismu a ohleduplnosti nejsou ničím v porovnání se záchranou našich bratrů na jihu a obnovením klidu po celé naší zemi," řekl.
http://www.nwoo.org/2015/11/21/izraelsky-rabin-parizske-utoky-jsou-odplatou-za-holocaust/

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 0:56 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.