Zisti kto si a rob to úmyselne.

Šťastné a Veselé

24. prosince 2015 v 15:31 | afinabul |  Film
Když v létě 1914 vypukla válka, překvapila a pohltila miliony mužů. Přišly Vánoce, sníh a spousty balíčků od rodin a armády. Ale překvapení nečekalo uvnitř dárečků, které ležely ve francouzských, skotských a německých zákopech. Tu noc jedna významná událost změnila osudy čtyř postav: skotského kněze, francouzského lajtnanta, výjimečného německého tenora a té, kterou miloval, nádherné dánské sopranistky. Během onoho Štědrého večera se nemyslitelné stalo skutečností: vojáci vystoupili ze svých zákopů, své pušky nechali za sebou a podali si ruce se svými nepřáteli.

Chtěl bych se s Vámi podělit o skutečný příběh, který věrně zdokumentovala televizní stanice History Chanel, ovšem vyvodila z něj pokrytecky přesně obrácené poselství…. Vynechám jména, protože jde o nás o všechny a stále!
Mnoho let před koncem první světové války se stala pozoruhodná věc. Tomuto údajně "nezdravému" efektu podlehla více než polovina západní fronty. Vyjma nejvyššího velení, prakticky všechno střední i vyšší důstojnictvo.
Jak se zrodila nestandardní "válečná" situace?
Na Vánoce, kdy se v první linii začali mezi sebou domlouvat Britové a Němci. Na Vánoce přepadla zdeprimované vojáky slavnostní nálada a nad frontovou linií zavládlo od rána podivné ticho…
To přerušila prakticky podél celé fronty konverzace mezi "znepřátelenými" stranami. Nejprve se vojáci osmělovali, když na sebe ze zákopů křičeli a překládali si dotazy. "Pěkné Vánoce", začalo znít mezi "znepřátelenými" vojáky.
Potom někdo z Němců donesl do anglických zákopů láhev vína, Angličané opětovali a donášeli puding. Jako "nemoc" se rozšířila tato událost na více než polovinu přední linie "západní" fronty…..
Vojáci čekali, jak se zachovají nadřízení. Ti se přidali. Došlo k tomu, že nejprve si sjednali mír během Vánočního svátku, jako možnost odklizení těl obětí válečného šílenství.
Potom se započaly nejkurióznější Vánoční oslavy lidské historie…
Znepřátelené strany přestaly válku. Hrály se fotbalové turnaje, vyměňovaly vizitky, vznikala přátelství, zpívaly se písně a Bohoslužby podle stejné Bible se prováděly společně na obou stranách fronty…
Němci měli armádu převážně z řad "odvedenců", Britové více profesionální, přesto vojáci začali stávku, přestali válčit a družili se mezi sebou.
Tato unikátní situace trvala dva dny, než se do situace zapojil vysoký britský armádní generál, který puzen svým zeleným mozkem, hlavně ale nenávistí, infantilitou a idiotií začal vojáky honit do "práce".
Ale nepodařilo se mu to (!), tento nenávistný, zfanatizovaný stařec docílil pouze toho, že vojáci začali střílet do vzduchu, pod různými záminkami se ještě dva další dny vyhýbali "své" práci…
Přestali se navzájem zabíjet ve zcela iracionálních jatkách, přestali podléhat zprostředkované komunikaci, svým sadistickým velitelům a společně oslavovali Vánoce…
Po prakticky čtyřech dnech podnes nezveřejňovaného příměří zpustili pod velkým tlakem nejvyšších "špiček" armády střelbu ostřelovači.
Vojáci, kteří se dále navštěvovali v zákopech, kam si nosili dárky a chodili povídat se pro ně stali jednoduchým terčem. Ať už to byli provokatéři pro tuto událost, nebo prostě selhaly nervy, válka se znovu "rozběhla".
Šlo se znovu do "práce". Shodou okolností onen fanatický britský důstojník, který měl velký podíl na opětovném vyvolání válečného šílenství hned následující rok zavedl "své" muže do nesmyslné bitvy, kde padla řada z těch, kteří prožili tyto popisované Vánoce a během dalšího roku milion mužů!
Příští rok se na stejném místě fronty vojáci snažili otevřít podobný akt rozumnosti a lásky, vymanit se z hysterie strojvůdců války a sjednat příměří.
Aby se to nepodařilo, přišly admirality obou stran z důmyslnými opatřeními od cenzury dopisů, (do té doby nebyla, vznikla jako reakce na fotografie z této události, které si našly cestu na stránky novin), přez tresty zastřelením za podobné pokusy o porušení "pracovní" discipliny, ale hlavně zpustily válku plynem, který způsobil takové utrpení, že přehlušilo spolu s dalšími "opatřeními" touhu po míru.
Tato situace se nikdy před tím, ani po tom už neopakovala.
History Chanel jí tedy velmi opatrně dokladoval, ale reportáž vyznívala tak, že ten den byl "úletem", ne ty zbývající, které přinášely miliony nesmyslných obětí až do konce války a později i v dalších uměle vyvolaných konfliktech. Mějme na paměti, že je to obráceně!
Politická a mediální manipulace se poučila a systém k dnešku zdokonalila.
Dále šílenci v nedotknutelnosti svých "vůdcovských" stanů ženou muže na jatka. Dále vojenští velitelé učí slepé poslušnosti a hlavně ideologické nenávisti.
Vzpomněl jsem si na filmový dokument Michaela Moora 911 Fahrnheit, kde armáda nahání sociálně slabé mladé muže, aby si vyplnila statistiky a měl kdo umírat, pořád dokola.
Ty zvláštní Vánoce během první světové války ale ukázaly, že zprostředkovaná komunikace, strach a tlak, politické lži, jsou zcela iracionální a ničím neobhajitelné.
Celý systém už dnes pracuje na tom, aby se lidé co nejméně přímo stýkali, kdo by umíral pro tu nenasytnou smečku sadistických obchodníků - politiků a jejich po staletí selhávající, úchylné vize.
Máme mobilní telefony, televize, kina, politické a kulturní divadlo, jen ubývají stromy, příroda, spontánnost a soudnost, jen tam, kde je prostředníkem "církev" či "politika" dvě strany jedné mince, jen tam lze dále vhánět vojáky do nesmyslných válek ze kterých už staletí profitují podivné rodinné klany nejen pana Rothschilda.
Běžte už do prdele roboti politiky, bankéři, mediální šílenci, kteří nám cpete do hlavy, že nenávidět se prostě musí, stejně jako zabíjet.
Politika je nejzrůdnější obchod lidské historie, přesto stále ještě drogovým dealerům a vyděračům politikům mnoho lidí věří, ale oni se chovají opravdu staletí stejně.
Jen mají k dispozici mnohem dokonalejší techniku na ovládání lidí, mnohem servilnější a fanatičtější "novináře", Hollywoodské možnosti triků a klamů, když nám předkládají i dnes "nové" a "nové" verze důvodů pro válku, kupříkladu ten jistě ne poslední, události z 11. září roku 2001.
Také dnes si mnoho vojáku u nás i v celé "koalici proti Iráku" myslí, že šli bojovat proti teroristům, ačkoliv události toho dne jsou zřejmou vnitřní akcí potomků stejných lobistů, kteří asi vedli i do války první.
Události 11. září 2001 bychom si měli stále připomínat, protože konspirační teorie, které nám nabízí "naše" média jsou zcela v rozporu z fakty.
Jsme nuceni je přijímat jako fakt, protože je potřeba, abychom se nenáviděli mezi sebou, abychom se báli, aby nám přišli jako normální vojenští "velitelé", kteří berou zabíjení nikoliv ovšem vlastní, ale "svých" vojáků pod zcela a po staletí neomylně vylhávanými "zdůvodněními" jako práci.
Kde jsou zbraně hromadného ničení z Iráku? Kde jsou ty hlavice, kde jsou ty důvody, pro které vznikla koalice na ochranu před Usámou Bin Ládinem, který podnes nebyl ani obviněn, ani obžalován z tohoto útoku. Kde je Usáma? Kde je vůbec někdo, proč to pořád funguje?
Kdo je zprostředkovatelem naší reality? Televize a film, fikce a lži, pořád dokola…..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miloslav Dědek Miloslav Dědek | E-mail | 24. prosince 2015 v 16:49 | Reagovat

