Zisti kto si a rob to úmyselne.

Z doživotního vězení byl v USA propuštěn na svobodu izraelský špión Jonathan Pollard

24. listopadu 2015 v 14:35 | afinabul |  Bratia
Jednašedesátiletý Jonathan Pollard, který v osmdesátých letech poskytl izraelským výzvědným službám tisíce tajných dokumentů a po svém odhalení byl odsouzen k trestu doživotního vězení, byl v pátek propuštěn z vězení v Severní Karolíně. Příběh muže, pracujícího v americké vojenské rozvědce, jenž se rozhodl z lásky k Izraeli nabídnout své služby izraelským tajným službám, se objevoval po mnoho let v izraelských médiích, kde vedla kampaň za jeho osvobození jeho druhá manželka Esther. Pollard získal izraelské občanství, jeho podmínečné propuštění mu však na příští roky neumožňuje do Izraele odcestovat. Rozhodnutí americké justice uvítal izraelský prezident Reuven Rivlin, premiér Benjamin Netanjahu a další představitelé ze všech stran politického spektra.

Pollardův případ však znamenal diplomatickou roztržku mezi USA a Izraelem a dodnes je citlivým tématem mezi oběma zeměmi.
http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/po-triceti-letech-byl-v-usa-propusten-na-svobodu-izraelsky-spion-jonathan-pollard
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 host host | 24. listopadu 2015 v 19:48 | Reagovat

V podstatě bylo zbytečné ho nadále věznit, když už se americké tajné služby staly jenom pobočkami MOSSADu a USA jsou prakticky největší zámořskou kolonií Izraele.

2 Antonioalmor Antonioalmor | E-mail | 6. května 2018 v 13:00 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.