Všem diskutujícím přeji všechno nejlepší k vánočním svátkům, tj. i počteníčko v Otevřeném dopisu všem lidem na planetě: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

2 milan milan | E-mail | 24. prosince 2015 v 17:06 | Reagovat

[1]: Dedku ,
Ja sam za seba teraz OK. Obejdem sa bez tvojej farizejskej vynsovacky !
Od namotavacov a poskokov NWO , to neprimam . Je vtom motivacia zistnosti a sprosteho farizejsta ...

3 filip filip | E-mail | 25. prosince 2015 v 19:00 | Reagovat
4 milan milan | E-mail | 26. prosince 2015 v 0:01 | Reagovat

No udajne i Capo de tutti capi sa uz preriekol.
Jadernou bombu vypustila včera již britská královna, formální vůdce planety Země. Při natáčení sdělila zaskočenému štábu, že tyto Vánoce jsou již těmi posledními. Svoji řeč připravila po pečlivém zvážení se svými poradci, přesto nakonec tyto pasáže byly z jejího projevu vystřiženy a k lidem se nedostanou...
Je to na :http://www.osud.cz/podle-nejvyssi-cirkevni-i-monarchijni-autority-byly-tyto-vanoce-temi-poslednimi-prichazi-bajny-konec

Kto tam ma pristup, PROSIM!..nech to nakopci a suchne sem , moze to byt zaujmave . Ja tam pristup nemam.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.